Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Πέμπτη, 25 Απριλίου

SOS ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123110 από ViiizIn στις 21 Σεπτεμβρίου 2013, 4:08μμ

ViiizIn

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Χαιρεται φίλοι μου ειμαι 15 χρονων , παω 1η λυκειου και απο οταν ξεκινησαν τα σχολεια μου αρεσει ενα κοριτσι απο την ταξη μου...
ειναι η καλυτερη μαθητρια , ειναι πανεμορφη , εχει ωραιο σωμα και γενικα ειναι ελεια για μενα!
το κακο ειναι οτι αυτη , απο οσο μου εχουν πει τα κολληταρια μου ειναι οτι ποτε δεν εκανε σχεση , και ενδεχεται να μην εχει φιλησει ακομα απο επιλογη της :/
Ξέρει κανεις τι μπορω να κάνω για να την φερω στα νερα μου και να προχωρησω μαζι της? BTW ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΙΑ ΜΟΥ και μερικες φορες οταν γυρναει το κεφαλι της απο το θρανιο μου χαμογελάει...πλιιιιιζ βοηθεια:)
ευχαριστψ για το χρονο σας προκαταβολικα¨)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123111 από mauro provato στις 21 Σεπτεμβρίου 2013, 6:18μμ

mauro provato

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτά το ότι δεν έχει κάνει σχέση δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε προβληματίζει πολύ ... το μόνο που χρειάζεσαι είναι άπλα να της ζητήσεις είτε να βγείτε για καφέ είτε να σε βοηθήσει σε κάτι που δεν κατάλαβες από το μάθημα και πολύ σιγά να της πεις τι αισθάνεσαι .. ασ' της χρόνο μην την πιέσεις μην την ζορίσεις και προπαντός μην κάνεις κάτι που δεν θέλει .. και κάτι ακόμα αφού θα είναι η πρώτη της σχέση άσε την να ζήσει κάθε λεπτό ακόμα και κάτι που θεωρείς "παιδικό" για αυτήν μπορεί να είναι σημαντικό ... και τέλος στο πρώτο φιλί μην βάλεις γλωσσά μπορεί να την "τρομάξεις" αυτά από μένα ..ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο .
Υ.Γ δεν δηλώνω μάστερ των σχέσεων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123113 από ViiizIn στις 21 Σεπτεμβρίου 2013, 9:23μμ

ViiizIn

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
@Mauro Provato ευχαριστω!!!δεν θα φανει λίγο απότομο?κι αν αντιδράσει αποτομα?γιατι σιγουρα θα εχει ξαναδεχτει καποια παρομοια προταση...καποια ακομα συμβουλη?:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123118 από mauro provato στις 22 Σεπτεμβρίου 2013, 8:46πμ

mauro provato

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
θα φανεί απότομο αν ζητήσεις να βγείτε ? ή αν της πεις πως αισθάνεσαι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login