Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τρίτη, 23 Απριλίου

Βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139083 από faiy24 στις 10 Μαΐου 2017, 8:01μμ

faiy24

Εικονίδιο
μέλος από: 30/4/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας! Εχω ενα μικρο προβληματακι οπου θα μπορουσα πρερισσοτερο να το καταταξω στο θεμα σχεσεις αλλα εχει και λιγο σεξουαλικο περιεχομενο !!!! Λοιπον... στη φιλη μου αρεσει πολυ ενα αγορι *ας τον πουμε τακη) που ειναι στο δικο μας τμημα και ριναι και συνομηλικος και μου αρεσει και εμενα λιγο αλλα την φιλη μου της λεει διαφορα πονηρα
π.χ χουφτωσε το πεος μου
      Θες να σε χουφτωσω και αυτα
Και τελος παντων η φιλη μου ειναι λιγο ευκολη και γενικα δινει αφορμες για αυτα . Ο τακης ομως εχει αρχισει το πειραγμα και με εμενα οχι ομως σε τετοιο βαθμο αλλα πειραγμα και θελω να μαθω αν το κανει αυτο με το κριτηριο οτι επειδη η φιλη μου ειναι ευκολη οτι λογικα ειμαι και εγω που την κανω και παρεα και γενικα μ αρεσει και λιγο αυτο που γινεται με εμενα . Δηλαδη ευτυχως εχουμε μεινει στα κοπλιμεντα
π.χ τι ωραια που εισαι
      Και οτι εχω ωραιο κωλο
αλλα εμενα απο την μια με χαλαει γτ δεν θελω ο αλλος να με αντιμετωπιζει σαν πουτανα και απο την αλλη ειναι και λιγο κολακευτικο

     Τι να κανω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139085 από M1k3y στις 11 Μαΐου 2017, 8:40πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Άμα αρέσει πολύ στη φίλη σου τότε να της δώσεις χώρο...μην κάνεις τίποτα παραπάνω με τον τύπο.

Τα πειράγματα μπορεί να είναι άκακα αλλά αν ξεφύγουν τότε να του τα ξεκόψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login