Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Τρίτη, 16 Απριλίου

Φιλοι και σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139011 από mondaymower17 στις 30 Απριλίου 2017, 4:57μμ

mondaymower17

μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εσεις μιλατε με τον κολλητο σας για σεξ και τετοια πραγματα ή τον εχετε δει γυμνό? Του εχετε ζητήσει ποτέ να τον παιξετε μαζι? εχω ακουσει πολλους οτι κανουν ομαδικη μαλακια αλλα δεν ξερω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139020 από Vasper στις 02 Μαΐου 2017, 12:31πμ

Vasper

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
εχω μιλησει για σεξ μαζι του αλλα δεν εχει τυχει να τον δω ποτε γυμνο..ε οχι δε το εχω ζητησει γιατι δεν ειναι κατι το σπουδαιο(γνωμη μου ετσι) αμα θες πραγματικα να το κανεις ρωτα τον κολλητο σου..βασικα μη του το πεις αμεσως απλα ξεκινα τη συζητηση σιγα σιγα π.χ πες του για το πουλι σου και πες οτι εχει καυλωσει ξερω εγω γιατι σκεφτηκες καποια(παραδειγμα τωρα) και οτι θες να το παιξεις επειγοντως και πες του να το κανετε μαζι...(οταν θα ειστε σπιτι και ειστε σιγουροι οτι δεν ειναι κανεις η κλειδωστε τη πορτα) αμα ο φιλος σου ειναι καφρος και ετσι δε θα εχει θεμα πιστευω...αμα ειναι μαζεμενος και ετσι ε μπορει και να μη θελει..παντως κακο δεν ειναι να το κανετε ..αμα εισαι και στην εφηβεια ειναι φυσιολογικο γιατι οι ορμονες πανε πανω κατω...παντως ρωτα δεν εχεις να χασεις τιποτα! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login