Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προβλημα με την κοπελα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138397 από Takhs-babhs στις 21 Δεκεμβρίου 2016, 11:06πμ

Takhs-babhs

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα στο ftοu
Ειμαι 16 χρονων και εμαθα προσφατα οτι η κοπελα μου μ'απαταει και εχω χασει την σεξουαλικοτητα μου προς αυτην αλλα επειδη την αγαπαω δεν θελω να την χωρισω και προσπαθω να την δωσω δευτερη ευκαιρια..το θεμα ειναι οτι δεν θελω να της πω οτι το ξερω οτι μ'απατησε αλλα απο τον τροπο της πιστευω το εχει μετανιωσει..πιστευετε οτι ειμαι σωστος;
Επισης εχω ενα ακομα προβλημα με την στηση..δεν ξερω γιατι αλλα μερικες φορες ενω η κοπελα μου εχει παρα πολυ ορεξη εγω κατι παθαινω και δεν εχω στηση..την εχω 14εκ. με στηση και χωρις ειναι γυρω στα 8-9εκ.
Η βοηθεια σας κρινεται πολυτιμη..
Ευχαριστω πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138399 από ha.sta στις 23 Δεκεμβρίου 2016, 7:51μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Αν σε απαταει/απαταγε συνεχομενα και δεν ηταν απλα μια ξεπετα της μιας φορας και θελεις να δωσεις δευτερη ευκαιρια φιλε μου πραγματικα εισαι μεγαλοψυχος!! Αυτο με τη στυση μηπως ειναι η απογοητευση που βγαινει επειδη εχεις μαθει οτι σε απατησε? η ηταν απο πριν? γιατι αν ηταν απο πριν, μπορει να ειναι κατι ψυχολογικο, δηλαδη οικογενειακα προβληματα ας πουμε η οτιδήποτε αλλο δεν σε αφηνει να χαλαρωσεις και να απολαυσεις την στιγμη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138405 από mikropsolis στις 25 Δεκεμβρίου 2016, 2:34πμ

mikropsolis

μέλος από: 25/12/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω προσοπικα στην θεση σου φιλε μ :) θα την ειχα στηλει θα ειχα πονεσει πολυ αλλα θα την ειχα ξεπερασει ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138434 από Eva15 στις 02 Ιανουαρίου 2017, 2:09πμ

Eva15

μέλος από: 28/12/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μπορεί να μην σε απαταει και αυτός που σου είπε κάτι τέτοιο μπορεί να την ζηλεύει η κάτι τέτοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138446 από pablo στις 03 Ιανουαρίου 2017, 1:52μμ

pablo

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
φιλε αν εισαι σιγουρος πως σε απαταει μην της δωσεις δευτερη ευκαιρια γιατι ανα πασα στιγμη μπορει να στο ξανα κανει.Μην την αφηνεις να σε θεωρει θυμα και μαλακα.Δεν αξιζει να ασχοληθεις μαζι της
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login