Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η ζωή είναι σαν μια πάνα. Μικρή και γεμάτη σκατά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

επαγγελαμτική αποκατασταση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69585 από metaggisis στις 27 Δεκεμβρίου 2010, 4:35μμ

metaggisis

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας συνάδελφοι και χρόνια πολλά εύχομαι ο καινούργιος χρόνος να μας δώσει υγεία, δουλειά και μπόλικο κουράγιο γιατί και αυτό το χρειαζόμαστε. θέλω να μου απαντήσει κάποιος αν ξέρει στο εξής ζήτημα. Είμαι 42 ετών και νοσηλεύτρια εδώ και 10 χρόνια φέτος έδωσα για κατατακτήριες είτε με βαθμό είτε με εξετάσεις σε 3 πανεπιστήμια και επέτυχα και στα τρία. Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων Πειραιά , πληροφορικής Πειραιά και οικονομικών επιστημών καποδιστριακό μου αρέσουν και τα 3 αλλά δεν ξέρω τι επαγγελματική αποκατάσταση έχουν, ας μου πει κάποιος αν ξέρει. Ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά.

[
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69588 από Webmaster στις 27 Δεκεμβρίου 2010, 7:13μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Είσαι 42 χρονών σπουδαγμένη και μορφωμένη νοσηλεύτρια που σου εμπιστεύονται άνθρωποι την υγεία τους αλλά συνάμα δεν σου κόβει να βάλεις το θέμα σε σωστή κατηγορία;

Όπου και να επέτυχες, τύφλες στους δασκάλους σου. Γύρνα το εκεί στα οικιακά μπας και δουν οι δικοί σου κανένα σιδερωμένο πουκάμισο και άσε τα λεπτά επαγγέλματα γι' αυτούς που προσέχουν πιο πολύ τις λεπτομέρειες.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login