Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κατάλληλη ηλικία για sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139126 από Blabla27 στις 19 Μαΐου 2017, 11:11πμ

Blabla27

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας,θελω να κανω μερικες ερωτησεις σχετικα με το σεξ.Αρχικα ποτε ειναι η καταλληλη ηλικια να αρχισει κανεις,(να επισημανω πως εχω σχεση κ εχουμε αρχισει σιγα σιγα καποια προκαταρκτικα.Αρχικα αληθευει πως για να γινει το στοματικο δεν πρεπει να υπαρχουν ανοικτες πληγες στο στομα(τι πληγες δλδ;) Επισης θα ηθελα να μου πειτε καποια tips για να τον ευχαριστησω περισσοτερο.Αυτα προς το παρον ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139127 από agapi22 στις 19 Μαΐου 2017, 11:58πμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπαρχει καποια στανταρ ηλικία για να αρχίσεις το σεξ. Οταν νιωςεις έτοιμη θα το καταλαβεις γιατι θα νιωθεις οτι το θες. Θα σκεφτεσαι οτι ναι με αυτον τον ανθρωπο θελω να κανω σεξ και δεν θα απαντας ετσι στην ερωτηση "θελω να κανω σεξ μαζι του;" απλα θα το νιωθεις οτι το θες. Οταν μου το έλεγαν ουτε εγώ το καταλάβαινα μεχρι που το ένιωσα. Οταν το νιωςεις θα το καταλαβεις. Τωρα όσον αφορα τις ανοιχτές πληγές.. καλο ειναι να μην κανεις στοματικό με ανοιχτές πληγές γιατι μπορει να μεταδωσει οποιοδήποτε ΣΜΝ. Οποιοδήποτε. Μεχρι και aids. Τωρα όσον αφορα τα τιπς π λες ο καθένας εχει τα δικα του δεν μπορω να βοηθήσω σε αυτο. Αν και δεν μπορει.. κατι τετοια σου βγαινουν να τα κανεις. Καταλαβαινεις τι πρεπει να κανεις οποτε λογικα μια χαρά θα το πηγαινεις ηδη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139128 από Blabla27 στις 19 Μαΐου 2017, 2:25μμ

Blabla27

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω παρα πολυ..αλλα οταν εννοουμε ανοιχτες πληγες τι εννοουμε ακριβως πχ ενα δοντι που δεν εχει σφραγιστει κ αποτελει εστια μικροβιων; (ναι..το εχω ακουσει κ αυτο απο γνωστους και μου ακουγεται χαζο για αυτο πηρα την πρωτοβουλια να απευθυνθω σε καποιους πιο εμπειρους απο μενα😂) ενα σπυρι στην γλωσσα; τι ακριβως;.Συγνωμη αν κουραζω με τα μεγαλα κειμενα κ τις χαζες αποριες😂😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139129 από agapi22 στις 19 Μαΐου 2017, 8:52μμ

agapi22

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2017
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Μεχρι και με ουλίτιδα ισχυει. Οτι μπορεις να κολλήσεις εννοω.
Μην σε τρομαζει ομως γιατι ακουγεται λες και ειναι το πιο ευκολο πραγμα να κολλήσεις κατι. Κολλάς μεν αλλα δεν ειναι τοσο ευκολο οσο πχ το σεξ χωρις προφύλαξη. Δεν κολλάς τοσο ευκολα με το στοματικό οσο ακουγεται. Εννοειται αν δεις κατι πανω στο πέος του σαν σπυράκι ή κατι τετοιο δεν κανεις τιποτααα. Ο δικός σου εχει ολοκληρώσει ή εισαι η πρωτη του; αν δεν εχει ολοκληρώσει δεν υπαρχει κίνδυνος. Δεν μπορεις να κολλήσεις κατι χωρις ο αλλος να εχει κατι. Αν παλι εχει ολοκληρώσει μπορει να εχει. Αλλααα! Ο,τι και αν εχει/ειχε θα το κατλααβαινε. Σε αυτους ειναι φανερο δεν ειναι σαν εμας. Θα δουν ενα σπυράκι θα τους ανησυχήσει θα δουν το ενα ή το αλλο και θα καταλάβουν. Υπαρχει πρήξιμο σε πολλα ΣΜΝ έκκριση κάποιου υγρού. Δηλαδη γενικα γινονται ορατά τα συμπτώματα και πρεπει να ειναι πολυ αναίσθητος και να βρίσκεται σε εντελως άγνοια για να μην παει να το κοιταξει. Το μονο π δεν εχει σύμπτωμα άμεσα ειναι το aids. Αν το αγορι σ εχει ολοκληρώσει και εχει μηνες τοτε μπορεις να εισαι σιγουρη οτι δεν εχει κάτι απο τα αλλα εκτος απο aids. Για το aids τι να σου πω.. αλλα ρε συ χωρις προφυλακτικό ολοκλήρωσε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139130 από Blabla27 στις 19 Μαΐου 2017, 9:46μμ

Blabla27

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εχει ολοκληρωσει λεπτομερειες δεν ξερω δεν φαινεται να εχει κατι.Απλως εγω ανησυχω πολυ δεν ειμαι για τετοια τωρα.Παντως ειμαι σχεδον σιγουρη οτι χρησιμοποιουσε προφυλαξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login