Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η ιστορία επαναλαμβάνεται μόνο όταν κάποιος δεν την ακούει την πρώτη φορά.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Παρθένος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138916 από deadleaves στις 07 Απριλίου 2017, 3:58πμ

deadleaves

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι 21 και δεν έχει τύχει να κάνω σεξ αλλά τώρα σε 2 μήνες θα έρθει η κοπέλα μου και θέλουμε να προχωρήσουμε. Έχω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να βοηθήσετε. Έχω μακρύ πετσάκι γιατί ακόμα και όταν το πέος μου είναι σε στύση είναι καλυμμένο με το δέρμα. Το πετσάκι μου άλλοτε κατεβαίνει εύκολα και εμφανίζει όλο το κεφάλι και άλλοτε το εμφανίζει με λίγο παραπάνω ζόρι. Αυτό σημαίνει ότι έχω βραχύ χαλινό? Θα σκιστεί την πρώτη φορά ο χαλινός με προφυλακτικό?
Κατά τη διείσδυση πόσο πίσω πάει το πετσάκι? Αν μπω με κλειστό το πετσάκι θα είναι καλύτερα για να μη ζοριστεί?
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #138917 από philip.williams στις 07 Απριλίου 2017, 2:38μμ

philip.williams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου αυτό θα το διαπιστώσεις μόνος σου. Καλύτερα να βγάλεις το κεφάλι έξω και λίπανέ το λίγο αν φοβάσαι. Με σάλιο πχ. Μην φοβάσαι και απόλαυσε το. Πιστεύω όλα θα πάνε καλά! 😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138920 από deadleaves στις 08 Απριλίου 2017, 12:18πμ

deadleaves

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ φίλε. Με ηρέμησες! Δηλαδή δεν έχω βραχύ χαλινό? Διάβασα πολλά για αυτό αλλά ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει με αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138925 από philip.williams στις 11 Απριλίου 2017, 2:38μμ

philip.williams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αν μπορείς και κατεβάζεις το πετσάκι και βγαίνει το κεφάλι χωρίς πολύ προσπάθεια είσαι οκ. Εμένα στην αρχή ήταν σφιχτό έχω και μεγάλο κεφάλι. γύρω στα 14 τυχαία το κατέβασα όταν το έτριβα στο κρεβάτι. Μετά σε μαλακίες προσπαθούσα και το κατέβασα μέχρι που χαλάρωσε. Δεν μου έσπασε ποτέ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138928 από deadleaves στις 12 Απριλίου 2017, 3:02πμ

deadleaves

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Να σαι καλά φίλε. Εμένα μου κατεβαίνει μια χαρά και βγαίνει το κεφάλι. Απλά στο σεξ αν μπω με το πετσάκι πάνω θα κατέβει παραπάνω από το κεφάλι? Και επίσης όταν είμαι σε στύση δεν κατεβαίνει από μόνο του το πετσάκι αλλά το κατεβάζω με τα χέρια. Δεν υπάρχει θέμα με αυτό σωστά?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138930 από philip.williams στις 12 Απριλίου 2017, 8:35πμ

philip.williams

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Το κεφάλι να το έχεις έξω όταν μπεις για να έχεις νησί καλή αίσθηση στο σεξ. Δεν θα πάθει τίποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138932 από deadleaves στις 12 Απριλίου 2017, 3:08μμ

deadleaves

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Τέλεια. Απλά δεν έχω κάποιο θέμα έτσι? Εννοώ βραχύ χαλινού και τέτοια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login