Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φονιάδες των ψαριών, αργυροπελεκάνοι!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΑΙΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139431 από vassiavouga στις 04 Ιουλίου 2017, 4:31μμ

vassiavouga

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια ..ειμαι καινουρια εδω μεσα μολις εκανα εγγραφη λοιπον ας ξεκινήσω οταν ξεπαρθενιαστηκα ημουν 16 μετα απο ενα μηνα γινομουν 17 ..την πρωτη φορα που εκανα σεξ κανονικα η παρθενια μου εσπασε ειχα αιμα πολυ αρκετο μπορω να πω .. την δευτερη μερα μετα απο αυτο το αιμα συνεχιζε μπηκα στο ιτερνετ και το εψαξα και λεγανε σε μερικες δεν κραταει το αιμα κραταει μονο εκεινη την στιγμη .. σε αλλες κραταει και μερες μεχρι 4-5 μερες και εμενα μου κρατησε 4 ..την δευτερη φορε που το εκανα ηταν με διαφορετικο ατομο δεν εβγαλα αιμα ..την τριτη φορα με διαφορετικό ατομα (χαχα δεν μου εκαναν οι αλλοι ) με τον τριτο με αυτον εχω μεινει ειναι 24 αυτος οταν το κανα για πρωτη φορα μαζι του εβαλα αιμα οχι τοσο πολυ αλλα ητανν ..ποναγε η κοιλια μου δεν μπορουσα να φαω μου ειχε κοπει η όρεξη τα παντα.. εγω αγχώθηκα γτ πρωτη φορα μου ειχε τυχει αυτο δεν το περιμενα τεσπα... καθε φορα που κανουμε σεξ βγαζω και αιμα αλλα μετα την επαφη πλενομαι με κρυο νερο γτ λενε οτι σταματαει το αιμα με κρυο νερο ..ξανα μπηκα ιτερνετ να το ψαξω και οι μισες σελιδες λενε οτι δεν ειναι τπτ και οι αλλες οτι πρεπει να πας σε γιατρο...τι λετε εσεις απο τι να ειναι ...ειναι φυσιολογικο ..σε τετοια ηλικια ..αα ειδα οτι μετα τα 18 οτι θα σταματησει κατι τετοιο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139435 από crystallia στις 06 Ιουλίου 2017, 2:33πμ

crystallia

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2015
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Καλύτερα να πας σε γιατρό. Επίσης, δεν ξέρω αν έχεις κάνει τεστ παπ, αλλά καλό είναι να κάνεις για προληπτικους λόγους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139438 από starboy στις 06 Ιουλίου 2017, 4:08μμ

starboy

μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ποσο χρονων εισαι και εχεις ηδη 3 πρωην;

Έγραψε:(vassiavouga@04 Ιουλίου 2017)
γεια σας παιδια ..ειμαι καινουρια εδω μεσα μολις εκανα εγγραφη λοιπον ας ξεκινήσω οταν ξεπαρθενιαστηκα ημουν 16 μετα απο ενα μηνα γινομουν 17 ..την πρωτη φορα που εκανα σεξ κανονικα η παρθενια μου εσπασε ειχα αιμα πολυ αρκετο μπορω να πω .. την δευτερη μερα μετα απο αυτο το αιμα συνεχιζε μπηκα στο ιτερνετ και το εψαξα και λεγανε σε μερικες δεν κραταει το αιμα κραταει μονο εκεινη την στιγμη .. σε αλλες κραταει και μερες μεχρι 4-5 μερες και εμενα μου κρατησε 4 ..την δευτερη φορε που το εκανα ηταν με διαφορετικο ατομο δεν εβγαλα αιμα ..την τριτη φορα με διαφορετικό ατομα (χαχα δεν μου εκαναν οι αλλοι ) με τον τριτο με αυτον εχω μεινει ειναι 24 αυτος οταν το κανα για πρωτη φορα μαζι του εβαλα αιμα οχι τοσο πολυ αλλα ητανν ..ποναγε η κοιλια μου δεν μπορουσα να φαω μου ειχε κοπει η όρεξη τα παντα.. εγω αγχώθηκα γτ πρωτη φορα μου ειχε τυχει αυτο δεν το περιμενα τεσπα... καθε φορα που κανουμε σεξ βγαζω και αιμα αλλα μετα την επαφη πλενομαι με κρυο νερο γτ λενε οτι σταματαει το αιμα με κρυο νερο ..ξανα μπηκα ιτερνετ να το ψαξω και οι μισες σελιδες λενε οτι δεν ειναι τπτ και οι αλλες οτι πρεπει να πας σε γιατρο...τι λετε εσεις απο τι να ειναι ...ειναι φυσιολογικο ..σε τετοια ηλικια ..αα ειδα οτι μετα τα 18 οτι θα σταματησει κατι τετοιο..


προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139444 από Akis2000 στις 08 Ιουλίου 2017, 8:32πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα μείνω στο ερώτημα του προηγούμενου φίλου όσον αφορά το "πόσο χρονών είσαι και έχεις πάει ήδη με τρεις". Αυτό είναι καθαρά προσωπικό και αφορά εσένα μόνο και κανέναν άλλο. Ωστόσο όμως από ιατρικής άποψης, σίγουρα δεν ακούγεται και εντελώς φυσιολογικό όλο αυτό έτσι όπως το περιγράφεις. Άρα το ερώτημά μου εμένα είναι γιατί δεν έχεις επισκεφτεί ήδη κάποιον γιατρό (από όσο έχω διαβάσει νομίζω ότι μία κοπέλα θα πρέπει να αρχίσει να επισκέπτεται τον γιατρό κυρίως μετά την πρώτη της σεξουαλική επαφή) και προσπερνώντας αυτούς που λένε να μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα, αναρωτιέμαι στις πόσες συμβουλές των άλλων που σε παροτρύνουν να επισκεφτείς σκέφτεσαι να το πράξεις. Σόρρυ αν ακούγομαι λίγο σκληρός αλλά ρε κορίτσι μου, νομίζω ότι δεν πρέπει να παίζει κάποιος με αυτά τα πράγματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139819 από lida στις 30 Αυγούστου 2017, 3:53μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(starboy@06 Ιουλίου 2017)
Ποσο χρονων εισαι και εχεις ηδη 3 πρωην;

Αυτο σε νοιαζει εσενα? Σου εθιξε η κοπελλα την ηθηκη σου? Αν ηταν αγορι και ειχε 3 πρωην θα ελεγες μπραβο αλλα τωρα που ειναι κοριτσι τη θεωρεις πουτανακι. Ναι κυριοι πουριτανοι θα το κανουμε με οσους μας αρεσει σε οποια ηληκια το θελουμε και δεν εχετε δικαιωμα να μας κρινετε.

ΥΓ το μυνημα της κοπελλας ειναι παλιο και ελπιζω να λυθηκε το προβληματης,
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login