Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Παρθενια...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58485 από mikraki στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 10:17μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Καλησπερα...ειμαι ακομη παρθενα και θα ηθελα να ρωτησω μερικα πραγματα οσον αφορα την παρθενια μιας κοπελας...σπαει με το χερι(δακτυλο)??η μητερα μου μου λεει οτι οταν εισαι παρθενα δεν χωραει ουτε τριχα εκει κατω αλλα αυτα πιστευω μου τα λεει επειδη εχει καποιους φοβους κι επειδη θελει να με ''ψαρεψει'' Επισης,οταν μπει το πεος για καποια λεπτα μεσα σου και πονεσεις αλλα δεν δεις αιμα σημαινει οτι εσπασε??μπορεις να μεινεις εγκυος ετσι??(εχω ακουσει οτι οταν εισαι παρθενα δεν μενεις εγκυος αλλα εχω ακουσει και δυσαρεστες ιστοριες που εχει συμβει αυτο)οταν αρχικα πονας οταν μπαινει ολο το δακτυλο μεσα αλλα με τον καιρο δεν το καταλαβαινεις πια και μονο ερεθιζεσαι σημαινει οτι στον εχουν σπασει??ισχυει οτι απλα δεν πονας επειδη ανοιγεις λιγο,αλλα οταν εχεις καιρο να ξανακανεις τετοιου ειδους παιχνιδια πονας μετα παλι??σας ευχαριστω πολυ οσους και οσες δειξετε ενδιαφερον και μου λυσετε τις αποριες μου...:)))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58488 από Ντανη στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 10:22μμ

Ντανη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 171 αποδεκτές 0
ναι μπορει να σπασει με το δαχτυλο δεν νομιζω να γινετε να μινεις εγκυος και ναι τρεχει αιμα παντα λιγο-πολυ αναλογα διοτι σπαει ο πααρθενικος υμενας και την πρωτη φορα θα πονας πολυ auta :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58490 από mikraki στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 10:30μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
:O ποσο πολυ δηλαδη??δεν εχω δει ακομη αιμα με οσα εχω κανει αλλα υπαρχει περιπτωση να εσπασε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58498 από sintele στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 6:20πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
τι λες παιδάκι μου τις κοπέλλας!!έλεος πια ο καθένας ότι του έρχεται ρίχνει,,αμα το θες όντως και κάνετε καλά προκαταρκτικά και αν κάνετε αρκετά από αυτά για καιρό δεν πονάς σχεδόν καθόλου απλά το απολαμαβανις,μπορεί να σπάσει χωρίς δάχτυλο καν και να μην το καταλάβεις,υπάρχουν κοπέλες που δεν βλέπουν καθόλου αίμα και δεν το καταλαβαίνουν..,με το δάχτυλο δεν πονάς ακόμα και αν σταματήσεις να το κανεις για καιρό και ναι η μητέρα σου βλακείες σου λέει(ελεοοος!)αμα το κανεις χωρίς προφύλαξη παρθένα η όχι μπορείς κάλλιστα να μεινης έγκυος..ελπίζω να σε καλήψa,υπάρχουν πάντως και πάμπολλα αλλα θέματα με τα ακριβώς ίδια ερωτήματα όπου μπορείς να δεις και εκεί τις απάντησης αν εχής οποιαδήποτε άλλη απορία,,μην ανησυχείς,και μην ακούς ότι σου λένε πειραματισου και θα μάθεις τον εαυτό σου,εξάλλου η κάθε μια μας διαφέρει λίγο η πολλή από την άλλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58503 από bluebird στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 1:02μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
για να καταλαβεις, η παρθενια βρισκεται εξω απο τον κολπο και ειναι το δερμα περιμετρικα της εισοδου. οποτε αν χυσει εξω απο τον κολπο και κυλησουν μεσα μπορει να μεινεις εγκυος. δεν ειναι καποιο καπακι που κλεινει την εισοδο, οποτε δεν περναει τιποτα μεσα, καταλαβες; τωρα, αν σπαει με το δακτυλο, αυτο εξαρταται απο ποσο στενο ειναι το ανοιγμα. (στην πραγματικοτητα σχιζει η παρθενια και οχι σπαει, αφου ειναι δερμα, και συνηθως σχιζει αν μπει κατι πιο παχυ απο ενα δακτυλο. για παραδειγμα εχω ακουσει μια περιπτωση, που ηταν τοσο μικρο και λεπτο το πεος του συζυγου, που η γυναικα γεννησε παρθενα!).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58508 από mikraki στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 3:26μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
τετοια περιπτωση την εχω ακουσει κι εγω!!!απαλ αναρωτιεμαι γιατι τις πρωτες φορες που μου εβαζε δαχτυλο πονουσα λιγο ενω μετα κθολου...τωρα βεβαια που εχω να τον δω εναμιση μηνα(και ας μενουμε κοντα...!!:(((...)δεν ξερω αν θα πονεσω λιγο παλι επειδη υποτιθεται οτι εκλεισα παλι...αλλα την τελευταια φορα που μου τον εβαλε ολο μεσα πονεσα παρα πολυ...δεν ειδα ομως αιμα....αρα δεν εσκισε η παρθενια,σωστα??ρωταω τετοιου ειδους πραγματα γιατι δεν εχω καποιο προσωπου κοντα μου που να μπορω να του εκμηστηρευτω τετοια πραγματα και γιατι ακουω πολλες βλακειες τριγυρω που με φοβιζουν...ο ενας λεει π.χ οταν εισαι παρθενα δεν μπορει να κυλησει μεσα σου και ο αλλος λεει εμεινε εγκυος χωρις πραξη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58510 από mr.anonymous στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 5:06μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ναι ομος ειναι ο πιο γλυκος πονος κ θα σ' αρεσει για αρχη πες του να σου βαλει δαχτυλο κ μετα σιγα σιγα το σκουλικι ;P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58513 από mikraki στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 6:13μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
μα και παλι ποναει...αλλα δεν με νοιαζει ο πονος...απλα θελω αυτος που θα το παρει να το αξιζει...με αυτο το ατομο ειμαι τρελα κολλημενη,θελω να του χαρισω τα παντα και ειναι η πρωτη φορα που παρολο που ειμαι τοσο κλειστη και ντροπαλη ανοιγομαι και θελω να τα δοκιαμσω ολα μονο μαζι του...με τις αλλες μου σχεσεις παρολο που κρατουσαν λιγο περισσοτερο και χωρις τετοιου ειδους εξαφανισεις δεν ειχα σκεφτει ποτε το κατι παραπανω ενω με αυτον σκεφτομαι συνεχεια...απλα σταματαω λεγοντας αδικια δεν ειναι να προστατευομαι τοσο καιρο και για εναν τετοιο ερωτα να κανω αυτα τα λαθη...??το ξεχναω μετα και υστερα παλι ξανασκεφτομαι το ιδιο...γιατι κακα τα ψεματα ο τυπος ουτε σημασια δινει αλλα και οποτε βρεθουμε αμεσως αυτο μου ζηταει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58515 από mr.anonymous στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 7:51μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
βρε μιπως εχει γκομενα κ δεν το ξερεις κ δεν του καθετε αυτη κ περιμενει εσενα? αν ειναι ετσι πες του να κατσει με το τετιο του στο χερι (δεν θελω να σου βαζω ιδεες)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58516 από sintele στις 10 Φεβρουαρίου 2010, 7:54μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
μου αρέσει που καταλαβαίνεις και η ίδια ποσο μαλάκας είσαι και αντί να ασχολείσαι με τόπος θα τον ξεπεράσεις ασχολείσαι με το πως θα το κάνετε κτλ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login