Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τέλειωνε παιδί μου από την τουαλέτα και σταμάτα πια αυτό το ρυθμικό ήχο!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

βοηθεια με μικρο πεος

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70487 από mak r5 στις 12 Ιανουαρίου 2011, 7:16μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
καλησπερα σε ολους......γραφω εδω το προβλημα που αντιμετωπιζω,διοτι εχω πλεον απελπιστει...ειμαι 23 ετων,και εχω σοβερο πιστευω προβλημα με το μεγεθος του πεους μου....απο οταν με θυμαμαι μικρο να το μετραω,μεχρι τωρα,ειναι πολυ μικρο....σε πληρη στυση ειναι 11,5 εκατοστα(να μην πω καλυτερα πως ειναι σε χαλαρωση,ειδικα τωρα με τα κρυα).....μου εχει δημιουργησει ψυχολογικο προβλημα,δεν εχω καθολου αυτοπεποιθηση,......ντρεπομαι.....και γι αυτο το λογο δεν εχω κανει σχεση ποτε,φοβαμαι να πλησιασω κοριτσι,γιατι πιστευω οτι θα με κοροιδεψει,και το θα λεει μετα στις φιλες της και ολα αυτα κτλ.....ενω μου ειναι πληρες λειτουργικο,δεν εχω καποιο αλλο προβλημα,οπως διαβαζω εδω μεσα καποιοι αλλοι,ειναι πολυ μικρο ομως.....δεν εχω κανει ποτε σεξ........και μια φορα που βρεθηκα κοντα με μια κοπελα,μου εκανε στοματικο,αλλα ειχα τοσο πολυ αγχος που δεν μπορουσα να ερθω σε πληρη στυση,και ενω της ειπα οτι ειναι μικρο οταν ηρθε η "ωρα" ειπε ενταξει,δεν ειναι και τοσο μικρο οπως το λες......κοντευω να τρελαθω...θα πεθανω.....τι μπορω να κανω ωστε να μεγαλωσει σε στυση τουλαχιστον 3 ποντους?φαρμακα,γιατροι,οτιδηποτε......θελω να αποφυγω τυχον επεμβασεις αν γινεται,γιατι εδω ειναι κλειστη η κοινωνια,κι αν μαθευτει κατι τετοιο,θα πεθανω απο τη ντροπη μου.....θα ηθελα να με αντιμετωπισετε με σοβαροτητα,οχι με γελιο ή χαζομαρες αν γινεται....ας απαντησουν αντρες,και γυναικες.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70488 από Atom στις 12 Ιανουαρίου 2011, 7:21μμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
αφου σου εκανε στοματικο και σου ειπε αυτο που σου ειπε τι κολλημα εχεις?? μην μασας ρε φιλε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70489 από AggelosTuDromu στις 12 Ιανουαρίου 2011, 7:56μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
το χω 1000 φορες μες το φορουμ οι γυναικες ευχαριστιουντε με το δαχτυλο που ειναι 2 εκατοστα τα 11 θα τις χαλασουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70491 από tragikos στις 12 Ιανουαρίου 2011, 8:01μμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Φιλε δεν εχει σχεση το μεγεθος αλλα ο τροπος χρηση του αμα ξες να το χειρηζετε καλα και 7 να την ειχες δεν υπηρχε προβλημα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70492 από mak r5 στις 12 Ιανουαρίου 2011, 8:33μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
ευχαριστω ρε παιδια,αλλα γι`ρθειτε λιγο στη θεση μου....πως θα νιωθατε?γεματοι σιγουρια και αυτοπεποιθηση?πιστευω καταλαβαινετε πως νιωθω μειονεκτικα,και ειμαι φοβισμενος,του τι μπορει να γινει αν μαθευτει......κι αν γινει κατι με καποια κοπελα,και την κρισιμη στιγμη κανει οτιδηποτε?σχολιο,γελιο,κοροιδια?τοτε καλυτερα να πεθαινα επιτοπου,δεν θα το αντεξω,ή και παλι,αν γινει και δεν ικανοποιηθει,και γυριζει την επομενη και λεει στις φιλες της τι και πως?ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.......ισως ,δεν ξερω.....ισως φταιει οτι αρχισα να "ασχολουμαι"με μαζι του σε σχετικα μεγαλη ηλικια? (δευτερα γυμνασιου πρωτο τραβηξα μαλ***α ολοκληρωμενη....) ισως φταιει ο σωματοτυπος μου,μιας και ημουν χοντρος σε σχεση με το υψος μου? 1,70 - 130kg μεχρι πριν 2 χρονια,100kg τωρα.....παντα ημουν παχυς,ισως αυτος ειναι και ο λογος που αντιμετωπιζω αυτα τωρα......εχω απομακρυνθει απο ολους και ολα,δε νιωθω ασφαλης,ο κοσμος αφορμη ψαχνει για κοροιδια......εχω διαβασει πολλα θεματα σχετικα με αυτο,εδω στο φορουμ,και σε αλλα στο νετ γενικα.....απλα εχω αυτο το φοβο,που δεν νομιζω ποτε να το ξεπερασω.........γνωριζω ολα τα προκαταρτικα,και πιστευω οτι αν ερθει η στιγμη ,σε αυτα θα ειμαι πολυ καλος...αλλα στο επομενο βημα?.......σας ευχαριστω και παλι για τις απαντησεις σας.....απλα πλεον...μου εχει γινει εμμονη ιδεα το μεγεθος,τη στιγμη που ξερω οτι συνομιληκοι μου κυμαινονται γυρω στα 15 εκατοστα και πανω........ηδη νιωθω πολυ καλυτερα με τις απαντησεις σας...... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70493 από koro21 στις 12 Ιανουαρίου 2011, 8:51μμ

koro21

banned
μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
να σε ενδιαφερει η κοροιδια απο τα ατομα τα οποια νοιαζεσαι..και εγω μν νομιζεις τραβηξα για πρωτη φορα μ@λα## στην 2 γυμνασιου απλως δεν ημουν πονηρεμενος δεν πιστευω πως ειναι κακο αυτο και κοιτα και λιγο τον εαυτο σου ασε τους αλλους να πανε να πνιγουνε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70500 από RuAqueggOor4 στις 12 Ιανουαρίου 2011, 9:21μμ

RuAqueggOor4

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
ποσο χρονων εισαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #70507 από GrandmasterL στις 12 Ιανουαρίου 2011, 9:42μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΔΕΝ μπορεις να κανεις τιποτα και να μην δοκιμασεις τιποτα.Ολα αυτα που λενε οτι μπορουν να σου μεγαλωσουν το πεος ειναι μουφες.Καποια ελαχιστα που ισως πετυχουν,προκαλουν παρενεργειες οπως στυτικη δυσλειτουργια ή/και ελλειψη οργασμου.

Το ολο θεμα ειναι στο μυαλο σου.Αγωνιας υπερβολικα για τα σχολια των αλλων χωρις να υπαρχει κανενας λογος.Νιωθεις οτι ακους τα σχολια των αλλων και λες οτι "θα προτιμουσες να πεθανεις".Κανε κατι με αγχος σου!Απο το πως θα αντιδρασει η αλλη,θα μαθεις να ξεχωριζεις και τους ναθρωπους.Ποιοι δινουν σημασια σε @ρχιδια...Και ποιοι σε σοβαρα θεματα.

Δεν ειναι δυνατον να ντρεπομαστε για τον εαυτο μας.Ο καθενας εχει τα καλα του και τα κακα του.Μια γκομενα που θελει μονο να pηδηχτει,οντως θα δει το μεγεθος του πεους σου και θα φυγει μακρια.Μια γυναικα,ομως που σε εχει ερωτευτει πραγματικα,θα σε αγαπησει για αυτο που εισαι.

Πρεπει να βαλεις στο μυαλο σου οτι οι γυναικες ερωτευονται αντρες,και οχι πεη.Δηλαδη αν η γυναικα που ησουν ερωτευμενος ειχε πολυ μικρα βυζια,δεν θα την pηδαγες?

Σταματα να βλεπεις τσοντες,σε κανουν να αντιμετωπιζεις το σεξ σαν διαγωνισμο αντι σαν εκφραση συναισθηματων...

Επισης,λες πως δεν κανεις κινηση με γκομενες για αυτον τον λογο.Με την ιδια λογικη,δεν θα επρεπε να μπεις στην θαλασσα ποτε,απο φοβο μηπως πνιγεις.Δεν θα μαθαινες να κολυμπας βεβαια,αλλα τουλαχιστον θα εισαι σιγουρος!

Αυτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70508 από VeTeRaNoS στις 12 Ιανουαρίου 2011, 9:44μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Ρε φιλε χαλάρωσε ούτε ο πρώτος είσαι που το έχει 11 ούτε ο τελευταίος και μάλιστα υπάρχουν και πολύ μικρότερα.Επίσης ο μέσος όρος κυμαίνεται γύρο στα 12,5 13 όχι στα 15 που ανέφερες.

Πιστεύω πως όταν τολμήσεις την πρώτη φορα θα ξεκολλήσεις και δεν θα το σκέφτεσαι μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70512 από EIMEOTINANE στις 12 Ιανουαρίου 2011, 10:02μμ

EIMEOTINANE

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον. μια συμβουλη και απο μενα. (ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ Μ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ) επειδη απο οτι σε εκοψα εισαι ανασφαλης και σε νοιαζει τι λεει ο κοσμος. Ειναι πολυ ασχημο συναισθημα που δεν σε αφηνει να ηρεμησεις. ειμαι 16 και το ειχα μεχρι περυσι. νομιζα πως ολοι μ σχολιαζουν και λεεν γ μενα και ελεγα κοιτα πως ειμαι και τετοια(χωρισ να εχω κατι). Βασανιζεις την ψυχη σου τσαμπα. Αυτο το ξεπερασα περυσι που μπηκα σε μια θεατρικη ομαδα και αναγκαστηκα να παιξω μπροστα σε πολυ κοσμο αλλα και συμμαθητες μου που πολλοι ειναι κακοπροαιρετοι. απο εκει και περα το ξεπερασα. ισως λοιπον αν κανεις κατι μπροστα σε πολυ κοσμο σε βοηθησει. οσο για το αλλο ναι συμφωνο πως ειναι μικρο. εδω θεωρω μικρο και το δικο μου που ειναι 13.5. μην γελιομαστε οι κοπελεσ νοιαζοντε γ το μεγεθος. τεσπα. απλα δεξου οπως σε εκανε ο θεουλης και γραψτα ολα στα @@@ σου. και αν θεσ να κανεις εγχειρηση και εχεις την δυνατοτητα να πας χωρις να σε νοιαζει τι λεει ο καθενας. Πολυ απλα γτ ο κοσμοσ ειναι κακος ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login