Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Είναι γκει ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139755 από Kpl123 στις 19 Αυγούστου 2017, 2:50πμ

Kpl123

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 16 χρόνων και νομίζω ότι είμαι γκει ...λοιπόν με ελκύουν οι γυναίκες και στο πορνό μ αρέσουν με να βλέπω με γυναίκες αλλά κάποιες φορές θέλω να βλέπω και γκει τσόντες και ερεθίζομαι αλλά και μόνο στην σκέψη να είμαι γκει δεν μ αρέσει όχι ότι είναι ρατσιστής αλλά δεν μ αρέσει και κάποιες φορές έχω και φαντασιώσεις με άντρες και γυναίκες και επίσης θέλω να πω ότι αυνανίζομαι και με γκει πορνό σπάνια όμως αλλά με ερεθίζουν Α και δεν έχω παει ποτέ με κοπέλα ούτε με άντρα ...τι να κάνω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139760 από lida στις 20 Αυγούστου 2017, 5:57μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ασε τον εαυτο σου ελευθερο και οτι προκηψει. Μπορει να εισαι γκεη μπορει στρειτ αλλα μπορει να εισαι και μπαη που εινει και το πιο καλο. Ότι και να γινει απολαυσετο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139763 από Akis2000 στις 21 Αυγούστου 2017, 1:27μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Είναι λίγο νωρίς ίσως για να κατατάξεις τον εαυτό σου κάπου. Το σίγουρο από την στιγμή που λες ότι σου αρέσουν και οι γυναίκες είναι ότι δεν είσαι γκει, αλλιώς δεν θα ένιωθες κάτι για αυτές. Γκέι είσαι όταν έχεις διαπιστώσει ότι σε ελκύει μόνο το ίδιο φύλλο που είσαι εσύ. Αρχικός πάντως προσδιορίζεσαι ανάμεσα σε στρέιτ και bi. Αλλά και το γεγονός ότι μπορεί να εξιτάρεσαι στην ιδέα να κάνεις κάτι με αγόρια ή και να επιδιώκεις να αυνανίζεσαι και με γκέι πορνό και πάλι δεν σε κάνει απαραίτητα και bi. Και αυτό γιατί είσαι σε μία ηλικία που από την μία οι ορμόνες σου είναι στο φουλ και από την άλλη προσπαθείς να ανακαλύψεις την σεξουαλικότητά σου. Σίγουρα τα πράγματα θα αρχίσουν να ξεκαθαρίζουν μέσα σου όταν κάνεις κάτι και με τα δύο φύλλα. Τότε εκεί θα δεις αν σε ελκύει περισσότερο το ένα από τα δύο ή σε ελκύουν εξίσου και τα δύο το ίδιο. Όπως όμως λέει και φίλος πιο πάνω, αν στην πορεία ανακαλύψεις κάτι που μπορεί να σε προβληματίσει, προσπάθησε να το απολαύσεις γιατί όταν είναι κάτι στη φύση μας και του πάμε κόντρα, αυτό είναι που μας κάνει να νιώθουμε εγκλωβισμένοι στα θέλω και στα πρέπει κάτι που στη συνέχεια μας κάνει να μην βρίσκουμε την απόλυτη ευχαρίστηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139770 από alex_123 στις 22 Αυγούστου 2017, 12:22πμ

alex_123

banned
μέλος από: 21/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Η ομοφυλοφιλια ειναι καθαρα ψυχολογικο θεμα, η οποια δημιουργειται σε μικρη ηλικια απο εσφαλμενη ανατροφη του παιδιου, δεν εχει καμια βιολογικη υποσταση ! Αλεξ εδω... ομοφυλοφιλος, αλλα με τη βοηθεια του Θεου εχω παρατηρησει αλλαγες στη σεξουαλικοτητα μου μετα απο αρκετα χρονια ελξης του ιδιου φυλου. Αν θελεις να αγωνιστεις να αποβαλεις τις ομοφυλες ελξεις κ πιστευεις στο Θεο, μπορεις να επικοινωνησεις μαζι μου. Δεν εχω καμια ορεξη να κανω μακροσκελεις συζητησεις με διαφορα ατομα εδω, οποιος θελει να συζητησει μαζι μου σοβαρα κ ηρεμα, να επικοινωνισουμε μεσω email η κατι αλλο. Οπως ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει με τις ελξεις του κ να εκφραστει ελευθερα, ετσι κ γω λοιπον ειμαι αυτης της αποψης κ της οδου, γι αυτο μη με κραζετε. Ευχαριστω πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139771 από Akis2000 στις 22 Αυγούστου 2017, 12:27πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Άλεξ, έχω την αίσθηση ότι έχεις κάνει δύο φάουλ. Πρώτο φάουλ οι επικίνδυνες όσο και ομοφοβικές (αν κατάλαβα καλά) απόψεις σου γύρω από την ομοφυλοφιλία και το δεύτερο φάουλ η προσπάθειά σου να έρθεις σε επικοινωνία με άλλο μέλος νομίζω ότι έρχεται ενάντια στους κανόνες του ftou.gr όπου απαγορεύει οποιαδήποτε συνάντηση ή κατ' ιδίαν ανταλλαγή προσωπικών δεδομένων μεταξύ των μελών του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139772 από alex_123 στις 22 Αυγούστου 2017, 12:50πμ

alex_123

banned
μέλος από: 21/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Οντας ομοφυλοφιλος δεν γινεται να ειμαι κ ομοφοβικος, εγω εκτιμω τους συνανθρωπους μου που ειναι ομοφυλοφιλοι, εχω εξαιρετικους φιλους ομοφιλοφιλους... οσο για την ανταλλαγη των στοιχειων δεν το ηξερα, συγγνωμη, μαλλον θα αποχωρησω γτ δεν θελω να μιλαω για τον εαυτο μου εδω, καθως υπαρχουν κ γνωστοι μου στο σαιτ αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login