Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο NtΑλaΡαs είναι αριστερός. Τα βάζει στην αριστερή τσέπη. (Λαζόπουλος)
Σάββατο, 20 Απριλίου

Δαχτυλο κ παρθενια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138937 από Kleanthi στις 15 Απριλίου 2017, 12:06πμ

Kleanthi

μέλος από: 19/2/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γινεται να σπασει ο παρθενικος υμενος με το δαχτυλο;
Μου χουν βαλει δαχτυλο δυο φορες την πρωτη φορα ετσουξα πολυ αλλλα δεν ειδα αιμα μετα ομως απο παρα πολυ καιρο οταν σκουπιζομουν ειδα λιγο ελαχιστο αιμα.. Θα χαρω αν με βοηθησετε.. Επισης θελω να ξερω αν καποια απο σας ειχε βαλει δαχτυλο πιο πριν και να ειδε αυτο το αιμα οταν εκανε σεξ εσπασε εκει;; Αυτα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138939 από agapi22 στις 16 Απριλίου 2017, 1:15πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα..χωρις να ξερω για το αν σπαει ή οχι με το δαχτυλο θα σου μιλησω απο προσωπική εμπειρία και θα σοτ πω οτι οταν ο πρώτος μ εβαλε δαχτυλο την πρωτη φορα ενιωθα αυτο το τσούξιμο που λες αλλα καθολου αιμα και εγώ. Και την δευτερη λιγοτερο τσούξιμο αλλα παλι οχι αιμα. Πιστευω οτι απλα ανοίγει ο κολποσ σου. Ειναι αναλογα και πως θα σου το κανει νομιζω. Καταρχας ο παρθενικος υμενας σπαει απο πλάτος και οχι απο μήκος οποτε ειναι λιγο αδύνατο να σπάσει αν σου εβαλε ενα δαχτυλο. Οταν μ εβαλε δυο ομως και μεσα στο ολο πάθος π αργα αργα επιτάχυνε οταν πηγα σπίτι ειδα κατι σταγόνες αίματος φανερές. Δηλαδη οχι κατι λιγα. Ειχε κανονικα. Οποτε λογικα θα την εσπασε. Χωρις να ειμαι σιγουρη αν οντως εσπασε απο δαχτυλο. Δεν ξερω. Σου ειπα απλα μια εμπειρία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138940 από Kleanthi στις 16 Απριλίου 2017, 1:54πμ

Kleanthi

μέλος από: 19/2/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειχα δει ενα ελαχιστο οταν σκουπιζομουν απλα.... Παντως σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου ηταν αρκετη!! 😍😍
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login