Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κανίβαλος είναι ο τύπος που πάει στο εστιατόριο και παραγγέλνει ένα σερβιτόρο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πως να τον ξεπερασωω :(

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138474 από aggy στις 04 Ιανουαρίου 2017, 11:04μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ΓΕΙΑ ΣΑΣ παιδια παρακολουθω το φορυμ καιρο τωρα και επειδη με προβληματιζει κατι σκεφτηκα ν γραψω λοιπν ξεκιναω την ιστορια μου.



ειμαι 14 χρονων κιαπο τον σεμπτεμβριο δλδ 3 μιση μηνες τρ θελω ενα παιδιι 16 χρονων τα ειχαμε μια βδομαδα και μετα απο αυτο δεν εχουμε καμοια επαφη γιατι μεκανε μπλοκκ και δν μπορω να τον ξεπερασω εκανα μια σχεση μηπως αλλαξει κατι αλλα δεν ηθελα ν κοροιδευω το παιδι που τα ειχα κιετσι το χωρησααα δν μπορω να παω μπροστα με τιποτα ενω θελωωωω τοσο πολυ. θελω να προσθεσω οτι ειμαι πολυ κληστη και εχω ειχα σχεση δν εκανα τιποτα απο κοντα ουτε καν τον κοιτουσα ετσι εψαχνα ενα παιδι το οποιο δν θα ντρεπεται θαναι εμπειρο και θαχει υπομονη γιατι δν ηξερα α κανω κατι κιετσι οτι βρεθηκα με τον αγορι μου(αυτο που θελω και τωρα ) με βοηθησε παρα πολυ παρολο που τον ειδα μονο 3 μερεςςς απο κοντα κιετσι ειναι ακομη πιο δυσκολο να τον ξεπερασωωω




θελω βοηθεια τι να κανω για να τον ξεπερασω και μην πειτε οτι ειμαι μικρη κιεχω μελον γτ το ξερωωω αλλα τον θελω πολυ πολυ οτι θελετε ρωτηστε με και σας απανταω

ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΕΧΩ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138477 από aggy στις 05 Ιανουαρίου 2017, 12:52πμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
πλιζζζζζζ παιδιαα κανειςςς? :(



θα παρετε αποδεκτη κατευθειαν
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138494 από veni στις 07 Ιανουαρίου 2017, 3:55πμ

veni

μέλος από: 6/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοπελια σορρυ που θα το πω αλλά απλως ήθελε να π*δηξει . Είσαι μικρή σκέψου και προχωρά . Απλά ξεπέρασε τον. Σορρυ αν σε πληγωσα αλλά τα αγόρια σε αυτή την ηλικία δεν σκέφτονται τπτ άλλο. Αν όμως 1% δεν είναι σαν τους άλλους μιλά του. Δεν θα σε παρεξηγήσει. Μην ντραπεις να του μιλήσεις !! Μην ξεχνάς μιση ντροπή δική σου μισή ντροπή δική τ !! Αν ακόμα θες να τον ξεπεράσεις φτιαξτα με κάποιον. Θα δεις με τον καιρό θα γουστάρεις πιο πολυ το αγόρι σ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138499 από aggy στις 07 Ιανουαρίου 2017, 11:17μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
σευχαριστω πολυ ενταξει ταπες λιγο αποτομα απλα λογικα τοπρωτο γτ μεγραφε απο την αρχηηη εε τοχω δοκιμασει μενα παιδι αλλα οπως ειπα και πανω δν αλλα θλ καποιον αποδωωω διαφορετικααα αστα να πανεε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138501 από lovehim στις 08 Ιανουαρίου 2017, 1:44πμ

lovehim

μέλος από: 8/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
δεν αξιζει να να στεναχωριεσαι για ενα καθαρματακι που σε παρατησε απο την πρωτη εβδομαδα... επισης θα σου προτεινα να μην κανεις σχεσεις με μεγαλυτερους αφου αυτες οι ηλικιες ειναι περιεργες και μπορει να λες εσυ σιγα 2 χρονια διαφορα εχουμε αλλα αυτα τα 2 χρονια στην εφηβεια κανουνε τη διαφορα...
ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138506 από aggy στις 08 Ιανουαρίου 2017, 7:36μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
φφ ννν με βοηθησες αρκετα αλλα και παλι εξακολουθει να μην αλλαζεει κατι ισα ισα οσο παει γντ και χειροτερη η κατασταση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login