Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Ερωτήσεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138915 από deadleaves στις 07 Απριλίου 2017, 12:21πμ

deadleaves

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι 21 και δεν έχει τύχει να κάνω σεξ αλλά τώρα σε 2 μήνες θα έρθει η κοπέλα μου και θέλουμε να προχωρήσουμε. Έχω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να βοηθήσετε:

1) Έχω μακρύ πετσάκι γιατί ακόμα και όταν το πέος μου είναι σε στύση είναι καλυμμένο με το δέρμα. Το πετσάκι μου άλλοτε κατεβαίνει εύκολα και εμφανίζει όλο το κεφάλι και άλλοτε το εμφανίζει με λίγο παραπάνω ζόρι. Αυτό σημαίνει ότι έχω βραχύ χαλινό?
2) Πώς ξέρω αν έχω βραχύ χαλινό? Το κεφάλι μου δεν λυγίζει προς τα κάτω όπως έχω διαβάσει
3) Θα σκιστεί την πρώτη φορά ο χαλινός με προφυλακτικό?
4) Κατά τη διείσδυση πόσο πίσω πάει το πετσάκι?
5) Αν μπω με κλειστό το πετσάκι θα είναι καλύτερα για να μη ζοριστεί?
6) Με προφυλακτικό πόσο πίσω πάει το πετσάκι?
7) Τέλος, πάω να βάλω το προφυλακτικό (Again special) και μπορεί να μπει στο κεφάλι αλλά δεν χωράει στο πέος μου, το ζορίζει. Επίσης το πετσάκι μετά το κεφάλι μαζεύεται και εμποδίζει λίγο το προφυλακτικό.
8) Είναι φυσιολογικό να είναι ευαίσθητο το κεφάλι?
Σας ευχαριστώ και συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια

Σημείωση moderator: Κουτοπόνηρος τρόπος για να παρακαμφθεί το σύστημα αποδεκτών απαντήσεων του ftou.gr και να ζημιωθούν οι χρήστες του. Επίσης:


προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login