Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Mε δίκασαν ερήμην και με καταδίκασαν εις θάνατον ερήμην. Tους είπα ότι μπορούν να με εκτελέσουν ερήμην.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Το παιχνιδι του γιατρου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139425 από Thessdms στις 02 Ιουλίου 2017, 2:49μμ

Thessdms

Εικονίδιο
μέλος από: 2/7/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Οπως λεει και ο τιτλος ποιος το εχει παιξει ,εμπειριες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139426 από Akis2000 στις 03 Ιουλίου 2017, 2:25μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Η αλήθεια είναι ότι μέχρι τώρα το έχω ακούσει κάποιες φορές ως σχήμα έκφρασης υπονοούμενου, αλλά ποτέ δεν έτυχε να μάθω τι ακριβώς γίνεται σε αυτό το παιχνίδι. Εντάξει, πάνω κάτω όπως είπα και πριν κάπου πάει το μυαλό μου, απλά δεν ξέρω μέχρι που είναι ικανό να φτάσει και τι προσφέρει στην τελική.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139749 από lida στις 17 Αυγούστου 2017, 6:11μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το παιχνιδι του γιατρου είναι για παιδακια κατω από 10 χρονων και το επαιζα μικρη πολλες φορες. Συνηθως το παιζουν ένα αγορι και ένα κοριτσι ο ενας είναι ο γιατρος και ο άλλος ο αρωστος και μετα εναλασουν τους ρολους. Ο αρωστος γδύνεται εντελως και ο γιατρος τον εξεταζει σε ολο το σωμα και κυριως στα γενητικα οργανα. Παρομοιο παιχνιδι πάλι για μικρα είναι οι εξωγηινοι. Παιζουν πιο πολλα παιδια και αγορια και κορίτσια συνηθως. Αρχιζουν από κατι άλλο παιχνιδι πχ χαρτια και ο χαμενος είναι ο γηινος και οι υπολιποι εξωγήινοι. Οι εξωγηινοι πιανουν τον γηινο τον γδυνουν τελειως και τον εξεταζουν με πολλους τροπους σε ολο το σωμα και ειδικα στα γενητικα οργανα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login