Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Δεν ξέρω γρι από μουσική. Στον κύκλο μας δεν είναι απαραίτητο. (Elvis Presley)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ραμματα κυστη κοκκυγος!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130220 από Epistimon στις 12 Σεπτεμβρίου 2014, 9:19μμ

Epistimon

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2013
μηνύματα: 102 αποδεκτές 0
Το ξερω οτι εχω αναφερθει και σε προηγουμενα ποστ αλλα τελικα εκανα την εγχειρηση και εχω μεινει με τα ραμματα. Θελω να κανω μια ερωτηση και να μου απαντησετε οσοι ξερετε. Τα ραμματα γινεται να κοπουν απο τις κινησεις που κανω (Πχ γρηγορο περπατημα,σκαλες,οταν καθομαι σε μηχανακι) ? Απο τι μου ειπε ενας φιλος δεν κοβονται ευκολα με τις κινησεις αυτες αλλα θελω να σιγουρευτω...
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130221 από ScandalousAngel στις 13 Σεπτεμβρίου 2014, 12:04πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν κόβονται τόσο εύκολα, η κλωστή είναι χοντρή αλλά σίγουρα νιωθεις μια ενοχληση ή ένα τράβηγμα σε ορισμένες στάσεις ή κινήσεις οπότε εσύ θα αποφασίσεις ανάλογα με πόσο σε ενοχλούν πόσο θα σκύψεις ή πόσο γρήγορα θα τρέξεις. Τώρα για το μηχανάκι δεν ξέρω πάντως αν δεις ότι σε ενοχλούν οι κραδασμοι κτλ μην ανεβαίνεις και πολύ όχι για να μην κοπούν αλλά για να μην ερεθιστει η περιοχή από την τριβή. Οπως και να 'χει μην το παρακανεις εγώ είχα πάντα μαζί μου στην αρχή ένα μαξιλαράκι για να είμαι πιο άνετα και να μην νιώθω τα ράμματα. Ελπίζω να σε βοήθησα καλή ανάρρωση! ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login