Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τέχνη είναι το δέντρο της ζωής. Η επιστήμη είναι το δέντρο του θανάτου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

εκανα sex με εμενα!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #40434 από opentel στις 26 Ιουνίου 2007, 12:03πμ

opentel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
πως θα αντιδρουσατε και τι θα φανταζοσασταν,αν καποιος σας ελεγε πως εκανε sex με τον ιδιο του τον εαυτο?για να ειμαι ακριβης,πριν απο λιγες ημερες ανακαλυψα πως μπορω να βαλω το πεος μου απο πισω....μη ρωτατε πως,απλα σκεφτειτε το...θελω να ξερω αν ειμαι ο μοναδικος που το εχει τραβηξει τοσο πολυ ανακαλυπτοντας τον εαυτο του και να ακουσω γνωμες για αυτη την φανταστικη μεθοδο εκσπερματωσης...ειναι κατι σαν αυνανισμος και πισωκολλητο!πιστεψτε με,οσο ανωμαλο και αν ειναι,ειναι πραγματικα απιστευτη αισθηση....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40435 από TzhmhS στις 26 Ιουνίου 2007, 12:06πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Re file ti ma les???Egw 8a se protina na breis mia kopela na kaneis me auth sex kai oxi me esena ;)Dhladh einai eleoc!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40437 από Gatoyla στις 26 Ιουνίου 2007, 12:37πμ

Gatoyla

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Φίλε opentel,
εγω αυτο πρώτη φορά το ακούω! Δε ξέρω πως μπορει να γίνει αλλα δε μου φαίνεται φυσιολογικό. Ο Τζίμης έχει δίκιο, μάλλον πρέπει να βρεις μια κοπελιά να κάνεις σεξ μαζί της. Δε λέω μπορεί να ανακαλύπτεις τον εαυτό σου μ'αυτό το τρόπο αλλα τίποτα δεν είναι σαν τον πραγματικό έρωτα. Γι'αυτό λοιπόν άσε αυτές τις 'ανακαλύψεις'. Τώρα αν πραγματικά σ'αρέσει δε μας πέφτει λόγος.. Περί αρέξεως..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40438 από TzhmhS στις 26 Ιουνίου 2007, 12:42πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Nai Gatoyla etsi einai,sthn arxh ki egw p to akousa dn me fanhke fusiologiko kai oute to eixa 3anakousei! Opentel na se rothsw kati me les ligo posh hlikia exeis???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40440 από _neraidomania_ στις 26 Ιουνίου 2007, 9:34πμ

_neraidomania_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 105 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω κι εγω με τα παιδια βρες μια κοπελιτσα και πειραματισου σε α υτη οιχι στο ιδιο σου το σωμα!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40442 από TzhmhS στις 26 Ιουνίου 2007, 9:49πμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
_Neraidomania_,egw ton rothsa poso age exei,Koita na deis ama einai megalos k ta kanei auta tote kati dn paei kala!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40454 από opentel στις 26 Ιουνίου 2007, 4:35μμ

opentel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
προφανως δεν θα διαβασατε το προηγουμενο θεμα μου.λοιπον ειμαι 24 χρονων και εχω σχεση 4 χρονια,με μια παρα πολυ καλη κοπελα,1 χρονο μεγαλυτερη μου και τα βρισκουμε σε ολα τα θεματα και ειδικοτερα στο κρεβατι.το συγκεκριμενο πραγμα που ανακαλυψα ταλευταια δεν το ξερει και δεν νομιζω να της το πω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40455 από TzhmhS στις 26 Ιουνίου 2007, 4:44μμ

TzhmhS

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2007
μηνύματα: 237 αποδεκτές 0
Oxi mn tis to peis megale tin anomalia sou h ama 8eleis pes tis dikos sou 8ema einai alla 8a se elega na mn tis to peis! Giati 8a se parathsei auto p les "ekana sex me emena"!Einai kati p dn einai fusiologiko opentel auto p mas les!Egw s eipa pantos na mn tis to peis kai na kaneis erota me tin kopela s k oxi me esena!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40467 από Gatoyla στις 27 Ιουνίου 2007, 12:55πμ

Gatoyla

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2007
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Πάντως εμένα αν το αγόρι μου μου έλεγε οτι μ'αυτό τον τρόπο αυτοικανοποιήται τότε μάλλον θα τον άφηνα γιατί μου φαίνεται αρκετά ανώμαλο. Και αν μάλιστα τα είχαμε 4 χρόνια θα του'λεγα ότι ή θα το σταματήσει ή θα τον αφήσω. Η δική μου γνώμη είναι ότι κρίση είναι και θα περάσει. Προστοπαρών μη λες τίποτα στη κοπέλα σου και αν δε μπορείς χωρίς αυτό τότε κάντο στα 'μουγγά' για να μη σε παραξηγήσουν. (Φιλικά πάντα..)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #40468 από Antre στις 27 Ιουνίου 2007, 1:38πμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά γιατί τον κατηγορείτε; Μαγκιά του να κάνει ότι θέλει.

Προσωπικά είμαι αρκετά πουριτανός και με φρικάρει η ιδέα να βάλω κάτι εκεί μέσα... αλλά ρε παιδιά ξεκολλάτε λίγο. Το ξέρετε ότι υπάρχουν άνδρες οι οποίοι αν και straight τους αρέσει να τους βάζουν δάχτυλο (έχει να κάνει με το προστάτη... πιέζετε από πίσω) ;

Ποιος ορίζει το ανώμαλο και αντίθετο στη φύση; Θα μου πείτε η φύση σχεδίασε η ερωτική συνεύρεση να γίνεται μέσω της διείσδυσης του ανδρικό όργανο στο γυναικείο... Ας απαντήσει τότε ειλικρινά κάποιος άνδρας στην εξής ερώτηση (που να χει αρκετές σεξουαλικές εμπειρίες)... βρίσκετε ανώμαλο την πρωκτική διείσδυση (σε γυναίκα εννοώ) ; Ακόμη , σε ποιον ή ποια δεν αρέσει ο στοματικός έρωτας; . Τέλος ποιο αγοράκι αρνείται ότι δεν αυνανίζεται;

Κανένας κύριοι... εγώ προσωπικά με εξαίρεση το πρωκτικό τα γουστάρω απίστευτα... εσείς; Το να καταδικάζεις κάποιον δεν έχει νόημα... του είπατε είσαι ανώμαλος μια... του είπατε δύο... φτάνει ως εδώ!!! Αν άλλωστε κάτι σας ενοχλεί τόσο, αγνοήστε το...

προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login