Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι μέρες που είσαι περιστέρι, αλλά τις πιο πολλές είσαι το άγαλμα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

νομιζω οτι τον εχω ξενερωσει τα να κανω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138879 από 8ea169 στις 28 Μαρτίου 2017, 11:10πμ

8ea169

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
λοιπον λιγο βοηθεια .. ειχα παει στη παραλια με καποιον δεν τα χουμε τπτ ετσι για τη πλακα κ καναμε διαφορα κλπ απλα αρνιθικα να παρω πιπα όχι επειδή δεν ηθελα απλα ντρεπόμουνα.. το ιδιο βραδυ για καποιο λογο και οι δυο είμασταν χαλια .. και τελος παντων εχει αλαξει η συμπεριφορα του στα μηνυματα ξερω εγω είναι σνομπ αλλα δεν είναι γιαυτο το θεμα λεει εγω τον πιστευω.. το θεμα είναι ότι εγω θελω να ξανακανω κατι μαζι του κ σκέφτομαι να του πω γι αυτή τη τεταρτη παλι και τωρα που εχω παρει και πιο πολύ θαρρος ενταξει θα καναμε και περισσοτερα απλα το θεμα με εμενα είναι ότι ντρεπομαι=/ ..να του πω να βγουμε την τεταρτη παλι τι λετε? απαντηστε μ λιγο οσο πιο γρηγορα μπορειτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138880 από 8ea169 στις 28 Μαρτίου 2017, 2:46μμ

8ea169

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
παιδια γινετε να μου απαντησετε λιγο? σας παρακαλω είναι επιγον=/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139052 από DreamTG στις 08 Μαΐου 2017, 4:59μμ

DreamTG

μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν και λιγο αργα θα σου δωσω μια συμβουλη....Μην κανεις κατι εαν δεν νιωθεις ετοιμη...εαν ησουν ετοιμη και το ηθελες πιστευω πως θα το εκανες...Δεν ειναι κατι που θελει ντροπη εαν γνωριζεσαι καλα με τον αλλον. Επισης απεφυγε να εχεις πολλους ερωτικους συντροφους...και πριν κανεις κατι με καποιον γνωρισε τον καλα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139059 από agapi22 στις 08 Μαΐου 2017, 9:21μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
DreamTG, δεν ισχυει αυτο. Οταν πρόκειται να κανεις κατι για πρωτη φορα δεν μπορεις να μην ντρεπεσαι. Δεν ειναι κατι π εχεις ξανακανει και ειναι λογικο. Ποια κοπελα πριν παρει πίπα για πρωτη φορα σκεφτόταν οτι θελει να παρει πίπα; αυτο πιστευω ισχυει περισσοτερο στο σεξ. Που καποια στιγμη νιωθεις οτι οντως με τον αλλον θες και ας ειναι η πρωτη σου φορα. Αλλα "θελω να τον παρω πίπα"; χωρις να το εχεις κανει ποτε; με το αγχος για την πρωτη φορα; την αθωότητα την άγνοια και την ντροπη; δεν νομιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login