Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
111.111.111 x 111.111.111 = 12.345.678.987.654.321
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Βοηθια !!!!!💪💪💪

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136057 από Νικος Παπαγεωργ στις 09 Ιανουαρίου 2016, 8:23μμ

Νικος Παπαγεωργ

banned
μέλος από: 9/1/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Για σας ειμαι 14 χρονων.Το προβλημα μου ειναι το οτι δεν μπορω να βρω γκομενα.Στο σημοτικο νε ηξεραν πολυ και γενικοτερα εκανα παρεα με τους φιλους μου.Στο τελος της εκτης ομος δεν εβγενα και πολυ και ενω οι φιλοι μου ναι.Οταν ηρθε η ωρα να παω γιμνασιο ολοι οι φυλοι μου κοινονηκοποιηθηκαν με τα αλλα ατομα απο αλλα σχολεια ενω εγω οχι και τοσο και δεν εβγενα και πιλυ απο το σπιτι.Τωρα στην δευτερα ποιο συχνα.Επισης οι γονεις μου δουλευουν στο χωριο και με επρρναν και εμανα στα σαββατοκυρια στις αργιες στις διακοπες με αποτελεσμα ολοι οι αλλοι να βγαινουν ενω εγω οχι.Και τωρα που μου αρεσει μια κοπελα απο το αλλο τμημα και ενταξη εχουμε πει κανα δυο κουβεντες. Δεν μπορω να της πω πος νιωθω αυτη ειναι ποιο φαμους ενω εγω οχι . τι να κανω;;;;

Σημείωση moderator: Η επικοινωνία σ' αυτό το site προϋποθέτει τη βασική γνώση της γλώσσας σε επίπεδο τουλάχιστον τετάρτης ή πέμπτης τάξεως δημοτικού σχολείου και επιπλέον μια στοιχειώδη γνώση πληκτρολόγησης. Επειδή εσύ βαριέσαι να βρεις πού είναι τα πλήκτρα και τα πατάς στο γάμο του Καραγκιόζη, δε σημαίνει ότι πρέπει να ανεχθούν όλοι αυτοί οι ταλαίπωροι που διαβάζουν αυτά που γράφεις να τους τηγανίζεται το μυαλό για να καταλάβουν τι θες να πεις.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login