Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Kυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Τελείωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65003 από DAINOS στις 20 Αυγούστου 2010, 1:55μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Οποιος μου λισει την απορία έχει παρει Αποδεκτη απαντιση.

Σε πορνο ταινιες βλεπω οτι οι γυναικες τελιωνουν και βγαζουν ποτιρια ολοκλιρα ...... Με την κοπελα μου που κανω αμαν να τελειωσει δεν βγαζει τιποτα. μου λεει οτι τελειωσε αλλα ... αρκετες φορες που τελειωνει οταν της βαζω δαχτιλο μολις βγαλω το δαχτιλο εχω κατι σαν το δικο μου σπερμα αλλα δεν ειναι τα υγρα της!!! Τι ειναι αφτο που τελειωνουν και βγαζουν τοοοοσο πολυ και γιατι τελειωνουν αργα οι γυναικες ενο υποτιθετε τελιονουν πανω απο μια φορα οταν εγω τελιωνω μονο μια και πριν καλα καλα τελειωσει αφτη... ??? (Με πιανετε ?)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #65004 από plhgwmenh στις 20 Αυγούστου 2010, 2:15μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον,καταρχην ποτηρια ολοκληρα δεν βγαζουν και να ξερεις οτι αυτες πανε χιλιες φορες τη μερα,ξεχειλωνουν σιγα σιγα και λογω υψηλης αμοιβης ειναι παντα προθυμες να κανουν σεξ κ ολη τη μερα...τα πορνο για να πουλησουν ομως κανουν και πολλες επεξεργασιες εικονας να ξερεις...εκει δηλαδη που αυτη βγαζει καμποσο αυτοι το πολλαπλασιαζουν...τωρα για την κοπελα σου που λεει οτι τελειωσε ενω δεν βλεπεις να εχει τελειωσει,ηκαπου σκαλωνει και το βαριεται ξαφνικα η στο λεει για να διακοπει η επαφη επειδη ισως κατι δεν της αρεσει πολυ...κατι δηλαδη δεν γινεται οπως το θελει και δεν στο λεει απλα...αντιθετα το δαχτυλο αν και μικροτερο,επειδη εχει μεγαλυτερη ευκολια κινησης εκει μεσα αλλα και εξω και επειδη ερεθιζει περισσοτερο συνηθως αν της το βαζεις μετα την πραξη τελειωνει την ωρα που της βαζει γιατι της αρεσει περισσοτερο...οσο γι αυτο που εχει επανω να ξερεις σιγουρα δεν επροκειτο ν ηταν σπερμα δικο σου αλλα δικα της υγρα απο τον κολπο(οχι απαραιτητα υγρα τελειωματος αλλα υγρα που λυπαινουν την εισοδο για να μπει με ευκολια το πεος και να γινει η πραξη)τελος,οι γυναικες οπως και οι ανδρες τελειωνουν αλλα θελουν αρκετα περισσοτερη προσπαθεια καθως δεν ερεθιζονται τοσο ευκολα,δεν εχουν δει τοσα πορνο και δεν εχουν απαραιτητα ολες τοσο προστυχη φαντασια...η γυναικα επιπλεον τελιωνει αρκετες φορες οπως επισης και ο ανδρας αλλα εκει που εσυ τελειωνεις μια επειδη αργει μετα την πρωτη δοση να σου ξανασηκωθει αυτη μπορει ν εχει τελειωσει ηδη αλλη μια η και παραπανω επειδη δεν εχει το προβλημα της στυσης και εχει πολλα υγρα που βγαινουν γρηγοροτερα με τα προκαταρκτικα,το στοματικο κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65005 από VeTeRaNoS στις 20 Αυγούστου 2010, 2:22μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Καταρχήν οι άντρες τελειώνουν μέσα σε 5-10 λεπτά το πολύ ενώ οι γυναίκες θέλουν τουλάχιστον 15-20 λεπτά.Γιαυτο τελειώνει πάντα μετά από εσένα.
Δεύτερον αυτά τα υγρά που βλέπεις στις ταινίες βγαίνουν όταν η κοπέλα είναι σε οργασμό.Σε μερικές γυναίκες είναι πολλά σε μερικές πιο λίγα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65006 από DAINOS στις 20 Αυγούστου 2010, 3:03μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Μερικες φορες ,,, βασικα πολλες φορες και στο ξεκαρφοτο χωρις να το κανουμε μου λεει οτι χινει στα ακυρα... κλινει τα ποδια της πιεζετε λιγο και αφτο.... τι μαλακια ειναι αφτο ?? κ αν νιοθει καπιον οργασμο μικρο ? γινεται η βλακια ειπα? Μια φορα που της εβαζα δαχτιλο της κουναγα αφτο το πραμα που ειναι μεσα.... κλειτοριδα λεγετε νομιζω .. ε και εχει μια τρυπουλα .... ενιωσα να βγαινει κατι απο εκει... λολ.....

ΥΓΡ: Τοσο αχρηστος είμαι ???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65007 από plhgwmenh στις 20 Αυγούστου 2010, 3:49μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
φιλε χωρις ναθεωρηθω ψωναρα αλλα η απαντηση που σου εδωσα θεωρειται εγκυρη γιατι διαβαζω τετοια θεματα σε μπλογκ καθημερινα και οι απαντησεις ειναι επιβεβαιωμενες απο γυναικολογους...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65008 από Pelvic_Thrust στις 20 Αυγούστου 2010, 4:21μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Μερικες φορες αυτα τα υγρα που πεταγονται σαν συντριβανι ειναι fake.

Εχω δει ενα βιντεο με μια να βαζει λαστιχο στο ... της και να ριχνει νερο μεσα, μετα αφου εβγαζε το λαστιχο εσφυγγε τους κολπικους μυες και το νερο πεταγοταν ακριβως οπως και στις ταινιες που λετε..

(Εχω δει και με γαλα να κανουν το ιδιο)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65037 από tiakouwkaiegw στις 21 Αυγούστου 2010, 2:32πμ

tiakouwkaiegw

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
χριστε μ τι ακουω σε αυτο το φορουμ...Λοιπον..οπως και οι αντρες οι γυναικες μπορουν να χυσουν..δεν θα κατσω να αναλυσω αν θελει τι θελει η κοπελα του αγοριου..απλα να ξεκαθαρισω το τι συμβαινει και να λυθουν αποριες.οπως ο ανδρας οι γυναικες εχουν ουροδοχο κυστη..στουσ αντρες μεταφερεται απο τουσ ορχεις μεσα σε αυτο το σπερμα και κατα τον οργασμο ή γενικα οποτεδιποτε εκρινεται..στις γυναικες οπως και με τουσ αντρες..σιγα σιγα με την διεργεση γεμιζουν κ οτν τελειωνουν εκρινεται απο εκει υγρα το οποιο ειναι καπως πιο ασπρα για αυτο και μοιαζουν με τα δικα σου.και πιο πυχτα.το αν βγαζει μια κοπελα οταν τελειωνει αυτα τα υγρα ειναι αναλογο με το μεγεθος της κυστης της και γενικα με τον οργανισμο της.βγαινουν απο την ιδια τρυπα που κατουραει..ενω τα γενικοτερα υγρα ειναι εκρισεις απο τον κολπο και την μητρα.πολλες γυναικεσ μπορει να μην εχουν ποτε τετοιο οργασμο..αλλες μπορει να εχουν μονο τετοιυς.καλο ειναι επειδη υπαρχουν πολλα ερωτηματα να ψαξεται λιγο.στο νετ στους δικους σας.να ενημερωθειται. για να καταλαβεις που ειναι η κλειτοριδα και σημειο g κτλ..κανε ενα search ''vagina'' στο google.και γενικα αλλες λεξεις κλειδια οπως g spot,clitoris,bladder..ολο και κατι θα βρεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65041 από DAINOS στις 21 Αυγούστου 2010, 12:02μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
thnx
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login