Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρώτη φορά σε γυναικολόγο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139558 από marakii22 στις 25 Ιουλίου 2017, 8:08πμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του Ftou. Αρχικά να αναφέρω ότι είμαι 16 και κοντεύω τα 17. Αυτόν τον μηνα έχω εγκρίσεις απο τον κολπο. (Λευκα υγρα) τα οποία έχουν μια δυσοσμία και δεν ξέρω σε τι οφείλεται. Να αναφέρω ότι εχω έρθει σε επαφή αλλά πριν 2.5 μήνες με το πρώην αγόρι μου και στην επαφή για κάποιον λόγο είχα πολλά υγρά και δεν ξέρω αν σχετίζονται αυτά τα δύο μεταξύ τους. Σκέφτομαι λοιπόν να πάω σε έναν γυναικολόγο με την μητέρα μου αλλά ντρέπομαι πολύ μιας και θα είναι η πρώτη φορά που πάω. Υπάρχει περίπτωση να πει κάτι στην μητέρα μου ότι έχω προχωρήσει; Και αν έχετε πάει πείτε μου την όλη διαδικασία που θα ακολουθήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139606 από marakii22 στις 29 Ιουλίου 2017, 5:56πμ

marakii22

μέλος από: 15/4/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Κάποιος κάτι?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139632 από katerinoualove1 στις 31 Ιουλίου 2017, 11:21μμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου αρικα Οι κολπικές εκκρίσεις είναι απολύτως φυσιολογικές και απαραίτητες για τη φυσιολογική λειτουργία της γενετήσιας περιοχής, καθώς παρέχουν την αναγκαία υγρασία για να μην ξεραθεί ο κόλπος. Ακομη κατα την σεξουαλικη επαφη παραγεται υγρο λογο του οργασμου και βοηθα στην σεξουαλικη επαφη . Αν θες να πας προλιπτικα στο γυννεκολογο θα ηταν καλα και οσο για το να πει κατι συην μητερα σου ζητα του να μην πει κατι και θα υο σεβαστη γτ υπαρχη το ιατρικο αποτιτο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login