Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο NtΑλaΡαs είναι αριστερός. Τα βάζει στην αριστερή τσέπη. (Λαζόπουλος)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φάση♡

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138918 από Galwayö στις 07 Απριλίου 2017, 5:19μμ

Galwayö

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας Ftou!!!!1)Εχω ενα προβλημα ειμαι 16 χρονων και δεν εχω κανει ποτε φαση με αγορι μηπως εχω αργησει λιγο και ανησυχω...
2)Σε 2 μερες θα βγω με ενα παιδι που το ξερω καιρο και μ αρεσει και δν ξερω τι να κανω πως θα καταλαβω πως θα ερθει η ωρα να φασωθουμε?
3) Ενω οταν ειμαι μονη μου τον σκςφτομαι συνεχεια οταν τον βλεοω κομπλαρω και αγχωνομαι γτ συμβαινει αυτο?
4) Μπορει να γινω υγρη μονο με φαση (φιλια, χουφτωματα, οχι δακτυλο οχι σεξ)
Παιδια σας παρακαλω πειτε μου το συντομοτερο δυναντον!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138969 από Chris.M στις 23 Απριλίου 2017, 9:00πμ

Chris.M

Εικονίδιο
μέλος από: 23/4/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ειναι λογικο να εχεις αγχος απο την στιγμη που δεν το εχεις ξανακανει, οπως ειναι και λογικο να εισαι υγρη με το παραμικρο.

Στο κομματι του σεξ καλο ειναι ο πρωτος σου να ειναι αυτος που θα σε σεβαστει και οχι ενα πηδημα και φυγαμε...

Περιορισου στα φασωματα να τον γνωρισεις και για τα υπολοιπα υπαρχει χρονος.
Να ξερεις πως παντα η πρωτη φορα ειναι αμηχανη γιατι δεν ξερεις πως ειναι, αλλα μπορεις να παρεις μερικες ιδεες για οταν ερθει η ωρα, απο ερωτικες ταινιες.

Τουλαχιστον εμενα σαν αγορι οταν ημουν στην ηλικια σου με βοηθησε πολυ αυτο και ημουν καπως προετοιμασενος για την πρωτη φορα.

Η ωρα για να φασωθειτε ειναι η ωρα που θα το νιωσετε και οι δυο... Δεν ειναι υποχρεωτικο απο το πρωτο ραντεβου να γινει κατι.. Να προσεχεις γιατι αυτη η ηλικια για κοριτσια ειναι πολυ ευαισθητη. Ελπιζω να πανε ολα καλα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login