Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αυνανισμός και οργασμός??

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57956 από Mother Of Light στις 24 Ιανουαρίου 2010, 5:06μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Γεια σας!'Ηθελα να σας ρωτήσω κάτι...όταν μία γυναίκα αυνανίζεται,μπορεί να φτάσει σε οργασμό?Γιατί εγώ καταφέρνω κάτι,αλλά δεν μου φαίνεται και πολύ για οργασμός (έτσι όπως τουλάχιστον φαίνεται μέσα απ' τις ταινίες γιατί δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα για να ξέρω).Ασε που διαρκεί το πολύ 5 δευτερόλεπτα...Είναι κάτι φυσιολογικό??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57957 από sophie28 στις 24 Ιανουαρίου 2010, 5:26μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
μην πιστευεις τις ταινιες!!!! εκει υποκρινονται ολοι κ ολες!!! μπορει να υπαρξει φυσικα οργασμος.. κ μην ανησυχεις για τα 5 δευτερολεπτα ειναι φυσιολογικοτατο γιατι ο οργασμος δεν διαρκει πολυ!(αν κ δεν το εχω χρονομετρησει..) στην καθε μια κοπελα ειναι διαφορετικος επομενως δεν μπορω να σου πω τα "συμπτωματα"!! κ να πω οτι υπαρχουν δυο ειδη... ο κολπικος κ ο κλειτοριδικος... ελπιζω να καταλαβαινεις τι ειναι ο καθενας! αμα εχεις κ αλλες αποριες ρωτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57962 από loverboy στις 24 Ιανουαρίου 2010, 7:18μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Φυσικα και μπορει να εχει οργασμο με τον αυνανισμο μια γυναικα!
Μαλιστα, για πολλες κοπελες ειναι και η πρωτη τους εμπειρια οργασμου με το χερι τους, πριν μαθουν να χυνουν με το σεξ.
Το ποσο διαρκει ο οργασμος ειναι κατι σχετικο και ποικιλει. Παρολα αυτα, οπως και ολα, θελει εξασκηση. Το βασικο, εαν εισαι ακομα παρθενα, ειναι να μαθεις να τριβεις την κλειτοριδα σου με τον τροπο που αρεσει σε σενα. Σιγα σιγα, μπορεις να μαθεις να βαζεις και δαχτυλο στον κολπο κ.ο.κ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57963 από Spider-boy στις 24 Ιανουαρίου 2010, 7:44μμ

Spider-boy

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Εγω οταν αρχισα να αυνανιζομαι (δεν νομιζω να παιζει και πολυ μεγαλο ρολο που ειμαι αγορι) εκανα γυρω στις 10 φορες πανω κατω και εκει αυτο το αισθημα μου φαινοταν οργασμος... Δεν ηταν ομως απλα αρχισα να ερεθιζομαι παααρα πολυ... Μετα απο αυτο που νομιζεις εσυ οργασμο συνεχισε αλλο λιγο και πιστευω τοτε θα σου ερθει ο πραγματικος οργασμος... Εχω ακουσει οτι ο οργασμος της γυναικας φτανει μεχρι 30 δευτερα... Πειραματισου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57965 από stefanaras στις 24 Ιανουαρίου 2010, 11:20μμ

stefanaras

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

οταν ενας αντρασ αθνανιζεται και εκσπερματώνει ,δεν σημαινει οτι εχει και οργασμο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57967 από dirla στις 25 Ιανουαρίου 2010, 1:20πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
στην γυναικα οταν ο κολπος ερεθιζετε εκρινει καποια υγρα, προκειμενου να δεχθει πιο ομαλα το πεος. οταν η γυναικα ερχετε σε οργασμο, τοτε εκρινει ενα υγρο ομοιας συστασης με τον αντρα. οι γυναικες μπορουν να ερθουν σε οργασμι και με τον αυνανισμο. ο οργασμος και στα δυο φιλα κραταει κοντα στα 5 δευτερολεπτα..............ανοιξτε και κανα βιβλιο......και ναι οταν αυνανιζετε ο αντρας εξπερματωνει γιατι εχει οργασμο......ανοιξτε και κανα βιβλιο..........!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57969 από Blue_Deep_Ocean στις 25 Ιανουαρίου 2010, 2:17πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
εγώ στην τελευταία σχέση που είχα,δεν μπορούσε να φτάσει σε τόσο δυνατό οργασμό όταν αυνανιζόταν όσο όταν κάναμε sex!ο πρώτος οργασμός ερχόταν μιση ώρα αφότου ξεκινούσαμε και μετά κάθε λίγο και λιγάκι ξανά τελειωνε!χαρακτηριστικά θυμάμαι-επειδή συνήθως αργώ αρκετά να εξσπερματώσω-ότι έφτασε σε οργασμό 12 φορες σύνολο μετά από μιάμιση ώρα που το κάναμε!και μου το είπε η ίδια αυτό!πιστεύω λοιπόν ότι ο αυνανισμός δεν μπορεί να συγκριθεί με την σεξουαλική πράξη...ακουω γνωμες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57970 από sophie28 στις 25 Ιανουαρίου 2010, 2:39πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
βασικα εδω μιλαμε για αυνανισμο κ οχι συγκριση με την πραξη.... κ εγω την προτιμω περισσοτερο.... κ εχω φτασει σε 14 την μια φορα αλλα δεν θυμαμαι ποση ωρα.... ειναι να βρεις το κουμπι!!! αν ειναι να τα συγκρινουμε κ εγω την πραξη προτιμω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57973 από sintele στις 25 Ιανουαρίου 2010, 3:26πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
εγώ βρε παιδιά να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω αν φταίνε η σύντροφοι που είχα δεν κατάφεραν ποτε να με φέρουν σε οργασμό ίσος γιατί εγώ αργό κιόλας και κανεις τους δε βρήκε αυτό που λέμε 'το κουμπί μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57974 από sophie28 στις 25 Ιανουαρίου 2010, 10:55πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
αμα σου πω οτι μονο με το αγορι μου τωρα καταφερα κ ηρθα σε οργασμο??? μην ανησυχεις κ θα ερθει... ειναι αναλογως την χημεια του αλλου... εγω επρεπε να δεθω μαζι του κ να νιωθω καποια πραγματα γι'αυτον κ ετσι ηρθε.... δνε τον αποζητιυσα πιο πριν... δεν με πολυενδιεφερε... (γιατι νομιζα πως ειχα εγω το προβλημα...) επομενως υπομονη κ θα σου ερθει!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login