Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη φλασιά;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γυναικομαστια ενδοκρινολογος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138923 από mageiras στις 11 Απριλίου 2017, 4:36πμ

mageiras

μέλος από: 14/1/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
πριν μερικους μηνες επαθα ωτιτιδα και πηγα σε εναν παιδιατρο στο ΙΚΑ για να με εξετασει. η φαση ειναι οτι εδο και 2 νομιζω χρονια εχω μεγαλο στηθος (ειμαι αγορι 14 ετων) ειναι διαφορετικο απο τα αλλα αγορια και ξερω οτι σιγουρα κατι δεν παει καλα μαζι μου. ετσι οπως με εξετασε μου ζητησε να βγαλω την μπλουζα μου. εγω ντρεπομουν καθως ηταν και οι γονεις μου μπροστα αλλα το εκανα. τοτε συνεβει αυτο που φοβομουν. η γιατρος καταλαβε οτι κατι δεν παει καλα με το στηθος μου και αρχισε να με κοιταει μονο εκει. τελικα μας ειπε οτι πρεπει να παω σε εναν ενδοκρινολογο. μου περασε η ωτιτιδα και πηγα και στον ενδοκρινολογο οπου ειχα την ελπιδα οτι κατι θα γινει για να ληθει αυτο το προβλημα μου. ο ενδοκρινολογος ειπε οτι ειχα και φιμωση αρα αφησαμε το θεμα της γυναικομαστιας καθως ειχαμε σαν προτεραιότητα την επεμβαση περιτομης. σε 6 μερες κλεινω 1 μηνα απο τοτε που εκανα την περιτομη αλλα επειδη ποτε δεν καταλαβα τι ακριβως εγινε με τον ενδοκρινολογο (το μονο που μου ειπε για το θεμα του στηθους ειναι λεει να κανω γυμναστικη) σκεφτομαι να ξαναπαω αλλα δεν θελω να παω στον ιδιο ενδοκρινολογο καθως δεν με βοηθησε και ιδιαίτερα. μπορω να παω μονος μου σε ενδοκρινολογο?και αν ναι πρεπει να πληρωσω η μπορω και δωρεαν?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138935 από ha.sta στις 13 Απριλίου 2017, 5:40μμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορείς να πας μόνος σου ναι, αρκει να πάρεις το αμκα της μητέρας σου που σε έχει ασφαλισμένο και να κλείσεις το ραντεβού μεσώ ΙΚΑ. Εαν πας ετσι, τοτε θα πληρωσεις 5-10 ευρω. Αν δεν εχεις την δυνατοτητα να βρεις το αμκα της, τοτε συνηθως σε ιατρειο οι γιατροι περνουν 25-60ευρω την επίσκεψη. Οταν παρεις τηλεφωνο για το ραντεβου μπορεις να ρωτησεις και την τιμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login