Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πληγη στο δερμα του πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139773 από Ana-menos στις 22 Αυγούστου 2017, 5:58μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Πριν 3-4 μερες ειδα μια πληγη οχι πολυ μεγαλη στο δερμα του πεους, οχι στην βαλανο. Αυτη δεν την καταλαβα απο τι την εκανα να πω την αληθεια και λογικα θα ηταν απο αυνανισμο αν και δεν ειμαι σιγουρος...περασαν 3-4 μερες και την εχω δει να ψιλοεπουλωνεται, να προσθεσω οτι δεν υπαρχει αιμοραγια. Ειναι κατι ανησυχητικο? Να περιμενω να επουλωθει απο μονο του και αν ναι περιπου ποσο καιρο παιρνει αν ξερετε.
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139774 από sakis_fsociety στις 22 Αυγούστου 2017, 7:12μμ

sakis_fsociety

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Mην ανυσηχεις συνηθως αυτα προκαλουνται απο κατι σαν σπιρακια.
Λογικο θα εσπασες ενα απ αυτα.
Αλλα αφου επουλωνεται δεν εχεις κατι να φοβασαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139775 από Ana-menos στις 22 Αυγούστου 2017, 7:18μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0
Η αληθεια ειναι οτι δεν ειδα να εχω κατι σαν σπυρακι..ηταν σαν πληγη σαν να το ειχα τραμαυτισει εγω... εριξα γενικα νερο για να πλυνω το σημειο που το ειδα,απλα δεν ξερω ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να το δω αν εξαφανιστει μονο του η αν πρεπει να παω σε καναν γιατρο. Γενικα ειμαι λιγο ανησυχος οσον αφορα τετοια θεματα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139782 από lida στις 24 Αυγούστου 2017, 5:34μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην ανησηχεις δεν ειναι τιποτα σοβαρο ειναι πληγιτσα που εγινε με την τριβη απο το πολύ παιξιμο και θα κλισει γρηγορα απο μονη της. Το ειχε παθει και το αγορι μου την εβδομαδα που ειμαστε μακρια γιαυτο ξερω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login