Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

αυνανισμός ξύρισμα και μέγεθος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123344 από MikeK13 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 2:08μμ

MikeK13

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Είμαι 13 και σε 12 μέρες πάω 14. Τον παίζω κάθε μέρα ιδικά το βράδυ. Τον έχω 13 cm ( είναι φυσιολογικό ? ). Επιπλέον όταν τον παίζω άλλες φόρες χύνω πολύ και άλλες φορές πολύ λίγο και κάποιες φορές είναι άσπρο ενώ άλλες φορές είναι διαφανές. Όταν βλέπω τσόντες τελειώνω ποίο γρήγορα. Επιπλέον τον έχω ξυρίσει 2-3 φόρες ξυρίζω και τους όρχεις. Δεν λέω μου αρέσει να είναι ξυρισμένος αλλά μετά από 2-3 μέρες όταν οι τρίχες μεγαλώνουν με πιάνει φαγούρα είναι φυσιολογικό ? Επίσης όταν τον ξυρίζω κόντρα μου βγάζει σπυράκια.
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #123346 από k1980 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 2:45μμ

k1980

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Mια χαρά είσαι!!!!!!!!! τέλεια ρε φίλε γιατί ανησηχείς? εγώ τον εχω 14 και ειμαι 16 , εγω εχω μπερδευτει ομως....ειναι καλυτερα να τον παιζεις ορθιος η σε να χυνεις σε χαρτι? τι να κανω???? ας μου πει καποιοσ γιατι θελω να το παιξω τωρα και φοβαμαι μηπως ειναι κατι λαθος...τι να κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123352 από MikeK13 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 3:39μμ

MikeK13

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Λοιπόν,εγώ για να μην λερώνω τα ρούχα μου (π.χ. μποξεράκι και μπλουζα ) ανεβάζω την μπλούζα και κατεβάζω πολύ κάτω το παντελόνι και το μποξεράκι. Όρθιος τον έχω παίζει μια φορά η διαφορά δεν είχα καμία διαφορά. Προτιμώ να είμαι καθιστός ( όχι ξαπλωμένος ) γιατί μου τον βλέπω και βάζω σάλιο ποίο εύκολα. Με χαρτί δεν τον έχω παίζει ποτέ και δεν έχω γνώμη πάντως δεν θα σου το συνιστούσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123353 από k1980 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 3:50μμ

k1980

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Kοιτα τον επαιξα πριν ορθιος αλλα εβαλα και σαπουνι και ηταν πολυ τελειο, αλλα ειχα μετα κατι σπυρακια στο κεφαλακι που εφυγαν τωρα...ισως τον ζωρισα...τωρα μου ερχεται παλι να τον παιξω ειναι φυσιολογικο? φοβαμαι τωρα που ειπες για το χαρτι, γιατι το λες οτι δε θα το συνιστουσες? εσυ καθιστος νιωθεις πιο ωραια? δε σε ποναει οταν τον παιζεις καθιστος λιγο? ειναι φυσιολογικο που μου ξανασηκωνεται? να το ξαναπαιξω η θα παθω κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123356 από MikeK13 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 4:22μμ

MikeK13

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πρώτον υπήρξε μέρα που τον έπαιξα 4 φορές. Φυσικά και δεν έβγαλα την ίδια ποσότητα. Το να τον παίζεις είναι κάτι απολύτως φυσιολογικό και δεν παθαίνεις τίποτα. Με το σαπούνι που λες δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει ότι βγάζεις σπυράκια για ένα μικρό διάστημα. Το χαρτί δεν θα το συνιστούσα γιατί δεν το θεωρώ απαραίτητο και δεν σε αφήνει ελεύθερο να χύσεις όπου θέλεις έχεις τον άγχος να χύσεις πάνω στο χαρτί. Το να σου σηκώνετε μετά τον αυνανισμό και την ολοκλήρωση είναι απολύτως φυσιολογικό. Και αν σου κάνει κέφι να τον ξανά παίξεις γιατί όχι δεν πρόκειται να πάθεις τίποτα. Και μην ακούς βλακείες όπως << Αν τον παίζεις πολύ θα βγάλεις σπυράκια.>>              
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123357 από k1980 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 4:29μμ

k1980

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω mike , ενταξει θα τον ξαναπαιξω και θα ακολουθησω τη συμβουλη σου...καθιστος και με σαλιο....απλα το ειχα κανει παλια αυτο και πονουσα λιγο...ειχα διαβασει οτι εχεις προβλημα με την οραση αν τον παιζεις πολυ. θα βαλω και σαλιο αντι για νερο να δω αν ειναι καλυτερα η πιο δυνατο. θα χυσω και πανω μου φανταζομαι αφου δε θα χω χαρτι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123359 από k1980 στις 06 Οκτωβρίου 2013, 5:16μμ

k1980

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
οντως καλυτερα ειναι ετσι....εχυσα ομως ηταν πιο διαφανο αυτη τη φορα και τα μπαλακια μου γιναν πολυ μικρα σαν να μην υπηρχαν....η αισθηση τρομερη....τον επαιξα καθιστος αλλα επειδη στεγνωνε με το σαλιο εβαζα νερο.....τελεια αλλα το σπερμα ηταν οντως πολυ διαφανο και μυριζε λιγο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123377 από ntinos_soul στις 07 Οκτωβρίου 2013, 1:30μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Να ρωτησω κι εγω κατι πανω σε αυτο?Αν και μεγαλυτερος αυνανιζομαι κι εγω 3-4 φορες την ημερα αλλα ενω εχω διαβασει οτι το σαλιο λειτουργει σαν λιπαντικο οταν φτυνο πανω στο κεφαλακι του πεους μου νιωθω κατι σαν καψα στην αρχη. Μηπως τελικα δεν πρεπει να ριχνω σαλιο στο πεος μου? Επισης γιατι μυριζει αρκετα οταν χυνω? Φταιει κατι οργανικο?

Και κατι τελευταιο..Πρεπει να βγαζω ολα τα ρουχα μου οταν αυνανιζομαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123554 από fast στις 17 Οκτωβρίου 2013, 11:21μμ

fast

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2013
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Φίλε ηρεμήσε εγώ είμαι 15 και τον έχω 16 εκατοστά σε στύση και 9 σε χαλάρωση και αρκετά παχύ .αυτο με το χυσιμο μου συμβαίνει κι εμένα όταν αυνανίζομαι πολλές φορές,όταν βλέπεις τσόντες χυνης πιο γρήγορα γιατι ερεθιζεσαι παρα πολύ το παθαίναμε και εγώ αλλα αν κάθεσαι με την ησυχία σου και βλέπεις την τσόντα και όταν νιώθεις οτι έρχεται η στιγμή να χυσης σταματάω να αυνανιζεσαι περίμενε να χαλαρωσεις και μετά συνέχισε.κανε το 5-6 φορές και θα χυςης περισσότερο και θα ειναο πιο απολαυστικό!!αυτο το παθαίνουν όλοι μετά το ξυρίσματος για αυτο καλύτερα να βάλεις κερί,μια και έξω εγώ που τις πρώτες φορές που τα ξύρισα και τα ξύρισα κόντρα είδα καλύτερο αποτελεσμα απο άλλες φορές!!ο καλύτερος τρόπος να τον παίξεις ειναι καθιστός να είσαι άνετα και να μην φοράς τίποτα βλέποντας τσόντα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123562 από ntinos_soul στις 18 Οκτωβρίου 2013, 2:37μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Φιλε fast εγω αν και μεγαλυτερος δεν ηξερα οτι ο καλυτερος τροπος να αυνανιζομαι ειναι καθιστος..συνηθως ξαπλωμενος το εκανα. Και ειναι καλυτερα να ειμαι εντελως γυμνος? Επισης οταν λες να χαλαρωσω πριν χυσω εννοεις να σταματησω να κανω κατι αλλο και να ξανααυνανιστω μετα απο καποια ωρα η το διαλλειμα να ειναι μικροτερο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login