Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το να γελάς με τα λάθη σου μακραίνει τη ζωή. Το να γελάς με τα λάθη των άλλων μπορεί να τη μικρύνει.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Τριχοπτωση

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107955 από Geiaaaa στις 24 Αυγούστου 2012, 9:33πμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ φιλε ,ηδη εκλεισα ραντεβου με δερματολογο......αυτες οι αμπουλες πιστευεις θα εμφανισουν καινουργιες τριχεσ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108037 από Anjel17 στις 25 Αυγούστου 2012, 5:39μμ

Anjel17

μέλος από: 8/10/2011
μηνύματα: 153 αποδεκτές 0
Κοίτα οι συγκεκριμένες αμπούλες είναι από φυσικά προϊόντα και μπορεί να τις χρησιμοποιήσει ο καθένας. Μέσα από έρευνες που έκανα στο δίκτυο και από απόψεις που διάβασα, χαρακτηρίζεται ως χάσιμο χρόνου και χρημάτων. Γι' αυτό να ξες, συνήθως για να σου προσφέρει κάτι αποτέλεσμα, θα πρέπει να έχει και παρενέργειες. Σε άλλους σε μεγαλύτερο ποσοστό και σε άλλους λιγότερο.

Αν δεν σου κάνει κόπο, όταν γυρίσεις από την επίσκεψή σου με την δερματολόγο... γράψε τι προϊόντα σου πρότεινε και τι περίπου σου είπε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108041 από Geiaaaa στις 25 Αυγούστου 2012, 6:38μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
οκ....θα σ πω οταν παω αλλα το ραντεβου αργει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141407 από Pantelis Karajohn στις 06 Ιουνίου 2018, 8:24πμ

Pantelis Karajohn

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(e-mail@22 Αυγούστου 2012)
Αρχικά ναι το συχνό λούσιμο επιρεάζει την ρίζα της τρίχας με αποτέλεσμα η αδυναμία των μαλλιών να φέρνουν το παραπάνω που αναφέρεις.

Το ζελέ,λακ++ επιρεάζουν και αυτά άλλα σε νορμάλ σημείο, ύπαρχει πληθυσμός και πληθυσμός εκεί έξω που ρίχνει τόνους στο κεφάλι και δεν παθαίνει τίποτα...

Αν έχεις το γονίδιο τότε δεν μπορείς να κάνεις κάτι παρα μόνο να προσέχεις καλύτερα το κεφάλι σου από αυτές τις ουσίες.
Βέβαια είσαι σε μικρή ηλικία οπότε ίσως να παίζει και ψυχολογικό ρόλο, μήπως τον τελευταίο καιρό είσαι αγχωμένος για κάτι ;



Υ.Γ σε καμία περίπτωση μη βάλεις στο κεφάλι σου αυτά που διαφημίζουν στην τηλεόραση, είναι εκμευτάλευση και απαταιωνιά ως το τέρμα.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141408 από Pantelis Karajohn στις 06 Ιουνίου 2018, 8:27πμ

Pantelis Karajohn

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά, όλα όσα διαφημίζουν σαμπούν κτλ είναι απάτη συμφωνώ απόλυτα. Κι εγώ έχω δοκιμάσει αρκετά γιατί κοντεύω τα 40 και έχει αρχίσει να με απασχολεί αρκετά ψυχολογικά η "καράφλα" μου!!!

Παίζουν ρόλο τα σαμπουάν, το ζελέ κτλ αλλά εμένα προσωπικά είναι κληρονομικό. Έτσι μου είχε πει η δερματολόγος μου. Είχε και ο πατέρας μου κ ο θείος μου.. Χειρουργείο! δυστυχώς ακούγεται κάπως αλλά είναι ίσως η μόνη λύση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login