Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η δίαιτα χοντραίνει. Όσες κάνουν δίαιτα είναι χοντρές.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Διαφορα ’’περιεργα΄΄

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #88372 από Αντωνης στις 02 Νοεμβρίου 2011, 3:11μμ

Αντωνης

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
διαφορα περιεργα '' οπως λεει και ο τιτλος που εχουν δει αγορια και αντρες ! τουλαχιστον απο αυτα που εχω δει και γω στον εαυτο μου κ δεν θεορουντε προβληματα ! . διαφορα σπιρακια γυρο γυρο στην αρχη της βαλανου ! δεν ειναι τιποτα αν δεν κανεις γενικα αχαλινοτο σεξ μην φοβασ . πολλοι τα βγαζουν , ειναι σαν αυτα που βγαζουμε και στη γλωσσα στην ακρη ! . σπυρακια στο πεος γενικα , μπορει να βγουν σαν αυτα στο προσωπο , δηλαδη να δειτε ενα μεγαλο κοκκινο αυτο θα ποναει καπως αλλα με τις μερες θα φυγει , σπυρακια πιο πολλα μικρα και στο χρωμα του δερματος αυτα παλι μου ειχε πει δερματολογος οτι ειναι σαν ακμη !η καποιο σπιρακι στο σημειο που ενονει την βαλανο με το πετσακι στο κατω μερος του πεους . . ΚΑΙ το πιο περιεργο που ειχα παρατιρισει μικρος στα 14 - 15 .. οταν κατουραγα εβγαζα κατι σαν φουσκαλιτσα στο πανω μερος του πεους κοντα στη βαλανο ( φυσικα χωρις να εχω κανει ποτε περιτομη ) το οποιο εφυγε με τις εβδομαδες .. κατι ασπρα σαν πετσακια στη βαλανο και στο πετσακι αν βγενουν ευκολα ειναι σπερμα επειδη πιθανοτατα δεν πλυθικατε μετα απο τον αυνανισμο η σεξ , για το μεγεθος δεν θα προτινω μεγενθυντες ειναι πεταμενα λεφτα και επικνδυνα απο πρωσοπικης πειρας παντα τα λεω. διαφορες ενοχλησεις σαν νευροπονο στους ορχεις και πιο ψηλα . πιθανοτατα να ειναι απο διατροφικους λογους και χτυπαει και στους ορχεις που ειναι κοντα στο εντερο ισως και στο πεος . σιγουρα και στον πρωκτο . εξαρταται τι τρωτε ! ολα με μετρο !ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ Ω ΡΑ ΑΥΝΑΝΙΣΜο μπορει να πριστει το πεος να κοκκινισει ! δεν ειμαι γιατρος απλα ειναι διαφορα πραματα που θα θελα να διαβασω και να τα ξερω και γω πριν αρχισω να φοβαμαι . αν κ οποιαιποτε απορεια θα σας την λυσει ενας καλος ΓΙΑΤΡΟς, ουρολογος η αφροδισιολογος δερματολογος ! ( οταν λεω καλος εννοω εντιμος γιατρος ) αυτα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login