Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αδυνατον να μπω μεσα της...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62141 από syrianos στις 02 Ιουνίου 2010, 4:14μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
ειχα κανει ενα θεμα που σας ρωτουσα πως να πεισω την κοπελα μου να το κανουμε απο πισω. Λοιπον, τελικα προσπαθησαμε χθες βραδι, αλλα μου ητανε τελειως αδυνατον να μπω εκει πισω .Ειτε δεν εσπρωνα αρκετα και δεν εμπαινε,ειτε την πονουσα και σταματαγαμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62142 από nounou στις 02 Ιουνίου 2010, 4:59μμ

nounou

Εικονίδιο
μέλος από: 20/5/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
ναι αυτο φυσιολογικο ειναι!!θελει σιγα σιγα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62154 από Doctoras στις 02 Ιουνίου 2010, 9:39μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Λοιπον.
Για να μπεις απο την πισω πλευρα πρεπει να κανεις την κοπελα να εχει καυλωσει στη πισω μερια.Και αυτο το πετιχενεις ειτε την ωρα που της βαζεις δακτυλο απο μπροστα στο μου.. μεχρι να νιωσεις οτι βαζεις δακτυλο ανετα απο πισω ειτε τριβοντας την κολλ..τρυ. της χωρις να πας να βαλεις δακτυλο μεχρι να νιωσεις παλι οτι το πρωτο δακτυλο μπαινει ανετα.Αυτο ενοω να την καυλωσεις.Αφου βαλεις το πρωτο δακτιλο θα σφυξει
και θα πρεπει να βαλεις με καπιες μικρες κινισεις και το αλλο δακτυλο
και στην σηνεχεια το τριτο μεχρι να χαλαρωσουν λιγο τα πραγματα.Η κοπελα θα πονεσει αν δεν το εχει δοκιμασει ξανα.Αλλα δεν νομιζω να σε κοψει εφοσον τον αντεχει και της αρεσει.Οταν το συνιθιζει και μενει ανοικτη και χαλαρη η τριπα βαζεις καποτα και μπαινεις.Λοιπον τα δακτυλα δεν τα βαζει αμεσος παιζεις λιγο ενο εχεις βαλει το ενα, στην συνεχια βαζεις δευτερο και μετα τριτο αν χρειαστει και αντεχει η κοπελα.Αν δεν αντεχει βαλε απλα μεχρι και το δευτερο.
Θα σου συνιστουσα να μην βαλεται λιπαντικο και να αλκεστητε στο προφυλακτικο γιατι το λιπαντικο αλιωνει το προφυλακτικο και μπορει να σπασει.Μπορει να βαζει και αυτη δακτυλο αν της αρεσει.αρκει αν της το πεις αν βλεπεις και ντρεπεται απο εσενα η διαφορα που μπορει να κανει.Πες της οτι θα βοηθησει την κατασταση.
Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62161 από syrianos στις 02 Ιουνίου 2010, 11:15μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@02 Ιουνίου 2010)
Λοιπον.
Για να μπεις απο την πισω πλευρα πρεπει να κανεις την κοπελα να εχει καυλωσει στη πισω μερια.Και αυτο το πετιχενεις ειτε την ωρα που της βαζεις δακτυλο απο μπροστα στο μου.. μεχρι να νιωσεις οτι βαζεις δακτυλο ανετα απο πισω ειτε τριβοντας την κολλ..τρυ. της χωρις να πας να βαλεις δακτυλο μεχρι να νιωσεις παλι οτι το πρωτο δακτυλο μπαινει ανετα.Αυτο ενοω να την καυλωσεις.Αφου βαλεις το πρωτο δακτιλο θα σφυξει
και θα πρεπει να βαλεις με καπιες μικρες κινισεις και το αλλο δακτυλο
και στην σηνεχεια το τριτο μεχρι να χαλαρωσουν λιγο τα πραγματα.Η κοπελα θα πονεσει αν δεν το εχει δοκιμασει ξανα.Αλλα δεν νομιζω να σε κοψει εφοσον τον αντεχει και της αρεσει.Οταν το συνιθιζει και μενει ανοικτη και χαλαρη η τριπα βαζεις καποτα και μπαινεις.Λοιπον τα δακτυλα δεν τα βαζει αμεσος παιζεις λιγο ενο εχεις βαλει το ενα, στην συνεχια βαζεις δευτερο και μετα τριτο αν χρειαστει και αντεχει η κοπελα.Αν δεν αντεχει βαλε απλα μεχρι και το δευτερο.
Θα σου συνιστουσα να μην βαλεται λιπαντικο και να αλκεστητε στο προφυλακτικο γιατι το λιπαντικο αλιωνει το προφυλακτικο και μπορει να σπασει.Μπορει να βαζει και αυτη δακτυλο αν της αρεσει.αρκει αν της το πεις αν βλεπεις και ντρεπεται απο εσενα η διαφορα που μπορει να κανει.Πες της οτι θα βοηθησει την κατασταση.
Καλη τυχη.


κατα'ρχην,λιπαντικο βαλαμε,αφου ετσι κι αλλιως προφυλακτικο ειπαμε να μην χρησιμοποιησουμε... κοιτα ενα δακτυλακι μπηκε και με δυσκολια πολυ και πονουσε παρα το λιπαντικο... για δευτερο ουτε συζητηση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62204 από Doctoras στις 03 Ιουνίου 2010, 2:57μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε φιλε εισε σοβαρος.Θα μπεις απο πισω χωρις προφυλακτικο.Δεν κανεις κακο στην κοπελα αλλα σε εσενα.Οσο και καθαρη να ειναι η κοπελα στην πισω μερια ολοι αποφεβγουν να μπαινουν χωρις γιατι υπαρχει κυνδινος να κολισεις διαφορα απο τον πρωκτο.Μονο στις τσοντες εχω δει να μπαινουν ετσι.Εξαλου για αυτο θα πονας.Γιατι ερχεται η κλωστη στο κατω μερος του πεους σου σε επαφη με το δερμα της και τραβιεται και πονας.Δοκοιμασε με προφυλακτικο και θα με θυμιθεις.Δεν εχω μπει ποτε χωρις απο την πισω και για τον πονο και για την ασφαλια μου.Δεν ξερω για τους αλλους και θα ηθελα να μαθω ειναι η αληθεια.
Α και αν μπεις χωρις ναμιζω θα σου σκιστει το πετσακι (η κλωστη ενοω εαν δεν εχεις κανει περιτομη και θα πονας γιατι οσο νανε απο την πισω πλευρα δεν θα γα...ας αργα αλλα γρηγορα.(Σκεψου το).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62265 από syrianos στις 05 Ιουνίου 2010, 3:07μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Doctoras@03 Ιουνίου 2010)
Ρε φιλε εισε σοβαρος.Θα μπεις απο πισω χωρις προφυλακτικο.Δεν κανεις κακο στην κοπελα αλλα σε εσενα.Οσο και καθαρη να ειναι η κοπελα στην πισω μερια ολοι αποφεβγουν να μπαινουν χωρις γιατι υπαρχει κυνδινος να κολισεις διαφορα απο τον πρωκτο.Μονο στις τσοντες εχω δει να μπαινουν ετσι.Εξαλου για αυτο θα πονας.Γιατι ερχεται η κλωστη στο κατω μερος του πεους σου σε επαφη με το δερμα της και τραβιεται και πονας.Δοκοιμασε με προφυλακτικο και θα με θυμιθεις.Δεν εχω μπει ποτε χωρις απο την πισω και για τον πονο και για την ασφαλια μου.Δεν ξερω για τους αλλους και θα ηθελα να μαθω ειναι η αληθεια.
Α και αν μπεις χωρις ναμιζω θα σου σκιστει το πετσακι (η κλωστη ενοω εαν δεν εχεις κανει περιτομη και θα πονας γιατι οσο νανε απο την πισω πλευρα δεν θα γα...ας αργα αλλα γρηγορα.(Σκεψου το).


Ρε,ουτε δευτερο δακτυλο δεν μπορουμε να βαλουμε... ενω η ιδια λεει οτ δεν εχει προβλημα να δοκιμασουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62275 από plhgwmenh στις 05 Ιουνίου 2010, 5:45μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
εσυ νομιζεις οτι ειναι σφυκτη κι οτι ποναει η εκεινη στο λεει???γιατι δεν νομιζω η ιδια να ποναει και να λεει οτι δεν εχει προβλημα να δοκιμασετε και δευτερο δαχτυλο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62281 από Doctoras στις 05 Ιουνίου 2010, 7:39μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε αμα την καυλωσεις να στο πω ετσι.Η τρυπα απο πισω χαλαρωνει.
Με το που ακουμπεις το δακτυλο σφυγκει(για καποιο λογο) και αμα το βαλεις ποναει.Πρεπει να ειναι χαλαρη.Εσυ πρεπει οταν ειναι χαλαρη να βαλεις αμεσως το δακτυλο οσο μεσα μπορεις να το κουνας μεχρι να χαλαρωσει αφου θα το συνιθιζει και μετα δευτερο (ασε το τριτο γιατι θα πεθανει στον πονο η συγκεκριμενη αμα ποναει με ενα και αυτο οφιλεται στο οτι δεν πρεπει να το εχει κανει μονη της αυτο σηγουρα και το κανει μονο και μονο επιδη το ζητας εσυ).Τεσπα κουνατα λιγο βγαλτα και μπες με καποτα θα ειναι πιο ευκολο trust me.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62297 από syrianos στις 06 Ιουνίου 2010, 2:17μμ

syrianos

Εικονίδιο
μέλος από: 29/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Έγραψε:(plhgwmenh@05 Ιουνίου 2010)
εσυ νομιζεις οτι ειναι σφυκτη κι οτι ποναει η εκεινη στο λεει???γιατι δεν νομιζω η ιδια να ποναει και να λεει οτι δεν εχει προβλημα να δοκιμασετε και δευτερο δαχτυλο...

οχι, εκεινη με στααταει... δεν εχει προβλημα να προσπαθησουμε να το κανουμε απο εκει,αλλα οταν προχωραμε με σταματαει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62298 από Doctoras στις 06 Ιουνίου 2010, 3:48μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μιλατης και μαθε τι φοβαται.Και καντην αν σε εμπιστευτη για να σε αφησει να προχωρισεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login