Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΣΤΎΣΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138802 από TOTERASSTOKREBA στις 07 Μαρτίου 2017, 4:43μμ

TOTERASSTOKREBA

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα αλιανια είμαι 17 και δεν είχα πότε μου πρόβλημα με την στύση πριν 4 μήνες έκανα την πρώτη μου επαφή στο σεχ αλά αναχωνόμουν και το μαραφέτι δεν συκονοτανε παρόλο που η άλλη ήταν στημένη με τα πολλά σηκώθηκε και κάναμε ότι κάναμε. Οταν είμαι μόνος και βλέπω βίντεο στο ίντερνετ (καταλάβατε )δεν έχω τέτοιο πρόβλημα το μαραφέτι είναι βραχέος αλά όταν είναι για σεξουαλική επαφή συνήθως δεν σηκώνετε καιν σηκωθεί δεν θα είναι η ίδια στύση μήπως θα μπορούσατε να με συμβουλέψετε ?

ευχαριστώ για τον χρόνο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #138803 από Baremaras στις 07 Μαρτίου 2017, 8:31μμ

Baremaras

μέλος από: 7/3/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε και εγω το ειχα παθαινα αυτο. Μηπως αυνανιζεσαι αρκετα; εννοω πχ εγω για αυτο το λογο δεν ειχα στυση με την κοπελα μου ερχοταν πολυ δυσκολα και ενιωθα ασχημα. Και ελεγα μηπως ειναι απο αγχος αλλα δεν. Απο τοτε σταματησα να αυνανιζομαι και περασε και καθε φορα ειμαι αποδοτικος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138811 από TOTERASSTOKREBA στις 08 Μαρτίου 2017, 1:13μμ

TOTERASSTOKREBA

Εικονίδιο
μέλος από: 18/11/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
σε καπια φάση το έκανα ασταμάτητα 3 φόρες την μέρα αλά τώρα δεν το κάνω τόσο μέσα στην εβδομάδα από της 7 να το κάνω της 3 αλά μετά από την πρώτη φορά που δεν έκανε τόσο κουκου κάθε φορά πού το κάνω μεσ στο μυαλό μου έρχονται ιδέες μήπως ξανά γίνει πάλι δεν θα έχω στύση και στην τελική αναχώνομαι φουλ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138889 από philip.williams στις 29 Μαρτίου 2017, 8:26πμ

philip.williams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Είναι το άγχος αφού όταν τραβάς μαλακία δεν έχεις θέμα. Και εγώ στις πρώτες επαφές είχα σχεδόν πανικό και το έπαθα 2-3 φορές χαχα. Μην μασάς. Λίγο την μαλακία ελάττωσε μην την σταματήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login