Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα της ραπ μουσικής είναι ότι κανείς δεν μπορεί να τη σφυρίζει.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σεξ χωρις προφυλακτικο κ απολαυση

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58834 από Blue_Deep_Ocean στις 22 Φεβρουαρίου 2010, 11:58μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Απευθύνομαι στις γυναικες κυριως:Σας εχει συμβει καποια φορα να κανετε σεξ χωρις προφυλακτικο και να τελειωσει το αγορι σας μεσα?εμενα σε μια σχεση που ειχα 2,5 χρονια το ειχαμε κανει πολλες φορες ετσι και πραγματικα ηταν το κατι αλλο...μαγεια εντελως!Βεβαια ειχαμε παρει το τεστ ωορρηξιας απο ενα φαρμακειο για να ξερουμε τις γονιμες μερες και ετσι δεν εγινε ποτε ουτε το παραμικρο ατυχημα(εγκυμοσυνη,κ.τ.λ)!Ακουω γνωμες...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #58846 από voi8eiaaaa στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 6:24μμ

voi8eiaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια!
Πριν 2 μέρες έκανα σεξ με το αγόρι μου, χωρίς προφυλακτικό.(Δεν είμαι στις γόνιμες μέρες, ευτυχώς)
Και πάλι, όμως ρε συ...είναι επικίνδυνο.
Τέλειο, απολαυστικότατο, αλλά επικίνδυνο!
Γιατί μπορεί να έγινε μαλακία με τα υγρά και να τρέχουμε.Αν ήμουν άνω των 25 δεν θα με πείραζε.
Απ ότι κατάλαβες, περιμένω να έρθει επισκέπτης αυτήν την εβδομάδα(περίοδος δλδ) και με έχει φάει η αγωνία.
Πάντως, παρόλο που ήταν παράτολμο, ήταν από τις καλύτερες φορές που το κάναμε...αλλά...γαμώ τα προφυλακτικά μου γαμώ!Δεν είναι μόνο για σας άβολα...είναι και για εμάς! Πονάω απίστευτα με προφυλακτικό...και το εννοώ!
Τέσπα, θα δουμε από την Παρασκευή και μετά...Πάντως πρόσεχε και εσύ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58847 από noname3 στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 6:31μμ

noname3

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/2/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
εγω εχω κανει σεξ χωρις καποτα και για μια εβδομαδα εκανα εμετους απο τ αγχος μου για πιθαν εγκυμοσυνη!!!!τλκ δν ειναι........το σεξ χωρις καποτα τα σπαει αλλα ειναι κ πολυ επικινδυνο!!!γι αυτο παντα durex!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58852 από sophie28 στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 7:31μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
κ εμεις εχουμε κανει... κ βασικα καθε φορα κανουμε στην αρχη χωρις κ οταν νιωθει πως κοντευει βαζει προφυλακτικο.. ναι ναι θα μου πειτε για τα προσπερματικα υγρα αλλα πως να το κανουμε!!!!!! μας αρεσει ετσι!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58860 από Blue_Deep_Ocean στις 23 Φεβρουαρίου 2010, 11:58μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Sophie τελικα οντως εχει διαφορα και για εσας,οταν γινεται χωρις προφυλακτικο,ετσι?Δεν σου εχει τυχει καποια φορα να τον αφησεις να τελειωσει μεσα σου κανονικα?Αν το δοκιμασεις ακριβως με το που σου τελειωσει η περιοδος και για 5-6 μερες μετα,δεν υπαρχει κανενας κινδυνος εγκυμοσυνης!Εισαι κουφια μεσα σου,ειναι απολυτα ασφαλές!
Οσον αφορα εσενα κοπελια που απαντησες πρωτη(με το nickname "voi8eiaaaa"),πριν 2 μερες που λες οτι εγινε χωρις προφυλακτικο,τελειωσε μεσα σου?Πρωτη φορα το δοκιμασατε?Εγω με την μεγαλη μου σχεση,πολλες φορες που το καναμε χωρις προφυλακτικο κ τελειωνα κανονικα μεσα της,φταναμε συχνα σε ταυτοχρονο οργασμο και ηταν πολυ τελειο!!Τρελαινομασταν γιατι τα διναμε ολα στο τελος(ενταση και δυναμη) και γινοταν πανικος!!Βεβαια ξεραμε παντα τις γονιμες μερες με το συγκεκριμενο τεστ το οποιο μας το συστησαν γιατροι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58861 από Blue_Deep_Ocean στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 12:01πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Παντως μην αγχωνεσαι(αφου δεν ησουν στις γονιμες μερες),γιατι οσο αγχωνεσαι υπαρχει περιπτωση να καθυστερησει η περιοδος σου απ'αυτο τον λογο!Το εχω ακουσει πολλες φορες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58862 από loverboy στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 12:06πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Εγω οπως εχω γραψει και σε αλλο post, οταν ειμαι σε σχεση κανονικη και οχι ξεπετα για να υπαρχουν κινδυνοι, παντα χυνω μεσα στην κοπελα!
Φυσικα και δεν ειναι το ιδιο με προφυλακτικο και για τις γυναικες... η κοπελα με την οποια ειμαι τωρα, μου ζηταει μονη της να χυσω μεσα της, γιατι ετσι χυνει και εκεινη πιο εντονα...
Αν δεν το δοκιμασετε, δεν μπορειτε να καταλαβετε τη διαφορα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58863 από Blue_Deep_Ocean στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 12:35πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Εχεις δικιο!Και παντα με προσοχη και ασφαλεια!Εγω περιμενω απαντησεις απο Sophie28 και την αλλη κοπελιά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58865 από voi8eiaaaa στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 3:23πμ

voi8eiaaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 23/2/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ακου φίλε...Blue_deep_ocean..(ώραιο όνομα)
Δεν έχυσε μέσα μου, απλά ήταν η πρώτη φορά που το κάναμε χωρίς προφυλακτικό και έχω λίγο άγχος, τι θα γίνει κι έτσι...τρελή απόλαυση φυσικά αλλά τι να κάνεις...
την Κυριακή περιμένω να δω αν θα πηδηχτώ από το παράθυρο.
Αν όχι...αντισυλληπτικά.Σου λέω κόλαση!
Τέσπα φιλιά και τα λέμε.:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58873 από sophie28 στις 24 Φεβρουαρίου 2010, 8:30μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εχει τυχει να τελειωσει μεσα μου δεν θυμαμαι πως ειχα υπολογισει της μερες.. ναι ειναι διαφορετικο.. δεν ξερω η αισθηση ειναι πιοοοοο.... καταλαβαινετε.... τωρα για αυτο που λες οτι μονο οταν χυνεις χωρις προφυλακτικο ταυτοχρονα με την κοπελα σου εμεις πλεον το επιτυχαινουμε με προφυλακτικο.... ειμαστε 2 μιση χρονια μαζι κ εχουμε φτασει σε αλλο επιπεδο στο σεξ... κ καταφερνει παντα κ με κανει να τελειωνω οταν τελειωνει κ εκεινος... κ ας φοραει προφυλακτικο... κ ναι αυτην την αισθηση δεν την αλλαζω με τιποτα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login