Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πιθανότητα εγκυμοσύνης

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139035 από agapi22 στις 05 Μαΐου 2017, 9:18μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Λοιπόν εχω μια απορία. Τελικα τα προσπερματικα υγρά περιέχουν σπερματοζωάρια; με το αγορι μου ειχαμε μια επαφή η οποια δεν ηταν διείσδυση. Ηταν τριβή να το πω κοντα στον κολπο και δεν εχω ιδεα για το αν υπήρξαν προσπερματικα αλλα δεν ειμαι σε ηλικία που θα ηθελα παιδι και ξερετε αγχωνομαι αρκετα παραπάνω ακομα και με ελάχιστες πιθανότητες. Απλα με την διέγερση και αυτα ημουν και λιγακι πιο ανοιχτή απο το κανονικό και δεν ξερω αν μπορει να μπήκαν(εχω ακουσει κιολας οτι τα γυναικεία υγρά τραβάνε το σπερμα σαν μαγνήτης) δεν ημουν καθολου σε γόνιμη μερα να αναφέρω. 1-2 μερες πριν μ ερθει περίοδος. Οποτε εκτος απο την απαντηση σας για τα παραπάνω,μεσα σε ολα κατι σαν γενική ερωτηση,χρειαζεται βαθιά διείσδυση για εγκυμοσύνη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139054 από DreamTG στις 08 Μαΐου 2017, 5:20μμ

DreamTG

μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καποιες φορες τα προσπερματικα υγρα περιεχουν και σπερμα...και υπαρχει και περιπτωση, μικρη βεβαια να μεινεις εγκυος γιατι η ποσοτητα σπερματοζωαριων που περιεχεται στα προσπερματικα ειναι πολυ μικρη. Οχι δεν χρειαζεται βαθια διεισδυση για να μεινεις εγκυος...εαν χυσει ο αλλος μεσα σου και εισαι λιγες μερες πριν τις γονιμες ημερες σου ή στις γονιμες ημερες σου ειναι πολυ πιθανον να μεινεις εγκυος! Επισης μην αγχωνεσαι δεν υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος...και να ξερεις πως οσο αγχωνεσαι τοσο πιο πολυ θα αργει να σου ερθει η περιοδος (αυτο επαθα εγω πριν κατι μηνες και νομιζα οτι ειχα μεινει εγκυος)...Καταρχην ησουν μακρια απο τις γονιμες ημερες σου, δεν εχυσε μεσα σου ειναι απιθανο να εισαι εγκυος. Οτι αλλη απορια αν εχεις ρωτα με...τους 3 τελευταιους μηνες εμαθα αρκετα περι αυτου του θεματος.Ελπιζω να σε βοηθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139058 από agapi22 στις 08 Μαΐου 2017, 7:27μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστβ για την απαντηση σου αλλα θα σε ρωτησω και κατι αλλα τωρα που σε βρηκα. Καταρχας δεν τελειωσε μεσα μου σιγουρα. Δεν υπηρξε καν επαφή με σπερμα. Το χυσιμο εννοω. Μονο προσπερματικα και αν. Απλα ηταν κοντα στον κολπο και μετα εβαλε και δαχτυλο οποτε πιθανο δεν ειναι αν ηραν εκει τα προσπερματικα μα τα εβαλε μεσα με το δαχτυλο; οταν λεεω εκει δεν εννοω στο χερι του. Εννοω οτι αν τα προσπερματικα π έβγαλε αναμιχτηκαν με τα δικα μ υγρά μετα με το δαχτυλο θα μπορούσε να τα εβαλε μεσα σωστα; υπαρχει πιθανότητα με αυτον τον τροπο; εχω και μια καθυστέρηση περιόδου και μ εχει αγχώσει λιγο. Αν και ποτε δεν ειχα σταθερο κυκλο. Αλλες φορες ανα 27 αλλες ανα 29,30,32,34,36 δεν γενικα. Απλα δεν ξερω. Εσυ τι πιθανότητες δίνεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139069 από ulapokurska στις 10 Μαΐου 2017, 10:52πμ

ulapokurska

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καταρχας ηρεμησε... οσο περισσοτερο το σκεφτεσαι τοσο περισσοτερες και οι πιθανοτητες για μια οποιαδηποτε απροσεξια. Εγω απο εμπειρια μπορω να σου πω οτι οταν ειμαι 1-2 μερες πριν την περιοδο αφηνω το αγορι μου να τελειωσει μεσα και ακομα εγκυος δεν ειμαι. Οποτε η δικη σου περιπτωση μου φενεται και λιγο αστεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139070 από agapi22 στις 10 Μαΐου 2017, 10:56πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Αν σου πω οτι και σε εμενα την ιδια φαινεται αστεια; Χαχαχ. Δεν ειπα ποτε οτι ειναι σιγουρο οτι μπορω να μεινω ετσι. Απλα ειναι αυτο το αγχος. Τελικα ενταξει μ ηρθε και περίοδος και ολα καλα. Σας ευχαριστω πολυυυ παντως για τις απαντησεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login