Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

μαλακια με κολλητο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121666 από giorgos12mand στις 09 Ιουλίου 2013, 6:45μμ

giorgos12mand

μέλος από: 9/7/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
για σας...
εδω και πολλες μερες τι μερες και χρονια κανω παρεα με ενα παιδι..
το παιδι παει για 3η λυκειου και εγω παω για 1η λυκειου και με αυτον βρισκομαστε τισ πιο πολλεσ ωρες της ημερας μαζι σπιτι μ και παιζουμε λολ..
θελω τρελα οταν λεω τρελα να τραβηξω μαλακια μαζι του μονο και μονο για να δω πως ειναι.. αυτος οταν ηταν 1η γυμνασιου τραβουσε μαλακια με εναν αλλο κολλητο που δυστηχως εφυγε απο την παρεα..
το προβλημα μ ειναι το πως να του το πω..??
ειμαι λιγο ντροπαλος αλλα το θεμα ειναι πως θα το παρει ως μηνυμα οταν του το πω...
σας παρακαλω πειτε ιδεες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121668 από Gray στις 09 Ιουλίου 2013, 8:24μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
καλεσε τον σπιτι σου η μια μερα που θα ειστε στο δικο του , πες οτι εχεις καυλες και βαλε μια τσοντα , ε μετα πες να τραβιξετε μαλακια . Η μπορεις να αρχισεις να μιλας για κοπελες η για τσοντες για πουλια και να του πεις να δειτε ποιος εχει μεγαλυτερη ετσι μετα μπορεις να κανεις αυτο που ειπε πρωτα και να τραβιξετε μαλακια . Τελος μπορεις απλα να τον ρωτησεις για τοτε που το εκανε με τον φιλο του , και να του πεις να το κανετε και εσεις .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121684 από grigorismezes στις 10 Ιουλίου 2013, 4:29μμ

grigorismezes

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2013
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
γιατι θες τοσο πολυ να δεις πως ειναι? ...τελος παντων...πεστον οταν ειστε σπιτι σου οτι εχεις καυλες και θες να τραβηξεις μαλακια...ή τωρα το καλοκαιρι που υδρονουμε ευκολα πες τον να μπειτε μαζι για μπανιο(και αν σε πει γιατι πες τον γιατι δεν εχει πολυ ζεστο νερο)και στο μπανιο προσπαθησε να καυλώσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121702 από kaulas στις 11 Ιουλίου 2013, 5:46μμ

kaulas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
και εγω θελω να το κανω αυτο με τον κολλητο αλλα παρολο που μου την εχει δειξει χιλιες φορες ντρεπεται να τραβιξουμε μαλακια μαζι σε καταλαβαινω φιλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121703 από kaulas στις 11 Ιουλίου 2013, 5:55μμ

kaulas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
παιδια επισης θελω να ζυτησω απο τον κολλητο μου να μου παρει πιπα για να δω πως ειναι αλλα δεν ξερω πως να του το ζυτησω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login