Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ελάτε στην Εθνική Τράπεζα. Το κλειδί είναι κάτω από το χαλάκι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

ιδανικο μεγεθος πεους

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #37201 από giannis16 στις 28 Δεκεμβρίου 2006, 8:26μμ

giannis16

μέλος από: 28/12/2006
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σε ολους.θα ηθελα να σας ρωτησω ποιο πιστευεται κατα την γνωμη σας ειναι το ιδανικο μεγεθος ενως πεους.ποιο θεωρειται μικρο και ποιο μεγαλο?
ευχαριστω για τις απαντησεις σας εκ των προτερων...καλή χρονιά!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37206 από Praetorian στις 29 Δεκεμβρίου 2006, 11:27πμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Ρε παλικάρια ,και συγνώμη για το θάρρος δηλαδή, αλλά δε μας χέζετε όλοι σας...Είστε 14-15 ετών και σας νοιάζει μόνο αν το πέος σας είναι μικρό ή μεγάλο. Και 35 εκ. να ήταν πάλι μικρό θα το βλέπατε...
Τα θέματα αυτά έχουν ξαναγίνει και το μόνο που κάνουμε είναι να αναλωνόμαστε στις ίδιες απαντήσεις, στα ίδια ακριβώς ερωτήματα...Πριν κάνετε ένα θέμα για το πέος σας ρίχτε μία ματιά σε παλιότερα θέματα, όχι περσινά, της προηγούμενης μέρας....Δεν είναι δύσκολο...

Και φίλε giannis16 το πέος πρέπει να είναι μεγάλο, τεράστιο, γιγαντιαίο. Όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο. Τώρα αν δεν είναι μεγάλο, τουλάχιστον εξάσκησε την τεχνική σου, θα χτυπάς σε πιο καίρια σημεία και μπορείς να είσαι πιο αποτελεσματικός από τον άλλον με το 25άρι...Τώρα αν είσαι 14 και έχεις μικρό τσουτσούνι μην ανησυχείς, θα μεγαλώσει με τα χρόνια και με τη χρήση. Αν δεν μεγαλώσει τουλάχιστον εξόπλισέ το σωστά, μάθε του να ψήνει καφέ(ελληνικό πάντα), να είναι χρήσιμο και σε κάτι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37208 από misterboomba στις 29 Δεκεμβρίου 2006, 5:36μμ

misterboomba

μέλος από: 23/12/2006
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
H τελευταία ερευνά που έγινε στην Αμερική εάν θυμάμαι καλά έδειξε ότι σε έναν ενήλικα σε νορμάλ καταστάσεις πρέπει το πέος του να μην είναι μικρότερο από (7 cm) ενώ ο μέσος όρος ενός πέους σε στύση είναι από (12) εκ. έως (18-19) εκ. Tονίζω ενός ενήλικα.
Η παράδοση λέει το εξής κάποτε ρώτησαν μια γρια τι μεγέθους πέους προτιμάει εκείνη απάντησε   : ( το ανέμελο γιατί άμα ο άντρας έχει έννοιες ούτε το ύψος ούτε το ούτε το πάχος )χαλαρώστε λοιπόν βαλτέ απαλή μουσική κα χαρίστε ένα αισθησιακό στριπτίζ ούτε καν θα το προσέξει απλά θα το δεχτεί.       
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37214 από deathsinger... στις 30 Δεκεμβρίου 2006, 9:29πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Ρε σεις έλεος δηλαδή. Το ένα θέμα ανοίγει το άλλο κλείνει με τις π@υτσες σας. Ελεος δηλαδή. Οι ηλικίες είναι μικρές για να πεις αν έχεις μεγάλο ή μικρό τέτοιο. Δεν υπάρχουν στάνταρ μεγέθη. Όπως όμως τρωγόμαστε εμείς για τα εργαλεία μας έτσι είναι και οι γύναικες. Υπάρχουν π.χ κάτι πηγαδομ@υνες που δεν καταλαβαίνουν τίποτα ακόμα και με 19εκ, υπάρχουν κάτι σφηνομ@υνες πάλι που τα 14εκ κάνουν αμαν να τα πάρουν όλα. Γι αυτό χαλάρωσε.....Άφησε την ζωή να τρέχει και εσύ απλά ακολούθα τη περπατόντας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37217 από tsoupritsa στις 30 Δεκεμβρίου 2006, 1:59μμ

tsoupritsa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/12/2006
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω
εξαρτατε απο το σωμα της γυναικας.
και φυσικα πως το χρησιμοπιοιεις,αν εχεις κομπλεξ και εισαι καπως η γυναικα θα σου φυγει.
Ενω αν εισαι φυσικος και ανετος θα βρεις πολλους τροπους για να περνατε καλα και οι δυο.Λιγη φαντασια θελει.

κατα την γνωμη μου 14με 17 ειναι το ιδανικο.
Πιο μεγαλο πολλες φορες ειναι προβλημα.
Ειχα μια σχεση και τον ειχε 24.
Και εγω πονουσα και στο τελος αυτος φορεσε δακτυλιδι γιατι αρχισα να μην μπορω να κανω σεξ απο τους πονους.
πικρα και για τους 2.τελικα χωρισαμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37221 από Praetorian στις 30 Δεκεμβρίου 2006, 11:18μμ

Praetorian

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/1/2006
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
Αναφορά: (misterboomba@29 Δεκεμβρίου 2006)
χαλαρώστε λοιπόν βαλτέ απαλή μουσική κα χαρίστε ένα αισθησιακό στριπτίζ ούτε καν θα το προσέξει απλά θα το δεχτεί.       




Sorry μία γιατί μάλλον σε έχασα...Εμείς θα κάνουμε το στριπτίζ???....Δεν είναι ότι δεν μπορούμε, αλλά έχω την εντύπωση ότι το στριπτίζ είναι καθαρά γυναικεία υπόθεση, ακόμα και οι άντρες στρίπερ τα βγάζουν σχεδόν όλα με τη μία. Ακόμη έχω την εντύπωση ότι αν μία κοπέλα έβλεπε εμένα να κάνω στριπτίζ, μάλλον θα ξεραινόταν στα γέλια και μετά δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε τίποτα...Τέσπα ό,τι γούστα έχει ο καθένας....Τι να πω κανείς για το βρακί της αλληνής(άκυρο αλλά λέμε τώρα...)

Και πάλι παιδάκια μην ανησυχείτε για το πέος σας. Απλά εντάξει καμιά φορά και εμείς, τα υψηλόβαθμα στελέχη μπορώ να πω, θα σας αφήνουμε...να παίρνετε μάτι, όχι τίποτα άλλο.
Σοβαρά τώρα...Υπάρχουν 1000+2 άλλα πράγματα για να φοβάται και να ανησυχεί κανείς, και σίγουρα το μέγεθος του πέους δεν είναι ένα απ'αυτά . Χαλάρωστε και απολαύστε τη στιγμή...

Α!Και ψιλοκρύο ανεκδοτάκι για τους φίλους μας τους μικροτσούτσουνους....

Ένα παλικάρι λοιπόν, τι παλικάρι 25 χρονώ γομάρι, ήταν ακόμη παρθένος...ο μαλάκας...Ακόμη φοβόταν ότι έχει πολύ μικρό τσουτσούνι(βλέπετε πως τα λέω, με μεγάλη ευγένεια). Έβλεπε στις τσόντες τις ψωλ@ρες των άλλων και φοβόταν πως η κοπέλα του όταν θα το ανακάλυπτε θα γελούσε...
Έρχεται λοιπόν η πολυπόθητη στιγμή για το σεχ. Σβήνει ο τυπάς τα φώτα.Την βγάζει έξω, την τινάζει πέρα δώθε μπας και ξεχειλώσει λίγο και την ακουμπάει στο χέρι της κοπέλας...
Και αυτή...

"Ε, το τσιγαράκι ας το αφησούμε για μετά το sex..........."
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #37224 από deathsinger... στις 31 Δεκεμβρίου 2006, 12:05πμ

deathsinger...

μέλος από: 5/7/2006
μηνύματα: 432 αποδεκτές 0
Χαχα. Καλό ρε Praitorian. Αλλα 2-3 τέτοια ανεκδοτάκια και θα πλημμυρίσουμε threads "ποιό-είναι-το-σωστό-μεγεθός". Ήταν τώρα ενας 45αρης και μια όμορφη ώριμη γυναίκα μέσα σε ένα τρένο. Σε κάποια φάση λοιπόν μετά απο κάτι φλογερές ματίες που αντάλαξαν πήγαν στην τουαλέτα του τρένου, γδύθηκαν και έκαναν sex. Μετά το sex λοιπόν πήγε αμέσως ο άντρας να πλύνει τα χέρια του ενώ η γυναίκα έκανε ενα τσιγάρο. Μετά απο λίγη ώρα σιωπής ρωτάει η γυναίκα τον αντρα
"μήπως είσαι γιατρός?"
"μα ναι, λέει ο άλλος, που το κατάλαβες?"
"ε, να σε είδα που αμέσως μετά το sex άρχισες να πλένεις τα χέρια σου". Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο? του λεει. Μήπως είσαι και αναισθησιολόγος?
"ναι απο που το συμπαίρανες?'
"επειδή δεν κατάλαβα τίποτα!"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50208 από ghost ooo στις 31 Ιουλίου 2008, 9:48μμ

ghost ooo

μέλος από: 31/7/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giannis16@28 Δεκεμβρίου 2006)
γεια σε ολους.θα ηθελα να σας ρωτησω ποιο πιστευεται κατα την γνωμη σας ειναι το ιδανικο μεγεθος ενως πεους.ποιο θεωρειται μικρο και ποιο μεγαλο?
ευχαριστω για τις απαντησεις σας εκ των προτερων...καλή χρονιά!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50209 από ghost ooo στις 31 Ιουλίου 2008, 9:53μμ

ghost ooo

μέλος από: 31/7/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ειμαι 17 χρονών και το πεος μου είναι 9 εκατοστα δωστε μου μια απαντηση νομιζω οτι το ιδανικο μεγεθος είναι μεγαλύτερο απο αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #50210 από ghost ooo στις 31 Ιουλίου 2008, 9:59μμ

ghost ooo

μέλος από: 31/7/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
οπου το εχω πει μου λενε οτι αυτο το μέγεθος ειναι νορμαλ για 10 -12 χρονών. Είναι αλήθεια αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login