Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που οι παπάδες καταριόντουσαν με λύσσα την τηλεόραση ως σατανική. Τώρα όλοι τρέχουν σαν μαϊντανοί στα κανάλια.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πρωκτος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139530 από GNik14 στις 21 Ιουλίου 2017, 12:39πμ

GNik14

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Θα ήθελα να ρωτήσω. Είμαι αγόρι 13 χρόνων και μου αρέσει να βάζω πράγματα στον πρωκτό μου . Είναι κακό? Όταν βάζω πράγματα εκσπερματωνω πολύ δυνατά
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #139534 από TheFameMonster στις 21 Ιουλίου 2017, 8:43μμ

TheFameMonster

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχεις ψαξει τη σεξουαλικοτητα σου;
Σαν κινηση οχι δεν ειναι κακο, αρκει να προσεξεις να μην τραυματιστεις. Υπαρχει η πιθανοτητα να εισαι gay/bi αν κανεις σχετικες φαντασιωσεις με ατομα του ιδιου φυλου.
Υπαρχει παντως και ενα ποσοστο straight ανδρων που απλως ειναι ενας τροπος ερωτικης τους εκφρασης αυτο.
Ο προστατης σου βρισκεται σε εκεινο το σημειο και ερεθιζεται με την εισοδο ξενου σωματος, για αυτο εξσπερματωνεις δυνατα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139538 από GNik14 στις 22 Ιουλίου 2017, 12:52πμ

GNik14

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αν βάζω πράγματα θα αλλάξει η φωνή μου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139540 από Akis2000 στις 22 Ιουλίου 2017, 11:40πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς δεν καταλαβαίνω εάν αναφέρεσαι στον τόνο της φωνής σου ή στο ύφος της ομιλίας σου. Ωστόσο όχι, σε καμία περίπτωση δεν συνδέεται το ένα με το άλλο. Είναι άλλα εκείνα τα στοιχεία τα οποία παίζουν ρόλο στη διαμόρφωση της φωνής. Για παράδειγμα όσο θα μεγαλώνεις θα βλέπεις την φωνή σου να γίνεται όλο και πιο μπάσα καθώς θα ωριμάζουν οι φωνητικές σου χορδές. Πάντως εάν σε απασχολεί η ενασχόλησή σου με την πίσω περιοχή και εάν αυτό θα επηρεάσει κάτι στη φωνή σου, σε επαναλαμβάνω ότι όχι, δεν θα την επηρεάσει σε κάτι. Μπορείς να συνεχίσεις άφοβα να κάνεις αυτό που σε ευχαριστεί περισσότερο.
By the way, μου άρεσε πάρα πολύ η τοποθέτηση του “The Fame Monster”. Πιστεύω ότι σε κάλυψε σε πολύ μεγάλο βαθμό και δικαίως του παραχώρησες «αποδεχτή».
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139549 από GNik14 στις 23 Ιουλίου 2017, 2:26πμ

GNik14

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@22 Ιουλίου 2017)
Καταρχάς δεν καταλαβαίνω εάν αναφέρεσαι στον τόνο της φωνής σου ή στο ύφος της ομιλίας σου. Ωστόσο όχι, σε καμία περίπτωση δεν συνδέεται το ένα με το άλλο. Είναι άλλα εκείνα τα στοιχεία τα οποία παίζουν ρόλο στη διαμόρφωση της φωνής. Για παράδειγμα όσο θα μεγαλώνεις θα βλέπεις την φωνή σου να γίνεται όλο και πιο μπάσα καθώς θα ωριμάζουν οι φωνητικές σου χορδές. Πάντως εάν σε απασχολεί η ενασχόλησή σου με την πίσω περιοχή και εάν αυτό θα επηρεάσει κάτι στη φωνή σου, σε επαναλαμβάνω ότι όχι, δεν θα την επηρεάσει σε κάτι. Μπορείς να συνεχίσεις άφοβα να κάνεις αυτό που σε ευχαριστεί περισσότερο.
By the way, μου άρεσε πάρα πολύ η τοποθέτηση του “The Fame Monster”. Πιστεύω ότι σε κάλυψε σε πολύ μεγάλο βαθμό και δικαίως του παραχώρησες «αποδεχτή».


Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139594 από kappaaa στις 27 Ιουλίου 2017, 7:24μμ

kappaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 27/7/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Άμα σου αρέσει κάντο απλά με προσοχή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139646 από GNik14 στις 03 Αυγούστου 2017, 12:17πμ

GNik14

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kappaaa@27 Ιουλίου 2017)
Άμα σου αρέσει κάντο απλά με προσοχή.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αλλάξει η φωνή μου; Να λεπτινει δηλαδή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login