Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν ξέρω αν με θέλει.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138452 από Exwmeineipisw στις 03 Ιανουαρίου 2017, 9:29μμ

Exwmeineipisw

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας. Πάω γ' γυμνασίου και γενικός μοιάζω σαν να είμαι δύο τάξεις μικρότερος δηλαδή είμαι περίπου 1,60 και 50 κιλά. Εχω δηλαδή γενικά πολλά προβλήματα . Τέλος πάντων, κανω πολεμικές τέχνες και εκεί είναι μια κοπέλα που μου αρέσει αρκετό καιρό. Αλλά επειδή δεν έχω ξανακάνει σχέση (για να φανταστείτε δεν έχω φιλήσει καμιά κοπέλα στο στόμα) δεν ξέρω αν με θέλει, και αν ναι, δεν ξέρω πως να πάω να την ρωτήσω αν θέλει να ήμαστε μαζί. Παρακαλώ ας μου δώσει κάποιος μια συμβουλή για το πως να της το πω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138457 από Nicknawtr στις 03 Ιανουαρίου 2017, 11:32μμ

Nicknawtr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2016
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε άκου μπορείς να της πεις μια μέρα μόλις τελείωσε ται να πάτε μια βόλτα η για καφέ για αρχή και μετά από λίγο καιρό θα δεις πως αντιδρά σε θέλει όχι και από κει και πέρα όλα στην ώρα τος χαχα εύχομαι το καλυτετο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138458 από Exwmeineipisw στις 03 Ιανουαρίου 2017, 11:43μμ

Exwmeineipisw

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι, σωστά όλα αυτά αλλά πρώτων τελειώνουμε αργά κατά τις 10 και δεύτερον είναι οι γονείς της απέξω και την περιμένουν να την πάρουν μόλις τελειώσουμε. Οπότε κάπως δύσκολο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138473 από Exwmeineipisw στις 04 Ιανουαρίου 2017, 8:26μμ

Exwmeineipisw

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πάντως ευχαριστώ!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138753 από carmella στις 27 Φεβρουαρίου 2017, 4:30μμ

carmella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/2/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
αν δεν κανετε ηδη παρεα, μπορεις να ξεκινησεις να της πιανεις κουβεντα ωστε να υπαρξει μια οικιοτητα μεταξυ σας και μετα απο καποιες μερες μπορεις να της ζητησεις το φβ της (αν εχεις και εσυ ωστε να επικοινωνειτε) ή αλλιως το τηλ της ή αν δεν γινεται ουτε αυτο μπορεις απλα μια απο τις φορες που θα την δεις στις πολεμικες τεχνες, να την ρωτησεις απο κοντα αν θελει την επομενη φορα να πατε μαζι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login