Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Νώε που έβαλε και τα καγκουρό στην κιβωτό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν μπορω να τη βγαλω απο το μυαλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132678 από alpacino1234 στις 05 Μαρτίου 2015, 8:20πμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.Το θεμα μου ειναι οτι εχω χωρισει με τη κοπελα μου οριστικα λογω δικης μου βλακειας.Το προβλημα ομως ειναι οτι ακομα υπαρχει στο μυαλο μου και τη σκεφτομαι συχνα αθελα μου.Δε ξερω γτ αλλα δε μπορω να τη ξεχασω ευκολα,δε μπορω να τη βγαλω απο το μυαλο μου δθστυχως.Οχι οτι ειμαι σε φαση να κανω και σαν υστερικος.αλλα στο μυαλο μου υπαρχει.Επισης με εκεινη δε μιλαμε πλεον καθολου.Γτ ειχε γινει κατι σοβαρο.Τωρα θα ελεγα και θα μου λεγε ο καθενας βρες αλλη.Καποια στιγμη θα γινει αυτο.αλλα δεν ειμαι για σχεση για αυτη τη περιοδο για διαφορους αλλους λογους.Τωρα δε ξερω πως να ξεχαστω.Μερικες φορες με πιανω να κοιταω το προφιλ της στο φβ.αλλα λεω συνεχεια στον εαυτο μου να μη το ξανακανω γτ ειναι χειροτερο.Δε ξερω ρρ παιδια.πρεπει να τη ξεχασω δυστυχως αλλα δε μπορω ακομη.Εσεις τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132700 από alpacino1234 στις 05 Μαρτίου 2015, 8:52μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Παιδια κανενας??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #132701 από TheGodfather στις 05 Μαρτίου 2015, 8:58μμ

TheGodfather

Εικονίδιο
μέλος από: 5/3/2015
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε καταλαβαινω φιλε μου, στην αρχη ειναι πολυ δυσκολο και σκεφτεσαι τι θα κανεις χωρις εκεινη, δεν εχεις ορεξη, την σκεφτεσαι συνεχεια κτλπ Με τον καιρο ομως θα την ξεχασεις μην ανησυχεις αρχισε να βγαινεις, να διασκεδαζεις και με τον καιρο μετα ουτε που θα την σκεφτεσαι, ακουμε που σου λεω ξερω. Απλως το μονο που πρεπει να κανεις εινα να ασχοληθεις με αλλα πραγματα και εκτος απο τα να βγαινεις εξω και να διασκεδαζεις, μπροεις να αρχισεις καποιο χομπυ αν δεν εχεις, καποιο αθλημα, να κανεις γνωριμιες κτλπ και σε λιγο καιρο θα εισαι μια χαρα!
Πατα αποδεκτη αν σε καλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132715 από alpacino1234 στις 07 Μαρτίου 2015, 3:57μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Προσπαθω ρε γαμωτο.αλλα δε με βλεπω να τα καταφερνω.κατι παθαινω και παρακολουθω καθε της κινηση και δε ξερω..μετα ψιλοτσαντιζομαι κιολας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158804 από FOTER1 στις 05 Αυγούστου 2022, 3:52πμ

FOTER1

Εικονίδιο
μέλος από: 5/8/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
KOITA ΕΑΝ ΕΧΕΙς ΤΥΨΕΙς ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΟΙΤΑ ΜΗΠΩς ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΥΨΕΙς που σε κανουν να νιωθεις ετσι και οχι το οτι θελεις πραγματικα αυτο το ατομο. Για ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login