Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

να μείνω η να φύγω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130933 από Becky στις 30 Οκτωβρίου 2014, 8:28μμ

Becky

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους!!!
Εδώ και κάποια χρόνια έχω σχέση με ένα παιδί που λόγω κάποιων δυσκολιών αναγκάστηκε να φύγει για Αμερική. Ξεκαθαρίζω πως η απόφαση ήταν καθαρά δική του, άσχετα αν εγώ ήμουν κάθετα αντίθετη!
Επειδή όμως τον αγαπούσα κ ήθελα το καλύτερο για εκείνον τον άφησα να το κάνει. Μετά από ένα χρόνο Κ αφού βρήκε δουλειά μου ζητούσε να τον ακολουθήσω! Κάτι που εγώ το φοβόμουν πολυ κ το πήγαινα από αναβολή σε αναβολή! Τελικά αποφάσισα να πάω, άφησα την δουλειά μου με πολύ καλά λεφτά κ του το ανακοίνωσα! Από εκείνη τη στιγμή η συμπεριφορά του έχει αλλάξει, μμαλώνουμε συνέχεια, μου φωνάζει, μου μιλάει άσχημα κ ψυχρά! Τον ρώτησα αν άλλαξε γνώμη κ δεν νιώθει το ίδιο πλέον κ το αρνειται! Δεν ξέρω τι να κάνω! Πως να παρατήσω τα πάντα όταν νιώθω ότι κάτι δεν πάει καλά;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #130936 από adiaforos13 στις 31 Οκτωβρίου 2014, 12:22πμ

adiaforos13

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καταρχην πιστευω οτι εκανες λαθος που αφησες τη δουλεια σου πριν εισαι με την τσαντα στο χερι ετοιμη να φυγεις... τωρα για την αλλαγη συμπεριφορας πιστευω οτι ισως να εχει λερωσει τη φωλια του βλεποντας οτι εσυ δεν πηγαινες γιατι ματια που δεν βλεπονται γρηγορα λησμονιουνται και να του ηρθε ξαφνικο που του το ανακοινωσες... θα σε συμβουλευα ηρεμα και ωραια αν εχετε skype να το συζυτησετε και να τον ρωτησεις αν θελει ακομα πραγματικα να πας... πες του και τα σχετικα θα το καταλαβω αν εκανες σχεση γιατι ειμαστε μακρυα πολυ καιρο κτλ... ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130937 από Becky στις 31 Οκτωβρίου 2014, 1:03πμ

Becky

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί ενώ άλλαξε συμπεριφορά επιμένει ακόμη να πάω!!! Αν είχε ξεκινήσει κάτι άλλο θα ήθελε να πάω; Εκτός κι αν φοβάται να μου μιλήσει ξεκάθαρα λόγω συνήθειας και με τον τρόπο του μου ρίχνει το μπαλάκι να το κάνω εγώ! Τι να πω, έχω απελπιστεί!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130942 από Alexxxxxx στις 31 Οκτωβρίου 2014, 4:51μμ

Alexxxxxx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/10/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω χωρίς παρεξήγηση παρακαλώ, να μην τον εμπιστευθείς : Τι θα έκανα εγώ στην θέση σου.. Θα προσπαθούσα να τον αποφύγω και θα προσπαθούσα να ξανά κερδίσω την δουλειά μου.. Χωρίς να παρεξηγηθώ σου λέω τι θα έκανα εγώ τι θα κάνεις εσύ είναι φυσικά δικιά σου απόφαση απλώς θεωρώ ότι πρέπει να προσέξεις .. Αν δεις ότι αλλάξει και γίνει ο εαυτός του να πας να κάνεις ότι θέλεις μαζί του.. Αν όχι καλύτερα να προσπαθείσεις να μείνεις εδώ και να κερδίσεις την δουλειά σου .


Η αγάπη σε αυτόν τον κόσμο τα νικάει όλα και μας καταστρέφει.. Σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις αλλά είναι τεράστιος ρίσκος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login