Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ε.Τ. go home! Και πάρε και τα στρουμφάκια μαζί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

ξένα πέη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139038 από art96 στις 06 Μαΐου 2017, 4:41μμ

art96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια! ειμαι καινουργιος εδω και θελω να σας πω το προβλημα μου. ειμαι 21 χρονων και ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα (δεν ειμαστε μαζι). παρολα αυτα μερικες φορες μου αρεσει να βλεπω γυμνους ανδρες. πχ στα αποδυτηρια και τωρα τελευταια πηγαινω στις τουαλετες που κατουρας ορθιος και βλεπω τους διπλανους μου. δε νιωθω γκει, αλλα καμια φορα καυλωνω οταν εχουν μεγαλα εργαλεια. τι πιστευετε; εχει τυχει σε κανεναν αλλο κατι παρομοιο; θενξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139040 από kostas.tosk στις 07 Μαΐου 2017, 1:53πμ

kostas.tosk

μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ειχα/εχω ακριβως το ιδιο θεμα..Πηγαινα σε δημοσιες τουαλετες για να παιρνω ματι ενω μου αρεσαν οι γυναικες.Με τα πολλα μια φορα αρχισα να αυνανιζομαι ενω πιο διπλα κατουρουσε καποιος ο οποιος εν συνεχεια ανταποκριθηκε και τις παιξαμε μαζι..No big deal,το εχω κανει πολλες φορες απο τοτε κ με αλλους που μαλακιστηκαμε παρεα στις τουαλετες αλλα μονο αυτο σε οτι αφορα να κανω κατι με αντρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139048 από OMpampassas στις 07 Μαΐου 2017, 6:50μμ

OMpampassas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Η μαλακια με παρεα ΓΑΜΆΕΙ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139108 από Akis2000 στις 14 Μαΐου 2017, 5:39μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε γενικές γραμμές το γυμνό σε εξιτάρει τόσο σε γυναίκες, όσο και σε άντρες (μιλάω πάντα για τον εαυτό μου θεωρώντας ότι εκφράζω και ένα σημαντικό ποσοστό άλλων αντρών). Και εμένα μου άρεσαν και μου αρέσουν ακόμα οι γυναίκες, ωστόσο συλλαμβάνω τον εαυτό μου να καυλώνει και η θέα ενός αντρικού γυμνού οργάνου. Μάλιστα δεν είναι λίγες φορές που έχω κάνει διαδικτυακό παιχνίδι με άντρες on camera και έχω χύσει. Είναι μάλιστα και πιο εύκολο να παίξεις με άντρα παρά με γυναίκα στο chat. Αν τώρα είμαι γκέι; Δεν ξέρω, καθώς δεν έχει τύχει ποτέ να κάνω κάτι οτιδήποτε με άντρα. Έτσι όταν με ρωτάνε αν είμαι γκέι (εδώ μέσα πάντα) αυτό που λέω είναι ότι είμαι στρέιτ στις σχέσεις μου αλλά νιώθω gay στο μυαλό. Αν θα πήγαινα με άντρα ποτέ, αυτή είναι μία άλλη ερώτηση που απαντάω εφόσον μου ζητηθεί σε δεύτερο σχόλιό μου καθώς δεν θέλω να ξεφύγω από το αρχικό θέμα. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139145 από art96 στις 22 Μαΐου 2017, 4:52μμ

art96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπερα και παλι. Απο το σχολιο του Κωστα και μετα αποφασισα να χαλαρωσω. Αρχισα να πηγαινω πιο συχνα στις τουαλετες αλλα δεν υπηρχε ανταποκριση απο καποιον.Πριν λιγες μερες πηγα ξανα. Λιγη ωρα μετα που μπηκα ηρθε ενας τυπος γυρω στα 30. Οταν καταλαβε οτι ημουν καυλωμενος ηρθε διπλα μου και περιμενε να τον πιασω. Το πεος του ηταν αρκετα μεγαλυτερο απο το δικο μου. Αρχισα να του τον παιζω και αυτος μου επιασε το κεφαλι και με τραβηξε εκει κατω. Εγω ενω δεν ειχα σκεφτει οτι θελω κατι τετοιο, για καποιο λογο δεν μπορουσα να αντισταθω. Το εβαλα μεσα στο στομα μου και δε με αφησε να το βγαλω μεχρι που τελειωσε. Τρομαξα τοσο πολυ που εφυγα τρεχοντας και κοιταζοντας πισω μηπως με ακολουθει. Μεσα σε μια στιγμη αλλαξε ολη η ζωη μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139150 από kostas.tosk στις 23 Μαΐου 2017, 12:57πμ

kostas.tosk

μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αρα δεν σου αρεσε τελικα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139181 από art96 στις 02 Ιουνίου 2017, 5:19μμ

art96

Εικονίδιο
μέλος από: 6/5/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν μπορω να πω με σιγουρια αν μου αρεσε. Υπαρχουν φορες που το σκεφτομαι και καυλωνω και υπαρχουν φορες που ντρεπομαι. Παντως δεν εχω ξαναπαει απο τοτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139225 από TheFameMonster στις 10 Ιουνίου 2017, 4:03μμ

TheFameMonster

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Κοιταξε μπορει να ειναι και τυχαιο, αλλα ακομη κι αν σου αρεσουν οντως οι ανδρες χωρις να το ξερεις αυτο δεν σε κανει γκει. Μπορει να εισαι bisexual.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login