Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν ξερω να δινω γλωσσοφιλο..βοηθεια θελω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70033 από VagosPower στις 04 Ιανουαρίου 2011, 9:47μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Παιδια ειναι ντροπη μου..ειμαι 14 και δεν εχω δωσει ουτε ξερω να δίνω γλωσσοφιλο...και θα δωσω αυριο με την κοπελα μου που ξερει να κανει με γλωσσα...βοηθεια μαγκεςςςςςςςςςςςςς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70034 από M1k3y στις 04 Ιανουαρίου 2011, 9:57μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Κούλαρε, δεν είναι και διαφορική εξίσωση το γλωσσόφιλο, απλά βάζεις γλώσσα στο στόμα της και το ίδιο κάνει και αυτή. Εξάλλου, αφού το κορίτσι σου ξέρει να το κάνει θα βοηθήσει κι αυτή. Απλά χαλάρωσε και απόλαυσε τη στιγμή!

ΥΓ. Αν πάλι είσαι τόσο καμμένος ώστε να θες ντε και καλά να διδαχθείς από το Διαδίκτυο (πώς τα λέω έτσι ο πούστης), έχεις δύο λύσεις:

α) Ψάχνεις στο παρόν φόρουμ τη λέξη γλωσσόφιλο.
β) Ανοίγεις το YouTube και ψάχνεις "how to kiss".
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #70036 από AggelosTuDromu στις 04 Ιανουαρίου 2011, 10:04μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

1)καθαρη αναπνοη
2)κλειστα τα ματια γιατι αν τα εχεις ανοιχτα κ σε δει θα κλασει απ τα γελεια γιατι θα αλιθοριζεις
3)μην βαλεις ολοκληρη την γλωσα γιατι θα την πνιξεις με την ακρη γλυψε την δικι της γλωσσα(την δικια της ακρη)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70043 από VagosPower στις 04 Ιανουαρίου 2011, 10:27μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Αλανια ειστε τρομεροι...χιλια ευχαριστω...μπορει κανενας να μ πει πωσ ακριβως να βαλω την γλωσσα?ι πως να την χουφτωσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70044 από VagosPower στις 04 Ιανουαρίου 2011, 10:32μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y&translated=1 αυτο αλανια ειναι καλο?αυτο βρηκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70046 από stekka στις 04 Ιανουαρίου 2011, 10:56μμ

stekka

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2010
μηνύματα: 172 αποδεκτές 0
Έλεος...μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου. Χάνεις την μαγεία του φιλιού. Μην βλέπεις το φιλί σαν εξετάσεις και το κορίτσι σου σαν γραπτό!!! Ούτε εξετάσεις θα δωσείς ούτε τίποτα!!!!!!!!!!! Ζήστο ΑΠΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και είμαι σίγουρη πως θα τα πας τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70048 από AggelosTuDromu στις 04 Ιανουαρίου 2011, 11:08μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
βασικα μεσα απο ενα βιντεο δεν γινετε να μαθεις ουε απο ενα φορουμ να κανεις οτι σ ρχετε εκεινη την στιγμη γιατι αν απο οτι καταλαβα θα ναι το πρωτο σου φιλη κ πιστεψε με θα ειναι ολα σε slow motion ειναι μια μαγικη στιγμη το πρωτο φιλη γλωσσα βαζεις οπως γλιφεις ενα παγωτο αλλα λιγοτερο
ΚΑΝΟΝΑΣ
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΟΥΦΤΟΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΙΛΗ
ΤΟ ΤΡΙΤΟ Κ ΜΕΤΑ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70049 από confused στις 04 Ιανουαρίου 2011, 11:59μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
και εγώ ήμουν αγχωμένη με το πρώτο φιλί και είχα δει ΤΑ βίντεο που στην ουσία δεν μου έδειξαν τιποοτα που δεν ήξερα...απλά έκανα ό,τι έκανε το αγόρι μου και ούτε καν κατάλαβε ότι ήταν το πρώτο μου μέχρι που του το είπα...απλά μην κάνεις το λάθος να κάνεις τη γλώσσα σαν σαύρα γιατί,τουλάχιστον εγώ,ξενερώνω και να έχεις δροσερή αναπνοή.όλα τα άλλα θα έρθουν και θα λες μετά :τόσο απλό ήταν?δεν είναι κάτι που πρέπει να αγχώνεσαι γιατί είναι απο τις ωραιότερες εμπειρίες και πρέπει απλά να την απολαύσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70124 από VagosPower στις 05 Ιανουαρίου 2011, 11:01μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Παιδιά τα πήγα τέλεια..σας ευχαριστω όλουσ ¨) κρατησε 5-7 δευτερολεπτα..εινε καλα .?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70125 από VagosPower στις 05 Ιανουαρίου 2011, 11:04μμ

VagosPower

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2011
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
στεκκα ευχαριστω..τελικα ειχες δικιο..και εσυ και ο m1cky γιατι η κοπέλα ηξερε και με βοηθησε..δεν καταλαβε οτι δεν ειχα ξαναδωσει..δωσαμε ενα ραντεβου αυριο σε ενα στενο..θελω οδηγιες παιδια!!!!!!για κατι πιο προχωρημενο λιγο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login