Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Τί αρέσει στους άντρες στο σεξ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #77439 από ani$ στις 23 Μαΐου 2011, 3:36πμ

ani$

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τί αρέσει στους άντρες στο σεξ? Ιδού η απορία..έχουμε κάνει διάφορα με το αγόρι μου αλλα και πάλι δεν θα μπορούσα να πω οτί μπορώ να απαντήσω σε αυτή την ερώτηση..θα ήθελα απαντήσεις και από αγόρια και από κορίτσια..γιατί ξέρω οτλι ο καθένας σας έχει κάτι διαφορετικό να μου πεί..
Για εσάς αγόρια.. Τί σας αρέσει να σας κάνουν..με τί θα τρελενόσασταν πραγματικά..όλες τις φαντασιωσεις σας
Και για εσάς κορίτσια.. Τι αρέσει στά αγόρια σας τι πιστεύεται πως απολαμβάνουν περισότερο..?

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #77442 από nikos200 στις 23 Μαΐου 2011, 6:01πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εμενα μου αρεσει πολυ να μου γλυφει τα @ρχιδια...εχει μια παραξενη αισθηση..επισης με τρελενει να την περνω και να ποναει(που γινετε σταληθεια)γιατι αν το κανεις στα ψεματα μπορει να το καταλαβει, θα χαλαστει ολο το σκηνικο και θα πιστευει πως οτι κανατε τοσο καιρο(αν κανατε)δεν το ενοιωθες και απλα προσποιωσουν... κατι αλλο που γουσταρουν οι αντρες ειναι να τους περνεις πιπα και να τους κοιτας(η κοπελα μου δεν ξερει να κανει καλα οποτε δεν με τρελενει)...κατι αλλο που μου αρεσει...ειναι οταν κανονιζουμε να βρεθουμε σπιτι μου και τυχει να κοιμαμαι..ερχετε στο δωματιο με ενα baby doll,αγριεμενη διαθεση για ερωτα ..και με ξυπναει με φιλια,γλυψυμο και τα σχετικα...ε οταν ανοιξει το ματι μου και την δω τι φοραει..δεν θελω και πολυ για να ξεκινησει το παιχνιδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77479 από ani$ στις 23 Μαΐου 2011, 2:57μμ

ani$

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση..Εγώ Νίκο όταν του γλύφ τα @ρχ..α είναι σαν να τραντάζεται..ειδικά όταντα βάζω μέσα στο στόμα μου..αυτό όμως είναι καλό..? Ή μήπως αισθάνεται περίεργα και δεν του αρεσει να το πολυκάνω..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77481 από agapoula στις 23 Μαΐου 2011, 3:09μμ

agapoula

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/3/2011
μηνύματα: 64 αποδεκτές 0
του αρεσει και επειδη αναβει πολυ το κανει αυτο...ρωτα τον κι εσυ για να το επιβεβαιωσεις και γενικως ρωτα τι του αρεσει στο θεμα κρεβατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77485 από ani$ στις 23 Μαΐου 2011, 3:25μμ

ani$

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τον έχω ρωτήσει εκείνη την στιγμή..δηλαδή την ώρα που το έκανα του λέω :Τί? και μ είπε απλά νιώθω κάπως περίεργα..και λέω τώρα αυτό το περίεργα..ειναι καλό η κακό..αλλα μάλλον προς το καλό παει

Αλλά γενικά δεν θέλω να τον ρωτήσω τί του αρέσει να του κάνω στο κρεβάτι..όχι οτι ντρέπομαι ή κάτι τέτοιο απλά θέλω να είναι κάτι διαφορετικό σαν πρωτοβουλία..όχι επειδή μου το είπε..καταλαβαίνεις πιστεύω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77488 από Doctoras στις 23 Μαΐου 2011, 3:27μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ani$@23 Μαΐου 2011)
Τον έχω ρωτήσει εκείνη την στιγμή..δηλαδή την ώρα που το έκανα του λέω :Τί? και μ είπε απλά νιώθω κάπως περίεργα..και λέω τώρα αυτό το περίεργα..ειναι καλό η κακό..αλλα μάλλον προς το καλό παει

Αλλά γενικά δεν θέλω να τον ρωτήσω τί του αρέσει να του κάνω στο κρεβάτι..όχι οτι ντρέπομαι ή κάτι τέτοιο απλά θέλω να είναι κάτι διαφορετικό σαν πρωτοβουλία..όχι επειδή μου το είπε..καταλαβαίνεις πιστεύω..


Τον γαργαλαει ρε συ απλα δεν θελει να πετακτει αποτομα.Του αρεσει ομως μην ανυσηχεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77494 από ani$ στις 23 Μαΐου 2011, 3:37μμ

ani$

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Αχάα..ωραία τότε..για πες μου εσύ doctora.. τι σου αρέσει να σου κάνουν στο σέξ..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77496 από nikos200 στις 23 Μαΐου 2011, 3:43μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ani$@23 Μαΐου 2011)
Τον έχω ρωτήσει εκείνη την στιγμή..δηλαδή την ώρα που το έκανα του λέω :Τί? και μ είπε απλά νιώθω κάπως περίεργα..και λέω τώρα αυτό το περίεργα..ειναι καλό η κακό..αλλα μάλλον προς το καλό παει

Αλλά γενικά δεν θέλω να τον ρωτήσω τί του αρέσει να του κάνω στο κρεβάτι..όχι οτι ντρέπομαι ή κάτι τέτοιο απλά θέλω να είναι κάτι διαφορετικό σαν πρωτοβουλία..όχι επειδή μου το είπε..καταλαβαίνεις πιστεύω..




του αρεσει του αρεσει και οσο για προτοβουλια σου ειπα αυτα που μου κανει η κοπελα μου..παρε παραδειγμα και δοκιμασε.....αν παλι ειναι δυσκολο κανε αυτο ..γινε λιγο ποιο αγρια στο κρεβατι.οπως ειπες παρε προτοβουλια..βαλτον κατω και ξεκινα παιχνιδια θελει δεν θελει..αυτη ειναι καλη προτοβουλια πιστευω(αν δεν τοχεις κανει).. θα σου πω αυτο που ειπα και στην κοπελα μου αλλα δεν βλεπω ασπρη μερα...της ειπα να περνει προτοβουλιες..αυτο που φανταζετε η σκευτετε και της αρεσει να το κανει..ετσι και εσυ..δεν εχεις να χασεις τιποτα...απτην εκφραση του θα το καταλαβεις..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77502 από ani$ στις 23 Μαΐου 2011, 4:15μμ

ani$

Εικονίδιο
μέλος από: 23/5/2011
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τίποτα δεν είναι δύσκολο Νίκο Αυτό το να γίνω πιό άγρια το έχω κάνει..και το έχω κκαταφέρει πιστευω..γιατι μου το είπε και μόνος του..μου λέει είσαι πολύ άγρια..αλλά εκεί θέλω να δω τί άλλλο να κάνω..όταν τον βάζω κάτω..ξέρετε και τί άλλο κάνω..πιστεύω οτι του αρέσει..και τον βασανίζει και λίγο..όταν αρχίζω και τόν φιλάω..αρχιζω πηγαίνω κάτω και με το χερι μου..και τον χαιδεύω γύρω απο την περιχή..μπορεί και πολύ κοντά με το *** αλλά δεν το ακουμπάω και τον φιλάω ( έχω ακούσει οτί σας αρέσουν τα φιλιά σε εκείνη την περίοχή πάνω απο εκεί)και γυρω απο΄κει..και το νιώθω οτί έχει ανάψει πολυ..και όταν το ακουμπάω ειναι σαν να μουυ λέει άντεε..εγω πιστεύω οτι τ αρέσει αλλα τωρα..κατα πόσο θα σας άρεζε εσας αυτο..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #77504 από Doctoras στις 23 Μαΐου 2011, 4:26μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aυτα εδω που εγραψα και εδω .Γενικα το παιδεμα μεχρι να σε φτασει στο κοκκινο ειναι οτι καλυτερο περα απο τα συνηθησμενα.Αν εδω που τα λεμε δεβ με ενδιαφερει τοσο να περναω εγω καλα οσο η κοπελα.Μεσα απο την δικοι σας ευχαριστηση νομιζω οτι ολοι μας νιωθουμε την υπερτατη χαρα.(Απλα να μην το παρακανεται γιατι περναει το συνεσθημα οτι ειναι ψευτικο γιατι το αντιλαμβανομαστε ασχετα που δεν μιλαμε).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login