Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη στιγμή ακριβώς που σκέφτεσαι ότι η ζωή είναι πουτάνα, πετάγεται κι ο νταβατζής.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πονος στο προφυλακτικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121580 από ARIS3 στις 06 Ιουλίου 2013, 1:04πμ

ARIS3

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλημερα παιδια, ειμαι καινουριος ειμαι 15 χρονων και αποφασησα να γραψω γτ εχω ενα θεματακι. οταν προσπαθω να βαλω προφυλακτικο(μονος) ποναω στο πεος. μπορειτε να βοηθησετε? ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #121581 από Gray στις 06 Ιουλίου 2013, 2:47πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αχχ ρε παιδια , δωστε μας καποιες παραπανω πληροφοριες χανουμε και free μηνυματα !

Οταν λες πονας , που ? στην βαλανο? γενικα στη μεση , στην φλεβα? .

Αν πονας στην βαλανο , αυτο μπορει να συμβαινει διοτι ειναι ευαισθητη λογω του οτι ειναι κλεισμενη στο δερμα και οταν βρισκεται στον εξω κοσμο (οταν η βαλανος ειναι εξω , διοτι τραβιεται για να μπει το προφυλακτικο ) ερεθιζεται και σε ενοχλει καθως νιωθει κατι το ξενο πανω της. Φυσιολογικο , με τον καιρο θα το συνηθισεις , ειναι μεχρι η βαλανος να γνωρισει τον εξω χωρο.

Αν πονας γενικα στο πεος σου , μαλλον το προφυλακτικο ειναι καπως στενο και εισαι λιγο 'χοντρουλης' εκει κατω με την καλη εννοια φυσικα (δηλαδη σου ειναι παχια ) και σε στενευει , με αποτελεσμα να πονας .

Για τον ιδιο λογο και αν πονας σε καποια απο τις φλεβες σου , διοτι σε στενευει και ενοχλει την κυκλοφορια του αιματος

τωρα αν πονας καπου αλλου πρεπει να μας πεις . Αν ειναι μεγαλος ο πονος τι να σου πω ισως μαλλον εισαι ευαισθητο αγορι ! χαχα . Τι να σε κανω που σε περιπτωση που σου ειναι "μεγαλο" το εργαλειο και σε στενευει , δεν εχουμε και "λαρτζ" ολα το ιδιο μεγεθος εχουν στην Ελλαδα! (απ'οσο ξερω) .

Αποδεκτη αν βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121590 από Bluejack στις 06 Ιουλίου 2013, 12:42μμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Απλά γνώμη μου χωρίς να θέλω να σε προβληματίσω:
cbr ναι.. αλλά όχι τόσο λίγα κυβικά. Μόνο μούρη θα έχει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login