Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία του ενός φέρνει την αποτυχία των πολλών.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Η κοπελα μου ποναει στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138958 από JonSnow στις 21 Απριλίου 2017, 11:31μμ

JonSnow

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα.Ειμαι 19 ετων και πρωτη σεξουαλικη επαφη ειχα στα 17 με μια κοπελα και ηταν ολα πολυ ωραια.Προσφατα απεκτησα κοπελα η οποια ειναι αρκετα στενη γενικα και χρειαζεται αρκετη ωρα με δαχτυλο για να ανοιξει ο κολπος και παλι το πεος δυσκολα χωραει.Το θεμα ειναι οτι εκεινη ποναει παρα πολυ ακομη και οταν ο κολπος εχει ανοιξει κανονικα και ορισμενες φορες με σταματαει και συνεχιζουμε μετα.Εδω να τονισω οτι δεν εχω και τεραστιο μεγεθος και εκεινη ποναει ορισμενες φορες μονο και μονο αν ακουμπησω το αιδιο με το δαχτυλο.Τι συμβαινει ; Μηπως κανω εγω κατι λαθος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138959 από marakii22 στις 22 Απριλίου 2017, 1:41πμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γειά σου. Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. Αν είναι κοντά στην ηλικία σου η κοπέλα θα μπορούσε να πάει σε έναν γυναικολόγο. Υπάρχει πιθανότητα να είναι και επειδή τώρα άρχισε τις σεξουαλικες επαφές η ακόμα μπορεί να ειναι και μια λοίμωξη πχ κολπίτιδα. Το παθαίνουν πολλές. Άποψη μου είναι πως αν δεν θέλει να πάει σε γυναικολόγο να συνεχίσετε τις επαφές και αν δεις ότι συνεχίζεται αυτό να της προτείνεις να πάει σε γυναικολόγο. Ελπίζω να σε βοήθησα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138960 από agapi22 στις 22 Απριλίου 2017, 6:40μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Ξερεις αν ειχε κανει σεξ και πριν απο εσενα; αν δεν εχει κανει που το πιο πιθανο ειναι αυτο αφου λες οτι ειναι στενή αλλα ανοίγει μετα απο ωρα ειναι επειδη ειναι παρθένα. Λογικο να συμβαίνει. Μπορει να χρειαζεται περισσότερη πιεση για να σπάσει ο παρθενικος υμενας γιατι εχω διαβασει οτι ακομα και να μπει το πέος αν ο υμενας ειναι ελαστικός δεν αλλάζει κατι αν μπει και βγει επειδη πονάει. Πρεπει να κανει υπομονη για να σπάσει. Μια φορα πονος ειναι. Υπαρχουν βεβαια γυναίκες που δεν μπορούν με τιποτα και ο πονος ειναι αβάσταχτος.. αυυες ειναι αυτες που πρεπει να πανε σε γυναικολόγο για να τους λύσει το θεμα με τον παρθενικό υμένα ο γιατρός τους. Αν ομως δεν ειναι παρθένα παιζει και αυτο που ειπε η κοπελα πανω. Με την κολπίτιδα. Μια πολυ καλη λυση αν δεν σ το εχει πει ηδη ειναι να την ρωτησεις αν ειχε παει και με καποιον αλλον πριν απο εσενα. Αλλα η αληθεια ειναι την φέρνεις σε δύσκολη θεςη αν απο την αρχη δεν ηθελε να στο πει. Απο την αλλη ομως αν δεν ξερεις δεν θα λυθεί και το θεμα οποτε εσυ αποφασιζεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login