Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ομαδικός αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138485 από Nicknawtr στις 06 Ιανουαρίου 2017, 1:39μμ

Nicknawtr

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/8/2016
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του ftou λοιπων ο κολλητος μου που τον ξέρω από νηπιαγωγείο είχε έρθει στο σπίτι μου για να δούμε ταινία και μου προτινε να δούμε τσοντες οκ βάλαμε. Εοδε καυλωθηκαμε και μετά με ρώτησε άμα θέλω να κάνουμε ομαδικό αυνανισμό και του πα ναι είναι φυσιολογικό ? Μήπως είμαι gay ? Επίσης είμαι 15 και την εχω 12 σε στύση ειναι μικρή? ?? Ένας φίλος μου λέει ότι την έχει 19 αληθεύει?
Ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138486 από veni στις 06 Ιανουαρίου 2017, 3:12μμ

veni

μέλος από: 6/1/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε εγω δεν θα εκανα ομαδικο αυνανισμο . Σχετια με αυτο που λες οτι αν την εχεις μικρη, εγω σε στυση την εχω 19 και ειμαι 14.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138487 από sakis211 στις 06 Ιανουαρίου 2017, 7:01μμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου Nicknawtr γεια σου ! Κοιτα εισαι πανω στα ντουζενια σου λογω της εφηβιας. Ο ομαδικος αυνανισμος δεν ειναι κατι κακο και ουτε πρεπει να θεωρησεις τον εαυτο σου γκει. Εγω προσωπικα δεν θα το εκανα αλλα οχι επειδη φοβαμε μην ειμαι "γκει" αλλα επειδη δεν μυο αρεσει η ιδεα. Εισαι ελευθερος να προχωρησεις χωρις κανεναν φοβο. Οσο για τον φιλο σου αλλα και τον χρηστη veni και οι δυο προφανως λενε ψεμματα ή πολυ απλα μετρανε το εργαλεια τους απο τον αφαλο. Δεν γινετε να εχει καποιος 19 εκατοστα πεος απο τα 13-14 εκτος εαν πασχει απο καποια ασθενεια. ΤΟ μεγεθος σου ειναι απολυτως φυσιολογικοτατο και θα μεγαλωσει και αλλο μεχρι τα 21 σου ετη. ΑΠΟΔΕΚΤΗ εαν σε καλυψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login