Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Γονεις εμπόδιο σε σχεση:/

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139776 από Fillenia στις 22 Αυγούστου 2017, 8:38μμ

Fillenia

μέλος από: 22/8/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον ας αρχίσουμε:)
Πριν ενα χρονο μου άρεσε πολύ ενα αγορι με το οποιο τα φταξαμε τον ιουνιο. Γενικα εχω κανει πολλες σχεσεις αλλα με αυτή νιωθω διαφορετικα πολυ διαφορετικά. Το παιδι μενει γιαννιτσα κ εγω θεσσαλονικη που σημενει 45λεπτα περιπου αποσταση. Το καλοκαίρι ο πατερας μ με επιασε να φιλιεμαι στο δρομο μαζι του και μετα αναγκαστικα του εξηγησα πως εχω σχεση... Οι γονεις μογ δεν θελουν να εχω σχεση γιατι με θεωρουν μικρη. Ειμαι 15 by the way και το αγορι στην ηλικια μου. Θελω να πηγαινω τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα να τον βλεπω αλλα ξερω οτι οι δικοι μου δεν θα συμφωνησουν. Σκεφτικα να παω ενα πρωι με τα κτελ κρυφα αππ τους δικους μου και να γυρισω απογευμα και να τους πω οτι θα ειμαι κεντρο ολη μερα αλλα φοβαμαι οτι δεν θα πιασει. Τι να κανω? Το αγορι αυτο εινα διαφορετικο για εμενα και δεν θελω να τον χασω. Ειμαστε 2 μηνες μαζι και πραγματικα αυτη η σχεση θελω να κρατησει πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139777 από lida στις 22 Αυγούστου 2017, 9:01μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

α) Γιατι τοσος κοσμος κανει σχεση με αποσταση? Τελειοσανε τα αγορια και τα κοριτσια στις πολεις σας?
β) Δεν θα πιασει να πεις ψεματα αλλα δεν πειραζει. Μια δυο θα το δεχτουν οι γονεις σου να πηγαίνεις.
γ) Μονο εσυ θα πηγαινεις? Αυτος δεν θα ερχετε σε σενα?
δ) Το οτι εισαι μικρη για σχεση θα στο ελεγαν οι γονεις ουτος ή αλλος. Και εμενα το ιδιο μου λεγανε αλλα στο τελος το δεχτηκαν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139781 από Kokakkk στις 24 Αυγούστου 2017, 3:16μμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αν πεις μια δυο φορές ψέματα δεν πειράζει αλλά να μην το κάνεις και συνήθεια.εγω θα σου έλεγα να κάνεις μια συζήτηση μαζί τους και να το ρίξεις πιο πολύ στο συναίσθημα και κυρίως στην μητέρα σου γιατί εσείς οι γυναίκες είστε πιο συναισθηματικές (συνήθως).Καν τους να καταλάβουν με ήρεμο τρόπο και όχι με φωνές ότι το θες πραγματικά και ότι δεν μπορούν να παν κόντρα στην ευτυχία σου.πες τους και ότι άλλο θεωρείς εσύ καλό να τους πεις για να αλλάξουν γνωμη.Ελπιζω να σε βοήθησα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login