Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
"Ξέρεις ποιος είμαι εγώ;" Η κλασική φράση που προδίδει την μόνιμη ανασφάλεια του Έλληνα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

έχω πρόβλημα???

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66517 από leuterakis109 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:14πμ

leuterakis109

μέλος από: 22/9/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλισπέρα παιδία!
θα μπώ αμέσως στο θέμα

είμαι 18 χρονών και το μέγεθος του πέους μου είναι σκεδόν 14 εκ και το πάχος είναι 4 εκ,έχω μια κλύσι προς τα αριστερά.είναι εντάξη το μέγεθος μου και το θέμα της κλύσις??

επίσης όσο αφορά το πετσάκι όταν είμαι σε στύσι φαίνεται το μισό κεφαλάκι αν τραβήξω το περίβλημα μπορώ να βγάλω το μίσο κεφαλάκι έξω δεν πάει ποιο κάτω γιατί το κρατάει μια μικρή "κλοστούλα" η οποία βρίσκετε κάτω από το κεφαλάκι.(ακόμα δεν έχω κάνει sex. ειμαι "παρθένος")και ξέρω ότι αυτό το πετσάκι φεύγει με την ερωτική πραξή.

όλλα αυτά που ανέφερα είναι φυσιολογικά?? ή έχω κάποιο πρόβλημα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66518 από gerasimos στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:22πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
καταρχας μεινε ηρεμος!

το μεγεθος τους πεους σου ειναι κανονικο,μην ξεχνας οτι θα μεγαλωσει ακομα λογικα μεχρι να πας 20,αλλα κ να μην μεγαλωσει πιο πολυ δεν εχεις προβλημα!

τωρα το θεμα που λες με το πετσακι ειναι σημαντικο φιλε κ πρεπει να πας σε εναν ουρολογο να σου πει τι να κανεις!ειχα το ιδιο προβλημα κ πηγα αυτες τις μερες σε εναν κ εγω κ μου ειπε οτι το δερμα στο πεος μου σε μια μερια ειναι στενο με αποτελεσμα να μην μπορω να τραβηξω το πετσακι προς τα κατω κ να γινεται οτι γινεται σε εσενα(το αντιμετωπιζουν πολλα ατομα αυτο).
εμενα μου εδωσε κατι να βαζω κ μου ειπε να το χρησιμοποιω καποιες φορες την ημερα,επισης ειπε οταν πηγαινω στο μπανιο για να κανω οτι κανω θα πρεπει να το κατεβαζω το πετσακι οσο μπορω οταν δεν ειμαι σε στυση για να συνηθισει κ να αρχισει να ανοιγει.ομως μου ειπε οτι αν δεν γινει κατι μεσα σε αυτον τον μηνα θα πρεπει να κανω μια μικρη περιτομη(ειναι μια επεμβαση που κανουν μεσα σε 10 λεπτα κ αφαιρουν το πετσακι που ειναι στην αρχη για να μπορεις να το κατεβαζεις ).ομως μου ειπε οτι δεν ειναι τοσο σημαντικο το προβλημα......στην δικια σου περιπτωση μπορει να ειναι το ιδιο αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιατι μπορει να ειναι κ κατι αλλο.να πας σε εναν γιατρο αυτες τις μερες να σου πει τι να κανεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66519 από leuterakis109 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:37πμ

leuterakis109

μέλος από: 22/9/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
μιλαμε παντα για το πετσακι που βρισκεται στο κατω μεροσ του κεφαλιου ετσι??και οχι για αυτο το οποιο καλιβει ολο το κεφαλακι(περιβλιμα).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66520 από gerasimos στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:40πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
εκεινο που καλυπτει το κεφαλι ολο κ που για να βγαλεις το κεφαλι προς τα εξω πρεπει να πας το πετσακι προς τα κατω αλλα στην περιπτωση σου το πετσακι φτανει μεχρι την μεση του κεφαλιου κ ποιο κατω δεν παει!
ολα αυτα που σου εγραψα πιο πανω ειναι αυτα που πρεπει να κανεις,αν θες κατι αλλο ρωτα με...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66521 από leuterakis109 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:48πμ

leuterakis109

μέλος από: 22/9/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
οταν δεν ειμαι σε στυσι και τραβαω παει ποιο κατω απο το οταν ειναι σε στυσι.απλα εγω ξερω οτι το πετσακι το οποιο βρισκεται στο κατω μεροσ του κεφαλιου κοβεταιμε την ερωτικη πραξη και μολις κοπει θα μπορει να βγενει ολο το κεφαλακι εξω, ετσι ξερω αλλα δν ξερω αν ισχιει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66522 από gerasimos στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:51πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ετσι ηξερα κ εγω οτι κοβεται μετα απο ερωτικη πραξη αλλα δεν ειναι ετσι αυτο.οταν δεν ειναι σε στυση κατεβαινει το πετσακι κ βλεπεις το κεφαλι αλλα οταν ειναι τοτε φτανει μεχρι την μεση του κεφαλιου κ πιο κατω δεν παει.εχεις ακριβως το ιδιο προβλημα με εμενα.....τραβα σε εναν ουρολογο κ θα σου πει ποιο ειναι το προβλημα κ τι θα κανεις κ θα εισαι μια χαρα μετα απο μερες.θες τιποτα αλλο ρωτα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66523 από leuterakis109 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 4:56πμ

leuterakis109

μέλος από: 22/9/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
η αλιθεια ειναι οτι ντρεπομαι να παω σε ουρολογο (περισοτερο για το μεγεθος μου)επισης υπαρχει περιπτοση ν εχω βουβοκυλη (μου φενετε ετσι λεγεται,ειναι κατι σαν φουσκομα πανω απο το πεος κατι σαν μια μικρι κιλιτσα)αλλα δν ξερω αν ο ουρολογος μου πει οτι ειναι οντος βουβοκυλη.γι΄αυτο δεν εχω παει σε ουρολογο ακομα ειναι περισοτερο λογο ντροπης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66524 από gerasimos στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 5:01πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
δεν σου λεει τιποτα κ εγω ετσι νομιζα οτι θα πει τιποτα για το μεγεθος κ αλλα τετοια.πρεπει να πας φιλε.......


λογικα εχεις αυτο που εχω κ εγω,το δερμα τους πεους σου σε καποιο σημειο ειναι στενο κ δεν μπορεις να κατεβασεις το πετσακι.θα πας εκει κ θα σου πει τι να κανεις για να ανοιξει κ θα σου δωσει κ κατι να βαζεις για καποιες μερες.αν δεν γινει κατι τοτε θα κανεις μια μικρη περιτομη αλλα δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66525 από leuterakis109 στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 5:04πμ

leuterakis109

μέλος από: 22/9/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
θα προσπαθισω να παω σε ουρολογο τις επομενες ημερες γιατι πρεπει ν δω και το θεμα τις κυλης. σε ευχαριστο πολι για τισ απαντησεις σου να'σε καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66685 από KatiTetoio στις 27 Σεπτεμβρίου 2010, 9:06μμ

KatiTetoio

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Το μεγεθος δεν παιζει ρολο φιλε Λευτερη. Γνωμη μου ειναι πως μπορεις να κανεις μια γυναικα να νοιωσει πραγματικα τελεια αν ξερεις τι να κανεις και πως να το κανεις.
Το θεμα της κλισης μην σε προβληματιζει. και εμενα παει καπως "στραβα" προς τα δεξια επειδη παντα ετσι την βαζω να καθεται απομεσα :Ρ
Τωρα για το αλλο θεμα με το πετσακι το αφηνω να το λυσει καποιος εμπειρος γιατι ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.

Φιλικα, ΚατιΤετοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login