Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι κοιτάτε σε ενα αγόρι πρώτα?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #122535 από aglina στις 21 Αυγούστου 2013, 6:11μμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Κ εγω θα συμφονησω με το αγορια απο πανω. Πρωτα κοιταμε ή καλυτερα για να μην παρεξιγηθω απο τα υπολιπα κοριτσια αν δεν τον ξερω τον αλλον τον δω στον δρομο πρωτα κοιταω την εξωτερικη του εμφανιση γιατι αυτο θα με εντιποσιασει/τραβιξει.Αν τον γνωρησω σε παρεα μπορει να με τραβιξει η εμφανιση ή ο τροπος που θα μηλαει ή συμπεριφερεται. Αν τον ξερω καιρο ναι τοτε θα ειναι ο χαρακτιρας του αλλα ποτε δεν παιζει μοναδικο ρολο αυτο. Μπορει να ερωτευτω γιατι μου αρεσει εξωτερικα ή τον χαρακτιρα του ή γιατι με κανει να γελαω δεν υπαρχει εξιση. Ο καθενας σας ειναι μοναδικος κ μας αρεσει για διαφορετικο λογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122547 από Thomas94 στις 23 Αυγούστου 2013, 2:38πμ

Thomas94

μέλος από: 31/12/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Για αυτό ρωτάω για να μάθω ;) και να ρωτήσω εξωτερικά κοιτάτε το ντύσιμο τα μαλλιά ? Τι?? Να ξέρω πάνω κάτω.

Και ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για τις.απαντήσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122548 από άσχετος στις 23 Αυγούστου 2013, 10:43πμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Δεν ξέρεις,οι περισσότερες έχουν διαφορετικά γούστα..Μια μπορεί να σε θεωρεί τον πιο όμορφο που έχει γνωρίσει,ενώ η άλλη να μην θέλει να σε βλέπει..Όποιος και εσύ έχεις το δικό σου γούστο για τα κορίτσια...Τώρα πρέπει να σου απαντήσει ένα κορίτσι για να σου πουν τι κοιτάνε συνήθως,αλλά πιστεύω στην αρχή της γνωριμίας θα κοιτάξουν,το ντύσιμο,τα μαλλιά,μάτια,αν είσαι ωραίος και αρκετά το σώμα σου(αν είσαι γυμνασμένος τόσο το καλύτερο)..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122551 από Thomas94 στις 23 Αυγούστου 2013, 3:02μμ

Thomas94

μέλος από: 31/12/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αυτό λέω και εγω για αυτό περιμένουμε και καμία γνώμη από τα κορίτσια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #122929 από oh lala στις 11 Σεπτεμβρίου 2013, 3:41μμ

oh lala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/9/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοίτα σιγουρα παιζει ρολο η εμφανιση(ντυσιμο,αν μυριζεις ωραια,προσωπο,ματια) αλλα και ο χαρακτηρας(διαφωνω με ενα μηνυμα που ελεγε οτι πρεπει να σε γνωρισει καλυτερα για να καταλαβει τον χαρακτηρα σου,σηλαδη ενα νορμαλ κοριτσι δε θα παει να μπλεξει με εναν πολυ ωραιο αλλα αλητη,ψευτομαγκα κτλπ.)Ελπιζω να σε βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login