Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η ρουφιανιά σήμερα λέγεται καριέρα.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σεξ στα 15 και επιπτώσεις ;;;ΣοΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139450 από Wormeer στις 10 Ιουλίου 2017, 2:41πμ

Wormeer

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Είμαι 15 και πρόκειται άμεσα να κάνω σεξ με το αγόρι μου και γενικά υπάρχει αυτήν η επιθυμία και από τίς δύο πλευρές όμως έχω κάποιους ενδοιασμούς σχετικά με το θέμα ''της μάνας''. Επειδή αργά ή γρήγορα θα ξαναπάω σε γυναικολόγο με τη μητέρα μου φοβάμαι αν ο γοατρος της το πει καο γενικα την αντίδραση της. Μήπως είμαι πολύ μικρή και το πάρει στραβά; Και έαν προχωρήσω θα πρέπει να της το πω από μόνη μου για να κάνω τον επόμενο χρόνο τεστ παπ; Αν το αμελησω για πάνω από 1 χρόνο και το κάνω στα 16-17 μπορεί να συμβεί κάτι η είμαι ακομα μικρή γι αυτό το τεστ; ακόμη και με προφυλάξεις υπάρχει κίνδυνος να πάθω ή να κολλησω κατι;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139453 από starboy στις 10 Ιουλίου 2017, 11:51πμ

starboy

μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγω λεω να μην κανεις σεξ απο τα 15,θα ντροπιασεις τους γονεις σου,κρατησου 3 χρονια μεχρι να γινεις 18,φυσικα και θα το πει και θα το καταλαβει,εσυ τι λες;πως θα αισθανθουν οι γονεις σου που το 15χρονο παιδι τους ηδη μεταχειριστηκε;Θα ντροπιαστουν και στεναχωρεθουν.Λεω να περιμενεις γιατι θα το μετανιωσεις σιγουρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login