Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ftou στα μούτρα σου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου αρέσει, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω...

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #98190 από butterfly123 στις 16 Απριλίου 2012, 11:37μμ

butterfly123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Mα δεν μπορώ άλλο να περιμένω... Κοντεύω να τρελαθώ... Και επίσης δεν γίνεται στα καλά του καθουμένου να τον πλησιάσω και να του πω κάτι, αφού δεν μιλάμε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98197 από DimakosBTR στις 17 Απριλίου 2012, 12:41πμ

DimakosBTR

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
Τοτε να αρχισετε να μιλατε! Καποιον τροπο βρες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98468 από mimaki στις 19 Απριλίου 2012, 12:32μμ

mimaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
προσπαθησε να μαθεις τα ενδιαφεροντα του π.χ. τι ομαδα ειναι μαθε πολλες πληροφοριες γιατην ομαδα και σε καποια συζητηση προσπαθησε να πεις και εσυ κατι γι'αυτο..........μαθε το αγαπημενο του χρωμα και προσπαθησε να το προσθεσεις στην γκαρνταρομπα σου.........προσπαθησε να κανεις παρεα με τους κολλητους του ή τις κολλητες του(κατι πιο ευκολο)...κανε λαικ στις φωτο του (αν εχει και οχι σε ολες ........με το μαλακο) αν κανει και αυτος μιλησε του ή συνεχισε να κανεις λαικ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98524 από butterfly123 στις 19 Απριλίου 2012, 8:29μμ

butterfly123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Βασικά, πρώτον, είμαι τρομερά αντικοινωνική, εδώ μου είναι φοβερά δύσκολο να κάνω φιλίες, φανταστείτε πόσο δύσκολο είναι να τον πλησιάσω.
Επίσης δεν έχει φέισμπουκ ή κάτι τέτοιο, αλλά ούτε και εγώ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #98615 από mimaki στις 20 Απριλίου 2012, 8:17μμ

mimaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/4/2012
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Κοίτα καταλαβαίνω τι λες.....όντως είναι αρκετά δύσκολο να τον πλησιάσεις και εφόσον δεν είναι και του χαρακτήρα σου.......Δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να κανεις......Ίσως αν προσπαθήσεις να μείνετε λίγο μόνοι σας.....με κάποιο τρόπο Π.χ. Σε κάποιο κενό του να βγεις έξω η σε κάποιο δικό σου αν βγει αυτός να του μίλησεις......αν σου δοθεί η ευκαιρία να μείνετε μόνοι μιλήσετε μην την αφήσεις να φύγει......το ίδιο έκανα και γω και τώρα δεν έχουμε παραμείνει ποτέ μόνοι μας..........πες μου τι έγινε......;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100321 από butterfly123 στις 10 Μαΐου 2012, 9:10μμ

butterfly123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπόν, ακούστε τι έγινε. Mια μέρα, όταν σχολάγαμε και ημασταν στο ίδιο πεζοδρόμιο μόνοι μας, σε μια φάση, του κάνω :ωραίο κούρεμα!. Αυτός δεν γύρισε κ του ξαναλέω:σε σένα το λέω Γιώργο! Τότε, αυτός γυρνάει, χαμογελάει κ μου λέει ευχαριστώ κ συνεχίζει. Μετά, ενώ πήγαινε πιο, γυρνάει, με κοιτάει κ μου χαμογελάει! Τι σημαίνουν όλα αυτά? Τα έκανα θάλασσα? Δεν μπορώ να καταλάβω....
Την επόμενη με κοιτούσε όλη μα όλη την ώρα συνεχώς και οι φίλοι του, αλλά δεν έκανε τίποτα. Πραγματικά δεν μπορώ να τον καταλάβω. Απλώς σε ένα διάλλειμα κάθισα μαζί με τη φίλη μου δίπλα του σε κάτι σκαλάκια και αυτός με κοιτούσε, σχεδόν χαμογελαστά, όμως πάνω από μερικά δευτερόλεπτα δεν μπορούσα και γυρνούσα το κεφάλι μου απότομα...
Σήμερα, πήγαμε μια μι΄κρή εκδρομή στο γήπεδο. Εκεί με κοιτούσε λίγο και σε μια φάση έρχεται κοντά στη παρέα μου με κάτι φίλες του και μία μας λέει εάν είμαστε στη χορωδία μας θέλει μία καθηγήτρια και αυτός λέει: αυτές κοιμούνται!!! Μία φίλη μου τον έβρισε΄, αλλά δεν μπορώ να τον καταλάβω... Και μετά ξαναήρθε και ψιλοτσακώθηκε με τις φίλες μου, και όταν περασα από δίπλα του με μια φίλη μου μας ακολούθησε... Και μετά πάλι με κοιτούσε! Θα με τρελάνει! Με έχει μπερδέψει τελείως! Εσείς πιστεύετε πως δεν με γουστάρει τώρα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login