Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στις πιο σημαντικές επιτυχίες της ζωής σου θα είσαι μόνος.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

SOS ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΣΑΝ ΣΑΠΙΟ ΚΡΕΑΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61671 από mikraki στις 23 Μαΐου 2010, 9:44μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
καλησπερα...αρχικα ν αναφερω οτι ειμαι 18 και δεν εχω ολοκληρωμενη σχεση ακομη(μην με πειτε ξενερωτη γιατι ολο με μαλακες και αλητες μπλεκω)με το αγορι που τα ειχα (24 χρονων)με πιεζε απο την πρωτη εβδομαδα να ολοκληρωσουμε και ειχε χρησιμοποιησει αρκετους βιαιους τροπους μπορω να πω οπως π.χ μου εβαζε πισω χερι κ ενω πονουσα ζουλουσε σε σημειο να τρεχουν δακρυα απ' τον πονο...τελικα για λογους πολλους και διαφορους οπως το οτι πηγαινε με οποια να ναι και κολλουσε σε ολες χωρισαμε ασχετως οτι ειμαι ακομη τρελα κολλημενη και τον θελω πισω...ευτυχως τουλαχιστον δεν του εδωσα αυτο που ηθελα γιατι ημουν ενα βημα πριν αλλα μου ανοιξαν τα ματια οι καταστασεις...ελπιζω να μην ξανακανω τα ιδια λαθη τουλαχιστον η εστω κ ο πρωτος μου να ειναι αυτος που θα το αξιζει...το θεμα μου ειναι οτι ειχε προσπαθησει να μπει 2 φορεσ,πονουσα και βγηκε...αιμα δεν ειδα ουτε ολοκληρο μπηκε,αρα δεν με ξεπαρθενιασε...ειχα ομως εξωτερικουσ μυκητες και εκανα θεραπεια να φυγουν...μολις υποχωρησαν αυτοι αρχισαν τα δυσοσμα υγρα που ομολογω οτι μυριζουν απαισια...μου ειπαν οτι μπορει να ειναι κολπικοι μυκητες αλλα η μητερα μου παρολο που δεν γνωριζει αυτα που εχω κανει απ' οτι πιστευω δηλαδη μου λεει οτι μια παρθενα δεν μπορει να εχει κολπικους μυκητες...εσεις τι πιστευε???το λεει για να μαθει αν εχω κανει η ισχυει???σας εχει τυχει τετοια περιπτωση???παρακαλω σοβαρες απαντησεις γιατι ταλαιπωρουμε εδω και δυο μηνες...ευχαριστω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61672 από XxMikexX στις 23 Μαΐου 2010, 11:47μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
καλυτερα να πας σε εναν γυναικολογο...
οτι απαντησεις και να παρεις απο το φορουμ σιγουρα θα εχεις και καποιες αμφιβολιες..
και μια πρωην μου μυριζε εντονα σε αυτο το σημειο.. αλλα πηγε σε γιατρο και της ειπε τι εφταιγε.. εγω δεν εμαθα ποτε το κρατησε προσωπικο αλλα αν θες να εισαι σιγουρη 100% πηγαινε σε γυναικολογο και μην ντρεπεσαι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61676 από GrandmasterL στις 24 Μαΐου 2010, 12:52πμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Οχι μαλακιες σου λεει.Μπορει απλα να εχει αγνοια επι του θεματος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61677 από Webmaster στις 24 Μαΐου 2010, 12:57πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αν βρωμάει στάνταρ έχει φούγκωση. Φούγκωση καραμπινάτη και διάβασε εδώ να δεις πόσος χρόνος ζωής σου απομένει: Φούγκωση στον κόλπο

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61680 από mikraki στις 24 Μαΐου 2010, 12:55μμ

mikraki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/2/2010
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
Ελεος ρε φιλε και με τρομαξες!!!Δεν παιθαινει κανεις απ τις μυκητιασεις...απλα μαλλον δεν με καλυψαν τα φαρμακα και εισχωρησαν και κολπικα...θα φροντισω να παω το συντομοτερο δυνατον...αλλα ισχυει αυτο που λενε οτι μια παρθενα δεν μπορει να παθει κολπικους μυκητες???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61683 από Webmaster στις 24 Μαΐου 2010, 6:17μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Όχι είναι μύθος. Και ναι μπορεί να πεθάνει κάποιος όχι μόνο από μυκητίαση αλλά και από ένα απλό κρύωμα.

Όλα συνδέονται στο σώμα και η φούγκωση εύκολα ταξιδεύει από τη μια τρύπα στην άλλη, και στο στόμα και στο μυαλό καμιά φορά και εκεί είναι που έρχεται ο χάρος.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61698 από Pelvic_Thrust στις 25 Μαΐου 2010, 12:15πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
..Που πατε και μπλεκετε με τετοιους μαλακες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61702 από aimilaki94 στις 25 Μαΐου 2010, 1:18πμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
ναι μην ανησυχεις μηκυτας ειναι... πηγαινε σε γυναικολογο και θα δεις... και μην τον σκεφτεσαι... ξεκολλα απ αυτον... δεν αξιζει μετα απ αυτα που σου κανε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62140 από Agapoulinoulaki στις 02 Ιουνίου 2010, 3:35μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
καναν αδερφο δεν εχεις να του σπασει τα μουτρα εκεινον που σε ποναγε? δεν μπορω να ακουω τετοια..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62149 από marina maria στις 02 Ιουνίου 2010, 5:52μμ

marina maria

Εικονίδιο
μέλος από: 1/6/2010
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
μηκυτες μπορεις να κολλησεις αν εισαι παρθενα και μεσα απο τη θαλασσα..το χερι που σου εβαζε κοπελα μου μπορει να ηταν βρωμικα....ακομα και οταν πηγε να μπει αν το κανατε χωρεις προφυλαξη παλι κατι μπορει να κολλησες...το καλυτερο ειναι να πας στο γιατρο...μονη σου η με καποια φιλη σου αν δεν θελεις να το μαθει η μητερα σου....ο ειδικος θα σε ενημερωσει πολυ καλυτερα....και μακρια απο αυτον!!!!!!κολλημα ειναι θα περασει...ειναι πολυ μαλακας αν σε πιεζε...η πρωτη σου φορα πρεπει να ειναι με καποιον που αγαπας και δεν εχεις αμφιβολιες γι αυτον!!!!προσεχε!!!!και πανε στο γιατρο...αν και πιστευω οτι μαλλον καποιοι κολπικοι μηκυτες θα ειναι!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login